problem z promods+ rusmap

Polish
Locked
akson123
Posts: 2
Joined: 28 Jan 2016 12:00

29 Jan 2016 00:31

Od razu mówię, że opisuję problem słowami taty bo on gra w ets2 ja tylko mu dostarczam rozrywki :)
Ostatnio znowu chciał trochę pograć w euro traka więc ściągnąłem i zainstalowałem od nowa ze steama ets2 i dokupiłem scandinavie. Pobrałem najpierw TSM + rusmap jednak grę wywalało w niektórych miejscach jak np. między brnem a wiedniem. Nie było też połączenia drogowego między polską a białorusią... jako, że w plikach rusmapa zobaczyłem coś takiego jak road connetion with promods to pobrałem promods zamiast TSM. Grę oczywiście zapobiegawczo przeinstalowałem i wgrałem Promods + Rusmap.

Problem występuje dokładnie taki sam jak był, czyli wywala w randomowych miejscach (tata wspomniał "gdzieś na trasie Wrocław - Rosja" oraz " po przejechaniu morza w kierunku anglii". Nie ma też dalej tego połączenia drogowego między PL a białorusią oraz teraz nie ma między łotwą (?) a rosją :x Pomóżcie co robić bo tata mnie zje jak to będzie tak wyglądało dalej a jak mu wywale mody to będzie narzekał, że mapa mała...

-Błąd to standardowy gra przestała działać
-ETS2 + going east + scandinavia
-promods, rusmap
-komp fx8320, gtx760, 8gb ram, w10

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

29 Jan 2016 17:20

Poprosimy game.log :)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

akson123
Posts: 2
Joined: 28 Jan 2016 12:00

29 Jan 2016 22:38

aktualnie poszedł kolejny reinstall gry i jeździł dziś tata na samym promods i mówił, że nie wywala. Jutro weekend to się zabiore za to, żeby zainstalować jeszcze tego rusmapa. zobaczymy wtedy.



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 24 guests