ProMods 2.15 - kombatybilność z wersją gry 1.26

Polish
yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

30 Dec 2016 18:52

konioczynka wrote:Mam SSD, ładowanie powyżej minuty gdy już pasek jest do końca załadowany - czekanie powyżej 60 sek nie wydaje się być normalne .. :)
Stąd cały problem, można dodać jakaś adnotacje.
Jakie adnotacje, gdzie? A to ładowanie długie jest spowodowane najprawdopodobniej ogromną ilością modeli i assetów.
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

promoomo
Posts: 9
Joined: 04 Jan 2017 11:30

05 Jan 2017 20:35

Witam mam problem ściągnąłem pro mods 2.15 a w grze pokazuje mi pro mods 2.1 nie wiem czy tak powinno być czy coś jest nie tak.Jak gram to gra działa z 10 min potem wyskakuje mi do pulpitu i wychodzi błąd euro truck symulator 2 przestał działać i wychodzi z gry i nie zapisując jej automatycznie.Co jest nie tak mam Euro truck symulator 2 z dodatkiem Francji i ten najnowszy pro mods ściągnięty z zakładki u was.Proszę o odpowiedz tu na forum bądź na priv .Dziekuje

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

06 Jan 2017 01:27

Załóż nowy wątek, pokaż game.log i spróbujemy ogarnąć.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

koszalek1976
Posts: 1
Joined: 07 Jan 2017 23:15
Donation rank:

07 Jan 2017 23:27

Zniwek wrote:Pojawiła się wersja 2.15. Pobieranie standardowo w zakładce Download.

Mapa została dostosowana do Francji dodanej w DLC Vive la France !

Nie zadziała bez nowego DLC

Miłej jazdy i wesołych świąt! :)


czy moze ktos mi podac link do promods?z gory dziekuje

User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

08 Jan 2017 12:50

Dział download. Nie ma za co.

nowy-user
Posts: 14
Joined: 01 Sep 2016 15:30

21 Jan 2017 19:19

Jade sobie tirem a tu cos jest zle zrobione jakas galaz ktora przebija droge z mostem.Naprawcie to jak najszybciej dlatego znajduje bledy zebyscie to poprawili te wasze przeoczone bledy.Nie patrzycie gdzie znajduje sie dany przedmiot lub drzewo na ktore trzeba zwrocic szczegolna uwage by jezdzilo sie super.
Attachments
Euro Truck Simulator 2 2017.01.21 - 19.09.19.01.jpg
Euro Truck Simulator 2 2017.01.21 - 19.09.19.01.jpg (180.81 KiB) Viewed 1497 times

nowy-user
Posts: 14
Joined: 01 Sep 2016 15:30

21 Jan 2017 19:21

Robicie to na byle jak i na szybko a to trzeba bedzie was zpowolnic zebyscie dopatrzyli bledy gry gdzie trzeba je na spokojnie poprawic i wydac jakiegos fiksa na te wasze zle niedopracowane drzewka pod katem bledu gry.

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

21 Jan 2017 19:47

nowy-user wrote:Robicie to na byle jak i na szybko a to trzeba bedzie was zpowolnic zebyscie dopatrzyli bledy gry gdzie trzeba je na spokojnie poprawic i wydac jakiegos fiksa na te wasze zle niedopracowane drzewka pod katem bledu gry.
nowy-user wrote: Jade sobie tirem a tu cos jest zle zrobione jakas galaz ktora przebija droge z mostem.Naprawcie to jak najszybciej dlatego znajduje bledy zebyscie to poprawili te wasze przeoczone bledy.Nie patrzycie gdzie znajduje sie dany przedmiot lub drzewo na ktore trzeba zwrocic szczegolna uwage by jezdzilo sie super.
Promods nie wydaje fixów tylko wstawia pełne wersje. Takie fixowanie kilka razy dziennie każdego napotkanego błędu osobno sprawiło by miliard hotfixów i dziesiątki nowych błędów od tego fixowania. To nie ma sensu. Według mnie czekanie na kolejną wersję trwa wystarczająco długo i nie trzeba tego wydłużać. Ostatnia taka pełna wersja (nie mam namyśli podwersji jak 2.12 tylko 2.1 czy 2.0) wyszła kilka miesięcy temu. Pozatym te twoje drzewa są spowodowane modem na pogogę. Używasz wintermoda który podmienia te wszystkie drzewa na mniejszą ilość tekstur przez co nie są one dostosowane do konkretnych miejsc. Mapmakerzy ustawiają takie drzewa by nie wystawały i były odpowiednio zwymiarowane. Mody na zimę podmieniają tekstury nie patrząc gdzie to drzewo stoi i czy wymiary będą się zgadzały. Przez TO dzieje się tak jak się dzieje. To nie jest wina promodsa a tego co zrobił wintermoda i to do niego składaj swoje żale. Po co zawracasz głowę promodsom skoro oni nie mają na to wpływu. Mam nadzieję że teraz rozumiesz o co w tym chodzi.
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

21 Jan 2017 23:29

Chyba zacznę szukać tego drzewa, może znajdę za rok? ;)
Wytłumaczyłbym parę rzeczy ale zwyczajnie mi się nie chce z kilku powodów.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

zyrafowy
Posts: 73
Joined: 08 Feb 2016 09:40
Donation rank:
Location: Szczecin

22 Jan 2017 02:16

Zniwek wrote:Chyba zacznę szukać tego drzewa, może znajdę za rok? ;)
Wytłumaczyłbym parę rzeczy ale zwyczajnie mi się nie chce z kilku powodów.
Zniwek ja Ci pomogę szukać, a raczej dam wskazówkę. To drzewo będzie gdzieś przy drodze :lol:

A tak poważnie to dajcie spokój twórcą Promodsa i przestańcie narzekać. Promods jest już wspaniały i ciągle się powiększa więc czego chcieć więcej. Dziękujcie za to co jest !!! A jak się nie podoba to możecie na stockowej mapie od scs grać.



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests