Problem z profilem.

Polish
Locked
KierowcaPolski
Posts: 25
Joined: 06 Oct 2017 11:33
Location: Kraków

12 Aug 2018 16:06

Witam po raz kolejny.Tym razem mam problem z uruchomieniem mojego profilu.Od początku: Jest po północy, na youtube u jednego typa wyświetla mi się film o dostępnej becie 1.32.I tam objaśniał co tam jest itp. ale powiedział też że lepiej żeby sobie profil skopiować w przypadku jakiegoś błędu.No to skopiowałem profil (Moje dokumenty > Euro Truck Simulator 2 > Profiles > i jest) Potem wszedłem na steam i PPM na ETS2 > Właściwości > BETA > i wybrałem beta 1.32. Pobrało się więc rozpocząłem grę, po kilkunastu minutach wyłączyłem grę i PPM na ETS2 > Właściwości > BETA > i kliknąłem "anulowanie udziału we wszystkich betach" potem ten profil co był zmodyfikowany przez bete usunąłem i dałem ten co nie był (ten wcześniej skopiowany) i poszedłem spać.Na drugi dzień (dziś) włączyłem sobie ETS2 MP i patrze zamiast wyboru profilu to mam żeby stworzyć nowy.To wychodze, wchodze na singleplayer i tak samo jak na MP. Wchodze do plików, wszystko jak w należytym porządku.

Aha! Dodam też że gdy włączyłem grę na becie 1.32 to moje prawie że wszystkie mody były nie kompatybilne, więc je wszystkie dałem na lewo i tylko dałem sobie fizykę jazdy, no damage i jeszcze coś.. na prawo.Te mody działały i były kompatybilne.

To co teraz zrobić? Żeby zagrać na moim profilu?


Pozdrawiam,Skillu

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Aug 2018 17:07

Coś ciekawego w logu?
Twojego profilu nie ma w ogóle na liście?
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

12 Aug 2018 17:53

A wróciłeś do poprzedniej wersji gry?

KierowcaPolski
Posts: 25
Joined: 06 Oct 2017 11:33
Location: Kraków

13 Aug 2018 19:59

A dobra już problem sam się rozwiązał..Ale dzięki za dobre chęci :)


Pozdrawiam,Skillu



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests