[ Dyskusja ] DLC Heavy Cargo Pack

Polish
koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

13 May 2017 13:06

bumbumek wrote:
12 May 2017 23:40

@koper007 - z tego co się orientuję, w obecnej sytuacji gier od SCS, przejście na DX11 wręcz poprawiłoby optymalizację, nie mówiąc szerzej o możliwościach graficzno-gameplay'owych. Owszem, potrzeba byłoby do tego kompa z minimum Win7 na karku, ale ileż ludzi ma obecnie jeszcze np. poczciwy XPek, i służący do gier? Niewiele. Poza tym tego typu argumentacja hamuje cały rynek - gdyby oczywiście inne studia się do tego stosowały - a nie stosuje się nikt poza SCS. I to ma być więc powód dla nich do dumy? I don't think so.
Kto się nie rozwija, ten tonie prędzej czy później - przypomnijcie sobie co było z onegdaj wiodącą na rynku telefonów komórkowych, firmą NOKIA - tradycjonaliści, którzy odrzucali nową technologię dotykową. I co się stało? Oni przez swoje tradycje stanęli w miejscu, a świat komórkowy ich wyprzedził, i wysadził z rynku. Czym to się zakończyło? Upadłością tak wielkiego fińskiego potentata, sprzedażą firmy, i w konsekwencji - zniknięciem z rynku.
Trochę nie ma porównania z tym, bo Nokia to duży producent był telefonów, a studio SCS Software to tylko garstka osób tworzących produkt jak najbardziej "na czasie". Mimo upływu lat wciąż jest coraz więcej nowych graczy, ale też i producenci rozwijają grę. Wydają nam płatne DLC po to, żeby mogli w jakiś sposób się utrzymać i pracować nad grą dalej i wcale nie kosztuje to miesięczną wypłatę. Mówisz, że tego typu argumentacja hamuje cały rynek i znów zapominasz, że studio SCS Software tworzy gry komputerowe, a nie właśnie na przykład telefony komórkowe. Zupełnie co innego telefon, a gra komputerowa. Jakoś mnie to nie przekonuje, żeby było przejście na Dx11, obecnie też jest dobrze i trzeba się cieszyć z tego co jest. Win7 64bit mam i nie wyobrażam sobie przejścia na ósemkę czy dziesiątkę. Wiem jak to działa u brata i jest tragedia, bo nie można powiedzieć, że nie otwieranie zwykłego folderu ot tak po prostu to coś normalnego, a w dziesiątce to często występuje. Gry wywalają, nawet Euro Truck Simulator 2 potrafi wywalić do pulpitu, bo Win10 tak sobie chce i byłem naocznym świadkiem takiego wydarzenia. Na Win7 takich rzeczy nie mam i nie miałem od początku do teraz. Prędzej miał ósemkę i było prawie tak samo jak na dziesiątce z tym, że na ósemce z kolei problemy były z uruchomieniem się jakiejkolwiek gry.
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

yang20
Posts: 447
Joined: 24 Aug 2015 20:29
Location: Warszawa/Warsaw

13 May 2017 18:45

Tylko po co osiem albo 10? Przecież 7 posiada pełne wsparcie dla dx11. Ósemka nic nowego w tym temacie nie wnosi. Dopiero w10 dodał takie coś jak dx12 jednak dx12 działa tylko na tym systemie więc gra na 100% na niego nie przejdzie. Na nowszych systemach (w szczególności win8) może i jest problem odpalić gre, ja tam wogóle się nie odnajduje w nich. Po prostu to systemy nie dla mnie.Wolę zostać przy wg mnie najlepszym windows 7 i tyle.
Image
Currently driving SCANIA S
PM2.40+RusMap 1.8.1+Great Steppe 1.2+Southern Region 7.8
Beta-tester of Project Balkans

Morg
Posts: 4
Joined: 26 Sep 2016 15:22

14 May 2017 17:30

Moim zdaniem to DLC powinno być uzupełnieniem High Power Cargo Pack. Szczerze mówiąc, gdybym wiedział, że w przyszłości wyjdzie coś takiego, jak Heavy Cargo Pack to High Power nawet bym nie dotykał.

