????

Polish
smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

12 May 2017 10:10

Jak myślicie da się tam zaparkować?
Image

EDIT1:
Ja w pierwszej chwili myślałem że jest to nie wykonalne ze względu na ten cienki słupek, ale mimo to spróbowałem i oto efekt :)
Image
Jakby ktoś miał ochotę spróbować zrobić to lepiej to musi jechać do Świnoujścia i albo jechać za nawigacją, w efekcie klucząc po porcie, droga prowadzi tędy:
Image
albo olać nawigację i przeciskać się tą drogą, z której właśnie wyjeżdżam:
Image
A sam punkt docelowy (rozładunku) znajduje się tu:
Image
P.S. Bardzo proszę by tego nie zmieniać, moim zdaniem tak jest SUUUUUPER

EDIT2:
A oni co tu robią?
Image
Image
Last edited by Vøytek on 21 May 2017 12:49, edited 1 time in total.
Reason: Połączenie postów

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

18 May 2017 18:29

Przyjechali ciebie zatrzymać 8-)
A tak naprawdę to te pojazdy, które są w tym przypadku przekraczają granicę, w tym przypadku PL-DE nie znikają, tylko jadą dalej. Tak samo jest jak z Polski pojedziemy do Czech, to po przekroczeniu granicy Polskie pojazdy jadą dalej.
Istnieje także granica generowania pojazdów zza granicy. ;)
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

19 May 2017 19:38

W porcie w Geteborgu wylądowało UFO ;)
Image
Image
Da się przez to przejechać, nie powoduje żadnych uszkodzeń

Ale to już znacie z postów innych osób ;)

EDIT1:
ale o drugim podobnym obiekcie już wzmianki na forum nie znalazłem...
znajduje się on:
Image
a wygląda:
Image

EDIT2:
Kawałek dalej znalazłem kolejny taki obiekt, z tym że znajduje się on poza drogą i w niczym nie przeszkadza. Po prostu jest.
Image
Znajduje się on mniej więcej w miejscu wskazywanym przez kursor myszki.
Last edited by Vøytek on 21 May 2017 12:53, edited 1 time in total.
Reason: Połączenie postów

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

19 May 2017 21:14

Było już zgłoszone kilkanaście razy. SCS zmieniło coś z tą flagą i nic o tym nie wspomnieli...
Pisanie kilku postów z rzędu jest niezgodne z regulaminem. Istnieje opcja Edytuj, użyj jej i połącz swoje posty w jeden ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

MrTuptuuus
Posts: 183
Joined: 05 Apr 2015 12:42
Donation rank:
Location: Kielce

19 May 2017 21:37

Voytek, nie będę pisał w osobnym dziale. W serwisie Calias jest ławka na środku. Da się ominąć, ale wygląda strasznie nienaturalnie
Currently driving: Scania RJL
Win 10, i5-6500 (3,2 Ghz), 8GB RAM, Asus GeForce GTX 1060 3GB.

Promods+Rusmap+Poland Rebuilding <3

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

20 May 2017 19:09

nie wiem czy to już gdzieś było czy nie i sprawdzać mi się tego nie chce... przeprawa promowa szwecja - gdynia, gabaryt nie mieści się w ładowni. zakładam że podobnie jest wszędzie tam gdzie wyjechać trzeba z "małego" promu:
Tak to wygląda
Image
Vøytek wrote:
19 May 2017 21:14
Było już zgłoszone kilkanaście razy. SCS zmieniło coś z tą flagą i nic o tym nie wspomnieli...
Pisanie kilku postów z rzędu jest niezgodne z regulaminem. Istnieje opcja Edytuj, użyj jej i połącz swoje posty w jeden ;)
To mi Wojciechu zablokuj możliwość pisania tu czegokolwiek...
Last edited by Vøytek on 21 May 2017 12:55, edited 1 time in total.
Reason: Połączenie postów

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

21 May 2017 12:45

Twoje zgłoszenia są przydatne by te błędy wyeliminować ale robi się po prostu bałagan gdy robisz to w ten sposób.
Nie proszę Cię o tysiąc kliknięć więcej ale jeśli ostatni post w temacie jest Twój, a Ty chcesz coś jeszcze dodać, to kliknij ikonkę edycji zamiast ikonki nowego postu.
Nie kosztuje Cię to więcej czasu, a mi oszczędza kilka minut łączenia Twoich postów w jeden.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

25 May 2017 10:56

Znalazłem tycią niedoróbke w mapie Niemiec... efekt tego taki że nie ma zleceń do tego miasta - bo brak połączenia dróg na mapie:
Image

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

17 Jun 2017 19:12

wracam do tematu gabarytów, również tych z dlc - przeprawa promowa ze Szczecina do Trelleborg - efekt końcowy:
Image
(na prom wjechałem z 0% uszkodzeniami ;) )
Jak będziecie robić kolejną wersję promoms'a jak sądzę po SCS'owej aktualizacji pod podwójne naczepy, to proponuję poprzesuwać wszystkie punkty docelowe znacznie do przodu ;)

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

03 Jul 2017 14:59

Witam ponownie.
Choć nie znalazłem żadnych nowych błędów, crash'y itp., to po obejrzeniu materiału filmowego ( https://promods.net/viewtopic.php?f=25&t=18079 ) jak i wysłuchaniu wypowiedzi członka ekipy PM w tym materiale postanowiłem napisać co następuje.
Staracie się by gra jak najbardziej odwzorowywała rzeczywistość dbając o wygląd miast, ulic itp. itd. a takie "pierdoły" jak ciężarówki AI jadące bezkarnie z "ponad dźwiękową" prędkością pomimo ograniczenia do np 80km/h (oczywiście przy włączonej funkcji karania za wykroczenia drogowe, nie wspominając już o drugiej funkcji, tj. ogranicznik prędkości), czy też przejeżdżające przez znaki bez ich wywracania (co dla gracze jest równoznaczne np z uszkodzeniem ładunku), pozostają bez zmian również na Waszych mapach. Tak wiem jest to wina SCS'u, ale dbając o realizm nie możecie również w takich kwestiach poprawiać Twórcy?
Do tej "listy życzeń" dodam jeszcze jedno: znaki ograniczenia tonażu/długości pojazdu czy też zakazu wjazdu dla ciężarówek - w końcu normalnie takie miejsce też są i jadąc ciężarówką na to też trzeba zwracać uwagę ;)



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 20 guests