Promods ets2 1.27 problem

Polish
yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

17 Apr 2017 16:14

Jeżeli po prostu dodanie modów nie pomogło to ja nie wiem. Zauważyłem że dużo ludzi ma jakiś dziwny problem z nowym promodsem. Co się stało Promods?
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

17 Apr 2017 17:11

W ETSie modowanie jest bardzo ułatwione, bo SCS wprowadził mnóstwo usprawnień żeby gracze nie mogli za dużo spaprać. Mimo to, wielu osobom wciąż się udaje...
Ja swój profil już nawet edytowałem ręcznie, ryzykując że się posypie ale dało radę. Trzeba sprawę zrozumieć, wtedy można zrobić to sprawniej i nie uwalić wszystkiego. Nie chodzi o bezmyślne działania i jak coś nie działa, to od razu panika i pytania. Poszukaj odpowiedzi, popróbuj samemu coś zmienić, znaleźć rozwiązanie. Nie zawsze wszystko jest podane pod nos, nauczyłem się tego przez lata życia, a także używania komputera. Jestem wręcz zaskoczony że ktoś mógł nigdy nie używać archiwów - dla mnie to podstawowa umiejętność od kilkunastu lat ;)

Zatem zachęcam do ambitnego rozwiązywania problemów samodzielnie ale nie odchodźmy od tematu.

Ten mod musi działać, gdy się go wypakuje i wrzuci do folderu mod, a później aktywuje w grze. Jeżeli działa dziesiątkom tysięcy graczy, to wam też musi, tak?
Ja używałem nawet kilku wersji testowych na swoim profilu, i również z nimi wszystko działało.
Profil mam od 2012 roku. Miałem na nim różne ciężarówki czy mapy, których już nie mam. Miałem wiele wersji ProMods. Z każdym patchem aktualizuję mody jak wy. I śmiga mniej lub bardziej. Czasami jakiś mod się posypie, to go wywalam, ale nie miałem takiej sytuacji by ProMods nie działało, naprawdę.
4 proste kroki. Naprawdę łatwiej już być nie może:
Pobranie
Wypakowanie
Aktywacja
Jazda
;)

Zawsze o tym pomyślcie - "jeżeli inni grają, to znaczy że mod jest w porządku i to ja robię coś źle", a nie że to wina PM. Sprawdzałem wielokrotnie na dwóch profilach. Działało i na czystym profilu i na profilu pełnym modów - stąd mam pewność że działa.

Zanim ktoś poczuje się urażony, od razu powiem że nie czuję się niczemu winny po tych słowach. Jest to najczystsza prawda płynąca z moich przemyśleń i doświadczenia. Szczerze wyrażam swoje zdanie jako że co nieco wiem w tym temacie i uważam że pouczanie innych może dać jakiś efekt i nie gadam głupot.

Jako że jestem na telefonie, nie będę was męczył dłuższą wiadomością.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 23 guests