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

14 May 2017 19:29

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą, a tak na marginesie to nie da rady zmodyfikowć waszego moda naczep tak by przy gabarytach mieć naczepy ze skrętnymi osiami?

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

14 May 2017 23:46

Morg wrote:
14 May 2017 17:30
Moim zdaniem to DLC powinno być uzupełnieniem High Power Cargo Pack. Szczerze mówiąc, gdybym wiedział, że w przyszłości wyjdzie coś takiego, jak Heavy Cargo Pack to High Power nawet bym nie dotykał.
Ale za to muszę przyznać, że High Power Cargo nadrabia lepszymi malowaniami niż aktualizacja i zastanawiam się nad nabyciem tego DLC. A chcę również powiedzieć wszystkim, że studio poszło bardzo na rękę modderom i skrętne osie będą działać nawet bez DLC Heavy Cargo Pack. Wystarczy posiadać na Steam aktualizację 1.27.2.1s (nie wiem jak to się ma do niezaktywowanych gier na Steam). Więc paczka gabarytów od Roadhunter'a będzie na pewno zaktualizowana i nawet już jest jedna paczka niestety płatna, ale pewnie już nie długo pojawią się liczne naczepy czy updaty od sceny modderskiej ze skrętnymi osiami. Jedną modyfikację przetestowałem wczoraj, naczepa Goldhofer ze skrętnymi osiami, ale ma zepsuty cień i pojawia się czarny prostokąt i to nie pod naczepą tylko na środku przez pół naczepy. Po wyłączeniu cieni w opcjach gry znikło.

SS-y na potwierdzenie, a najbardziej prawdopodobną przyczyną jest brak DLC Heavy Cargo Pack, bo chyba zastępuje te naczepy z tego DLC i autor nie dodał cieni.
https://c1.staticflickr.com/5/4164/3466 ... f24c_o.png
https://c1.staticflickr.com/5/4175/3466 ... 2bc9_o.png
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

zyrafowy
Posts: 73
Joined: 08 Feb 2016 09:40
Donation rank:
Location: Szczecin

15 May 2017 00:45

DO tego DLC idealnie pasuje https://sellfy.com/roadhunter 5 euro, ale naprawdę warto :)

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

15 May 2017 06:50

widzę że obaj znaleźliśmy tego samego moda i równocześnie go testowaliśmy ;) dodam jeszcze z z naczepą goldhofer'a dostępny jest ładunek o masie od 20t więc powinno się go dać pociągnąć każdą ciężarówką ;)

A taki przejazd przez takie rondo podobną naczepą bez skrętnych kół moim zdaniem jest niemożliwy...
Image

P.S. Voytek, co do Twojej wypowiedzi na Twoim kanale, nie zauważyłem potrzeby zbytniego wyjeżdżania w bok przed zakrętem z taką naczepą, gdyż jak już wcześniej koper007 zauważył naczepa idealnie podąża za ciągnikiem ;)
Przed zakrętem:
Image
W trakcie zakrętu:
Image

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

15 May 2017 12:08

Tak, chodziło mi o to, że tył strasznie zachodzi. Widać to na Twoim drugim obrazku, zobacz jak tył wystaje Ci na przeciwny pas ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

15 May 2017 12:40

Takie są objawy skrętnych osi, ale lepsze to niż naczepa była martwa i się wlokła za ciągnikiem. Wczoraj przypadkiem szukając wieści o wersji cyfrowej DLC Heavy Cargo Pack natrafiłem na jakiegoś youtube'ra, który w opisie dał link do tego pliku z DLC. I to kurde działa :D O trzeciej w nocy jeździłem naczepami z DLC :D
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

smoku__
Posts: 134
Joined: 06 Feb 2017 15:43
Location: Częstochowa

15 May 2017 13:30

to bądź taki dobry i mi ulżyj w poszukiwaniu i daj tu lub na PW linka... ;)
Ja znalazłem moda, który jeżeli wierzyć opisowi daje skrętne osie we wszystkich niskopodwoziowych naczepach:
http://www.modhub.us/euro-truck-simulat ... d-trailer/
dopiero to zaczynam, sprawdzać, ale z walcem dyna mam naczepę ze skrętnymi kółkami ;)
Image



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 20 guests