Wywala z gry :/

Polish
Locked
korona383
Posts: 1
Joined: 21 Feb 2016 14:02

22 Feb 2016 00:53

Witam mam problem mam dodatek scandynawie i pobrałem wasza mape ale jest problem gra mi sie uruchamia ale jak chce juz kupic ciężarówkę to wywala mnie z gry obojętnie co zrobie czy wezmę ładunek . Prosze bardzo mi pomóc bo zależy mi na tym . Pozdrawiam

Link do game.log : file:///C:/Users/Pawe%C5%82383/Downloads/game.pdf

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

22 Feb 2016 18:45

Widzę że log jest w pdf, czyli nie jest to plik game.log, bo jest to plik pobrany z neta.

Poza tym, jak mamy uzyskać dostęp do dysku Twojego komputera by to otworzyć? Takich czarów nie znamy ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

kuusmir
Posts: 2
Joined: 14 Dec 2014 20:03
Location: Śląsk

25 Feb 2016 03:18

@Zniwek, zobacz sobie debilu program "TeamViewer".
Ten mod wgl jest jakiś pojebany. Prawie cała Polska działa bezproblemowo. Wjechałem do Ostrołęki (Chyba. Jechałem z Katowic do Warszawy) i nagle wywaliło mnie do pulpitu. A co za tym idzie? Jako iż utworzyłem nowy profil i włączyłem ProMods (jedyny mod), całą Polskę przejeździłem bez zapisu no i wszystko poszło się pierdolić. Dziękuję, dobranoc. Jak ma tak być to pierdole te wasze "modyfikacje". 3 razy nie, do widzenia.

aliens
Posts: 75
Joined: 13 Dec 2015 22:36

25 Feb 2016 07:57

kuusmir wrote:@Zniwek, zobacz sobie debilu program "TeamViewer".
Ten mod wgl jest jakiś pojebany. Prawie cała Polska działa bezproblemowo. Wjechałem do Ostrołęki (Chyba. Jechałem z Katowic do Warszawy) i nagle wywaliło mnie do pulpitu. A co za tym idzie? Jako iż utworzyłem nowy profil i włączyłem ProMods (jedyny mod), całą Polskę przejeździłem bez zapisu no i wszystko poszło się pierdolić. Dziękuję, dobranoc. Jak ma tak być to pierdole te wasze "modyfikacje". 3 razy nie, do widzenia.
TY GNOJU , PIERWSZY POST NAPISAŁES I JESZCZE SIE TUTAJ ZUCASZ I WYZYWASZ ... WIEC WYPADAJ STĄD JAK NIE DDOCENIASZ CZYJEJS PRACY...

raven
Posts: 34
Joined: 27 Nov 2013 23:19

25 Feb 2016 08:37

Jak Ci się mod nie podoba to go nie używaj - to nie jest przymusowe. To po 1. A po 2. Skoro uważasz, że jest poje..ny to zrób lepszy. Zakazu nie ma.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

25 Feb 2016 19:48

Nie będę się zniżał do Waszego poziomu koledzy. To naprawdę przykre, że Polacy muszą robić taką wiochę w Internecie. Ja oraz inni poświęcamy tutaj wolny czas, by z dobrego serca pomóc osobom, które sobie nie radzą z grą/obsługą komputera. Nie każdy musi być mistrzem, rozumiem. Napisałem to z uśmiechem, w pełni humorystycznie, jednak taka jest prawda. Każdy kto choć parę dni obcuje z komputerem i używa sieci, ten wie że taki "link" jest jedynie ścieżką dostępu do pliku na dysku użytkownika, a ten plik NIE JEST dostępny globalnie, stąd nijak nie pomożemy.
Wulgarne komentarze radzę zachować dla siebie, bo i tak w niczym nie pomogą :)

A odnośnie tego co napisali moi poprzednicy - używanie tego moda jest dla chętnych. Nie działa i nie chce Ci się męczyć z naprawianiem SWOICH błędów - nie używaj. Logicznym jest że jeśli wszystkim działa, a paru osobom nie, to te właśnie osoby robią błąd i byłoby fajnie gdyby potrafiły to przyznać przed samym sobą i posłuchać porad by ten problem zlikwidować i móc cieszyć się bezstresowym graniem.

Ciekawe jak przejechałeś całą Polskę bez zapisu, tak swoją drogą ;) Lubię te kłamstewka w necie, którymi ktoś tylko się ośmiesza gdy wszyscy wokół niego wiedzą że tak być nie mogło. Pozdrawiam i żegnam, więcej nie musimy się tutaj spotykać :)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

kuusmir
Posts: 2
Joined: 14 Dec 2014 20:03
Location: Śląsk

27 Feb 2016 03:36

Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i nikt mi nie zabroni tego robić. Skoro użytkownicy nawt nie wiedzą co to jest Teamviever... Ehh...

@Aliens, więcej tego caps-loka. Rzucasz się jak 5-letnia dziewczynka, która nie dostała lizaka. Nie pisałem postów ale spójrz kiedy ja dołączyłem, kiedy ty dziecino :P. I następnym razem poćwicz nad ortografia ubeky ty... Raptem 3 miesiące jesteś na forum a się "ZUCASZ". Ostro byłbyś wyszczekany jakby Ci ojciec trzasnął słownikiem... Zaraz... Który? A no tak, przecież Cie porzucili... Ehh, takie przykre, aż się łezka w oku kręci :(. Wypadaj, hahahaha. Jaki Ci wypadł to sobie włóż :P. Zatkaj czymś te usta, nwm poproś Wujka aby Ci pożyczył pewien narząd płciowy, którego ty nie posiadasz.

Co do wypowiedzi @Zniwek, przejchalem cała Polskę bez zapisu, poprostu nie zapisywalem a mam wyłączony auto-save z racji tego, że przy każdym punkcie save'a mialem dziwne stop klatki na pół minuty. Także widzisz, sam ch##a wiesz a "lubisz kłamstwa" ;). Spoko, pomagasz ludziom, to się ceni, jeśli to lubisz - rób to dalej, ale nie rób z siebie idioty "w celach hunorystycznych". A te cele humorystyczne widać nawet pod filmami z YT gdzie sam wylewasz tą złość. Filmy też nie są przymusowe, skoro masz się na ludzi wydzierać pod filmem to po ##uja wgl ten film wstawiasz. Widzisz kolego, to działa w dwie strony. Oo, widzę, że się spotkaliśmy. To ty jesteś Zniwiarz15... No cóż, filmów nowych i tak nie ma, także nie ma też sensu trzymać tego suba...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

27 Feb 2016 12:09

Każdy ma prawo wyrazić opinię ale nazwałeś mnie debilem bez powodu i uznałeś że nie wiem czym jest TeamViewer. Nie wiem jak sobie to wyobrażasz ale może podam Ci także ścieżkę dostępu do pliku na moim dysku, a Ty uzyskaj do niego dostęp. Powodzenia! :)

Jeżeli wyłączyłeś autosave to sam jesteś sobie winny, zatem nie zrzucaj winy na moda. Równie dobrze czysta gra mogła się wysypać. Wtedy żaliłbyś się na forum SCSu? To raczej mija się z celem. Pewnie że nie ma sensu trzymać suba, przecież ja nikogo do tego nie zmuszam :) Każdy ma wady - przyznaję że zdarzają mi się nieskromności i prześmiewcze komentarze ale widząc pewne zachowania aż ciężko uwierzyć że to w ogóle możliwe. Masz prawo to akceptować lub nie. Myślę że dyskusja nie ma sensu, bo autor tematu nie chce już najwyraźniej wsparcia w tym problemie.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 6 guests