Dylematy początkującego

Polish
yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

02 Apr 2017 19:53

Tak, od wersji 2.15 każda następna bedzie wymagała tego DLC. Narazie może się wydawać że to bez sensu bo Francja jest niezmieniona,ale wystarczy poczekać kilka wersji i będzie widać że Francja faktycznie jest potrzebna.
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

MrTuptuuus
Posts: 183
Joined: 05 Apr 2015 12:42
Donation rank:
Location: Kielce

03 Apr 2017 13:19

ooo Yang, co to za projekcik się szykuje?
Currently driving: Scania RJL
Win 10, i5-6500 (3,2 Ghz), 8GB RAM, Asus GeForce GTX 1060 3GB.

Promods+Rusmap+Poland Rebuilding <3

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

03 Apr 2017 14:21

Bardzo możliwe że to terenów Francji mapa Promods doda nowe miasta, które np. były w starej Francji (Caen, Cherbourg, Tours, Rouen itd.)
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

MrTuptuuus
Posts: 183
Joined: 05 Apr 2015 12:42
Donation rank:
Location: Kielce

03 Apr 2017 14:43

a ten Israel to co :D? co to takiego ;D?
Currently driving: Scania RJL
Win 10, i5-6500 (3,2 Ghz), 8GB RAM, Asus GeForce GTX 1060 3GB.

Promods+Rusmap+Poland Rebuilding <3

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

03 Apr 2017 16:59

Izrael to takie państwo w Azji :) Robię mapę Izraela, gdyż widzę że Promods wogóle się nie zabiera za te tereny (nawet mapa Mariomap nie dodaje tego kraju, a to już coś znaczy). Również lubię tę kulturę i chciałbym, aby ludzie mogli się cieszyć tym małym, jednak pięknym krajem ;)
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

MrTuptuuus
Posts: 183
Joined: 05 Apr 2015 12:42
Donation rank:
Location: Kielce

03 Apr 2017 17:03

To jakiś prom będzie musiał być, i to pewnie z Francji. Bo inne nie zbyt realistyczne, albo nie ma części tych państw (Włochy np). W projekcie życzę Ci powodzenia, chętnie bym pojeździł po takich terenach! :D ale w sumie, Nie skończona Europa a tu już ktoś za kawałek Azji się bierze :D,
Currently driving: Scania RJL
Win 10, i5-6500 (3,2 Ghz), 8GB RAM, Asus GeForce GTX 1060 3GB.

Promods+Rusmap+Poland Rebuilding <3

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

03 Apr 2017 17:59

Prom będzie może z Grecji albo z Cypru (jak promods tam dojdzie). Jeżeli nie Azja to za co miabym się wziąć? Hiszpania, Włochy, Kraje bałtyckie, Rosja, Białoruś, Bałkany, Portugalia, Islandia, Angilia itd. są już zajęte przez m.in. Promods, Rusmap
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

03 Apr 2017 18:12

Izrael mamy częściowo zrobiony ale osoba która tam pracowała, już opuściła ekipę, więc teren faktycznie jest wolny ale myślę że lepiej byłoby zaprezentować umiejętności w innym terenie, a po ewentualnym dołączeniu do nas, mógłbyś po prostu zobaczyć co już jest gotowe i to kontynuować. Na dodatek, osobiście myślę że na przykład przebudowanie Ukrainy czy zrobienie czegoś w Hiszpanii, na zachód od Bilbao, byłoby pożyteczne i miałoby szansę przedrzeć się do ProMods. Ręce do pracy zawsze są potrzebne, jednak niekoniecznie na tę chwilę tak daleko na wschód. Aby dotrzeć do tamtych regionów, potrzeba jeszcze naprawdę sporo czasu...
Właśnie dlatego polecam, byś rozwijał się (i mapę) gdzieś indziej - w miejscu, które jest teraz przydatne. Jak na przykład przebudujesz Vaduz, które już się nieźle zestarzało, to może będzie zawarte w ProMods. Nie chcę niczego narzucać, ani niczego Ci nie obiecuję - ostrzegam jedynie że jeśli ktoś jednak zacznie u nas znów grzebać przy Izraelu, to Twoja praca pójdzie na marne, a to najgorsze co może być.

Hiszpania jest na razie zajęta w Baskonii i Katalonii z tego co mi się zdaje.
Portugalia jest raczej wolna ale nie ma sensu tam obecnie pracować, bo Twoja praca zdąży się zestarzeć nim postęp w Hiszpanii tam dotrze.
Islandia odpada
Kraje bałtyckie są prawie na ukończeniu, więc też bezsensu nadpisywać to co już mamy
Włochy również...
W Wielkiej Brytanii pewnie niektóre tereny są wolne ale nie powiem Ci co dokładnie, bo nie jestem na bieżąco
A Rosja i Białoruś to RusMap, tam nie ingerujemy

Coś na pewno jeszcze zostaje ;)
Przebudowa starej pracy zawsze jest mile widziana, nie musisz koniecznie czegoś dodawać.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

03 Apr 2017 18:33

Więc stąd się wzięły te 5 modeli z Izraela w paczce Promodsa...
Dzięki Żniwku/Vøytku za radę. Z tym przebudowaniem Ukrainy to masz na myśli budowę nowych terytoriów, bo nie wiem co tam przebudowywać? Raczej pzebudowa miasta nie wchodzi za bardzo w grę gdyż nie jestem jeszcze w stanie zrobić miasta klasy Berlina czy Paryża, ale taka Ukraina brzmi bardzo interesująco. To też ciekawe według mnie tereny więc może... ;)
Muszę się nad tym dobrze zastanowić, bo nie chcę podejmować decyzji która będzie zła (choć z drugiej strony co złego jest w większym promodsie?)

PS. Co to znaczy że jest częściowo zrobiony? Znaczy że macie kilka miast, czy może że postawiliście jedno miasteczko i tyle?
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

MrTuptuuus
Posts: 183
Joined: 05 Apr 2015 12:42
Donation rank:
Location: Kielce

03 Apr 2017 19:16

Szczerze mówiąc, z tego co mi wiadomo to Ukraina jest wolna, a Bułgaria stoi w miejscu. Ziomek od Bułgarii teraz zajmuje się Polską (mogę się mylić). W sumie na Ukrainie jak są dwa miasta to spokojnie mógłbyś zrobić np Chust. Miasteczko 29k mieszkańców, przy granicy (jakieś z 20km) Rumuńskiej, chociaż czy takie małe miejscowości jest sens robić... Ale tak kończąc myśl. Ukraina jest chyba teraz jak dla mnie (ziomka który tylko gra) głównym celem do zrobienia bo raz: Droga z Rumunii np do Białorusi jest strasznie okrężna. To chyba tyle z mojej strony, jak się yang20 zdecydujesz to życzę Ci powodzenia, i jak najlepszych tras ;D!
Currently driving: Scania RJL
Win 10, i5-6500 (3,2 Ghz), 8GB RAM, Asus GeForce GTX 1060 3GB.

Promods+Rusmap+Poland Rebuilding <3



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests