Mapy, mapy, mapy…..

Polish
Post Reply
1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

23 Jun 2017 07:30

Witam!

Od niedawna gram w ETS2 więc moje doświadczenie w dodawaniu map i modów jest nie wielkie.
W związku z tym mam wiele problemów i zapytań.
Obecnie mam zainstalowany PM 2.16 + RM 1.7.2 wszystko ładnie działa ale chciał bym powiększyć obszar mapy o inne regiony. W związku z tym mam pytanie jakie mapy można jeszcze dodać aby nie kolidowały z PM+RM?

Prosił bym jeżeli to możliwe o podanie w prostej formie, nazw i wersji map jak i kolejności ich aktywacji w menadżerze.

Pozdrawiam

Ps. Proszę o nie odsyłanie mnie do strony angielskojęzycznej bo angielski znam w ograniczonym stopniu i nie bardzo radzę sobie z tłumaczeniem. Dodawanie map jest dość skomplikowane najczęściej jest to kilka plików i wersji dla różnych konfiguracji map, a wymaga to dobrego zrozumienia instrukcji.

User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

23 Jun 2017 08:14


1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

26 Jun 2017 17:53

Witam.

Dzięki za link, pomimo że temat po angielsku to jakoś ogarnąłem sprawę. Wszystko pomyślnie pobrałem i zainstalowałem w odpowiedniej kolejności.
Jak na razie gra „chodzi” bez zastrzeżeń. Jedyna mała usterka to że w mapie Southern Region półwysep Tamański zachodzi na Kerczeński ale do puki nie ma Ukrainy i Krymu to można przymknąć na to oko.

Jeszcze raz dzięki

Pozdrawiam

Ps. Najwięcej problemu miałem z archiwami z mapy Southern Region. Straciłem sporo czasu nad tym aby to rozpakować. To nie pierwszy mój symulator i modów trochę już się naściągałem, ale dopiero w ETS spotkałem się z tak pakowanymi archiwami. Chyba bym nie dał rady tego rozpakować bo cały czas pojawiał się błąd w spakowanym pliku. Dopiero gdzieś na forum (angielskojęzycznym) znalazłem temat gdzie Voytek wyjaśnił że należy wszystkie archiwa „wrzucić” do jednego pliku i rozpakować. W rezultacie udało się rozpakować te archiwa ale straciłem na tym pół soboty :oops:



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests