Mój kanał YouTube

Polish
User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Mar 2017 01:57

Mój drugi komputer ma tak z 13 lat myślę i tam już wszystko zostało zmienione ale jako że ja rzadko z niego korzystam, to oczywiście nie były tam wkładane żadne podzespoły z wysokiej półki. Ma bratu śmigać LoL, to śmiga. Do ETSa z PM 2GB ramu to trochę za mało ;)
Od początku, był tam Pentium 4 (3GHz) + Radeon 9200 SE (128MB) + 256MB RAM + HDD 80GB - komplet za słaby nawet na San Andreas, które wtedy się pojawiło, zapewne z powodu tej karty i pamięci. Później było trochę różnych upgrade'ów ale to nie miejsce na takie wspominki.

Osobiście nie kupowałbym mocnej karty do takiego procka. Najlepiej zapytaj na jakimś forum gdzie są znawcy tematu - oni Ci z pewnością doradzą coś konkretnego i pewnego ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Konrad1520
Posts: 24
Joined: 18 Jul 2014 17:34
Donation rank:

24 Mar 2017 23:27

Może też nie jestem jakimś dużym znawcą na ten temat, ale z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że będzie blokować.. W zeszłym roku wymieniłem moją starą 250 GTS na 750 Ti i procesor ją ograniczał niestety(Któryś z starszych pentiumów..).. Dopiero jak w lato wymieniłem prawie cały sprzęt poza kartą to śmiga ładnie na wysokich ;)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

14 May 2017 13:50

Nowe DLC w nowym materiale, zapraszam do oglądania :)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Morg
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2016 15:22

14 May 2017 17:41

A ja za to wypowiem się na temat kanału krótko i treściwie: Bardzo fajny, schludny, ale te pomykanie ze stówą na liczniku jest trochę słabe :D Osobiście, kiedy jadę na MP dodatkowo jeszcze z kumplem to lubię sobie porajdować, ale wychodzę z założenia, że jazda na Singleplayer tym bardziej z ProModsami powinna się odbywać z zachowaniem wszystkich przepisów drogowych, bo jest to w pewnym sensie realizm i bardzo poprawia to ogólny klimat, a takie zasuwanie na łeb na szyję jest odpychające.

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

14 May 2017 17:47

Morg wrote:
14 May 2017 17:41
A ja za to wypowiem się na temat kanału krótko i treściwie: Bardzo fajny, schludny, ale te pomykanie ze stówą na liczniku jest trochę słabe :D Osobiście, kiedy jadę na MP dodatkowo jeszcze z kumplem to lubię sobie porajdować, ale wychodzę z założenia, że jazda na Singleplayer tym bardziej z ProModsami powinna się odbywać z zachowaniem wszystkich przepisów drogowych, bo jest to w pewnym sensie realizm i bardzo poprawia to ogólny klimat, a takie zasuwanie na łeb na szyję jest odpychające.
.......odwrotnie powinno być ...projekt multi ,to jazda zgodna z PRD-przepisy ruchu drogowego.
...a na ProMods możesz poszaleć,tu nikomu nic złego nie zrobisz ...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

14 May 2017 18:01

Cóż, każdy jeździ jak lubi ;)
Jak wspomniałem wielokrotnie, nie jestem tutaj by bawić się w symulację prawdziwej jazdy, bo prawdziwą jazdę mam w życiu i tam trzeba uważać by nie zrobić krzywdy sobie i innym. Natomiast w grze nudzi mnie powolna jazda ale aspekt zwiedzania mapy jest tym co lubię.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Morg
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2016 15:22

14 May 2017 18:15

witalg wrote:
14 May 2017 17:47
Morg wrote:
14 May 2017 17:41
A ja za to wypowiem się na temat kanału krótko i treściwie: Bardzo fajny, schludny, ale te pomykanie ze stówą na liczniku jest trochę słabe :D Osobiście, kiedy jadę na MP dodatkowo jeszcze z kumplem to lubię sobie porajdować, ale wychodzę z założenia, że jazda na Singleplayer tym bardziej z ProModsami powinna się odbywać z zachowaniem wszystkich przepisów drogowych, bo jest to w pewnym sensie realizm i bardzo poprawia to ogólny klimat, a takie zasuwanie na łeb na szyję jest odpychające.
.......odwrotnie powinno być ...projekt multi ,to jazda zgodna z PRD-przepisy ruchu drogowego.
...a na ProMods możesz poszaleć,tu nikomu nic złego nie zrobisz ...
Też zawsze byłem tego zdania. Pamiętam, jak na MP były głosowania, czy ma być kaganiec, czy nie. Zawsze głosy były w większości na NIE. Kiedy otworzyli drugi serwer, który nie ma żadnych ograniczeń nagle większość gra tylko tam. Mimo wszystko jestem zwolennikiem wolniejszej jazdy, ale jak już mówiłem - to tylko moje zdanie.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests