Wujek Bohun - Euro Truck Simulator 2 - #194

Polish
ArkadiuszA
Posts: 10
Joined: 24 Mar 2017 07:16
Donation rank:
Location: Katowice

24 Jun 2017 15:56

Mam takie pytanie do ekipy ProMods - O CO CHODZI
Wytłumaczcie nam graczom o co chodzi z tą CENZURĄ, w którym miejscu tego filmu naruszono dobra firmy ProMods.
Ja jestem z troszkę starszego pokolenia któremu cenzura w takiej formie bardzo ŻLE kojarzy.
Jestem bardzo ciekawy co macie do powiedzenia ...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Jun 2017 16:13

Cenzura?

Film został zdjęty (jak wiele innych), gdyż był w nim zawarty Kaliningrad - miasto stworzone przez jednego z naszych mapperów.

Po tym jak Radol postanowił od nas odejść, zabrał wszystkie nasze pliki (tego oczywiście nie dało się uniknąć). Problem w tym, że te pliki wrzucił do sieci. Nieopublikowaną dotąc pracę moją czy 35 innych osób z ProMods, do których nie miał żadnych praw. My usunęliśmy od razu nieopublikowaną pracę ekipy Poland Rebuilding (odnowione Pomorze + nowe Trójmiasto) i nie mamy tych sektorów mapy od pół roku oraz nigdy ich nie opublikowaliśmy. Jest to ich praca, proste.
Nie rozsiewamy także kłamstw na polskich forach, tak by tylko nam to pasowało. Niektórzy członkowie ekipy PR wiedzą, że nikt z PM nie pojawi się nagle na jakimś tam forum, by zaprzeczyć opowiadanym bzdurom. Bardzo wygodne...

Poland Rebuilding wie jakie są najnowsze zasady współpracy z nami.
Mogą połączyć Trójmiasto z Kaliningradem po wydaniu ProMods 2.2 (będzie tam Kaliningrad). Nie mogą wydać Kalinigradu wcześniej i nie można pokazywać Kaliningradu wcześniej. Proste i logiczne, nie ma to związku z żadną cenzurą, a po prostu ochroną czyjejś pracy. Każdy ma takie samo prawo by zobaczyć Kaliningrad, w wersji 2.2. Nie wcześniej. Dlaczego mała grupka fanów PR miałaby mieć taki przywilej? ;)

Ten post zawiera same fakty, które także ekipa PR powinna potwierdzić. Nie ma tutaj nic "ode mnie". To czysta i logiczna prawda o sprawie.

Naprawdę, oskarżanie ekipy PM o cokolwiek, jest tutaj po prostu nie na miejscu. Nie my zakończyliśmy współpracę i nie my rozsiewamy plotki wśród polskich graczy gdzie tylko się da.

Zanim ktoś wyrobi sobie opinię o sprawie, powinien zrobić research, a nie opierać się na tym co ktoś mu wciska z jednej strony "konfliktu".

Dziękuję, koniec tematu.

Przy okazji, miło że Twoje zapytanie się tutaj pojawiło. Możesz podlinkować Wujkowi Bohunowi, by widział że ekipa PR najwyraźniej go naraziła na nieprzyjemności i żeby miał jasny obraz sytuacji z dwóch stron, nim ktoś mu namiesza w głowie. Szkoda że nigdy nie pomyślał o jakimś wywiadzie z naszą stroną, by pogadać o ProMods czy pokazać przedpremierowo 2.2. Widziałem kiedyś jakiś jego materiał, wyglądał na człowieka rozsądnego, więc myślę że bezsensu jest się wplątywać w ten problem, który my zostawiliśmy za sobą w zasadzie momentalnie, a z drugiej strony non stop widzę nieprzychylne komentarze pełne nienawistnych wymysłów. Gdybyśmy coś złego zrobili - jasne, zrozumiałe. Jednak Radol sam stąd uciekł, do mnie poleciały pytania co się stało bo wszyscy byli w PR zagubieni, a teraz pół roku męczą temat. Jedynie kolega Graku zdaje się w to nie plątać i dojrzale zagadał. Naprawdę chciałem się już nie mieszać ale ten temat wciąż wraca...
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Marian Kaczka
Posts: 15
Joined: 14 Apr 2016 16:38

24 Jun 2017 19:05

Wujek pewnie patriota, dlatego widzi tylko jedną stronę tego konfliktu. A ProMods to międzynarodowa ekipa.

"Szkoda że nigdy nie pomyślał o jakimś wywiadzie z naszą stroną, by pogadać o ProMods czy pokazać przedpremierowo 2.2. ".
I tu jest racja.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Jun 2017 19:13

Niewykluczone, że kiedyś tutaj będzie więcej Polaków niż w PR. Już mamy więcej osób pracujących nad przebudową Polski, niż tam kiedykolwiek było, więc to naprawdę bezsensowna "walka". Ustaliliśmy że każdy robi swoje i tyle. My nie wydajemy ich pracy, oni nie wydają naszej. Tyle. Mogą być przecież cały czas dodatkiem do PM, jak dawniej. Nikt im tego nie broni i ja nigdy nie miałem nic przeciwko.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Marian Kaczka
Posts: 15
Joined: 14 Apr 2016 16:38

24 Jun 2017 19:48

dla mnie najlepszym rozwiązaniem by było, aby PolandRebuilding stało się autonomicznym tworem, jak HungaryMap by bodajże Frank (sorry, nie pamiętam, kto to tworzył). Wtedy bym naprawdę bez zastanowienia dał im "like"? Ale myślę że ich na to nie stać. Bez PM, PolandRebuilding nie ma prawa egzystencji...

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

24 Jun 2017 22:50

Dla mnie to całkowicie bez sensu, że dwa projekty niby które się skłóciły i rozdzieliły dalej ze sobą współpracują. Oba projekty niech robią swoje i życzę im jak najlepiej, ale niech to robią bez jakiejkolwiek współpracy, bo oszukują tylko tych co czytają czyli graczy. A skoro nikt nie chce drążyć to po co Wojtku tak się rozpisujesz? Wystarczyło wytłumaczenie zaistniałego zdarzenia i tyle. Nie musisz się spowiadać, bo to nie kościół ;)
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Jun 2017 22:55

Może źle się wyraziłem ale tak właśnie wygląda sprawa - każdy robi swoje i tyle.

A wypowiadam się w ten sposób, bo taki już jestem. Może niektórzy w końcu zrozumieją, że nikt z naszej ekipy nie jest winny całego zajścia i istotnie - myślę że te jajca nikomu nie są na rękę ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
ScuL
Founder
Posts: 10584
Joined: 31 Jul 2013 23:51
Location: Auckland, New Zealand

25 Jun 2017 01:45

Nie rozróżniam kto publikuje - jeśli widzę jakiś film, który pokazuje nieopublikowane materiały ProMods, wyślę wniosek o usunięcie.
Rzeczywistość polega na tym, że wersja "Poland Rebuilding" zawiera prace, do których nie mają uprawnień, dlatego mamy prawo do usunięcia ich z YouTube.
W chwili obecnej Graku zbliżył się do rozwiązania tego problemu i możemy zobaczyć, czy uda nam się znaleźć jakiś kompromis.
Druga strona często zapominała, że ProMods nie jest 1 osobą, ale zespołem 35 deweloperów. Każdy twórca z 35 musi mieć prawo do powiedzenia, co może się zdarzyć z ich pracą i dać zgodę.

A co do Wujka Bohuna - chętnie zobaczę jak on czy inni polscy youtuberzy testują zawartość ProMods 2.20. Możemy mieć zgodę z międzynarodowymi streamerami na YouTube, tak jak w przypadku Squirrela z Wielkiej Brytanii. Możemy też dostarczyć im wersję testową i wywiady.
I am Image Dutch living in Image New Zealand and I speak Image EN Image DE Image SE Image FR
Image

joonymax
Posts: 2
Joined: 25 Dec 2013 11:41
Donation rank:

25 Jun 2017 09:45

Chyba coś tu mi śmierdzi wielkim kłamstwem bo Wujek gal na PM 2,16 a ni na mapie PR wiec j grał na waszej tylko mapie a może dlatego z pokazał ze wasz mapa miała błędy i wywala dla mnie to był powód wiesz wujek ma przeszło 200,000 widzów trochę wam nie na rękę taka reklam ze dać się nie da na tej wersie mapy , a jeżeli wasz ekipa tak będzie Polskę robiła to fajnie będą ładne tereny, tak jak wasza Europa ale co z tego jak się nie da grac bo bo wystarczy wyjechać teraz z polski na tereny niemieć i już jest spadek FPS . pozdrawiam i oczekuje ze prawdę powiecie czemu film wujka został usunięty

MrKamyk
Posts: 1
Joined: 09 Jan 2017 17:19

25 Jun 2017 10:05

Wujek Bohun grał na ProMods, w dodatku zapłacił za to, żeby pobrać wszystko w jednym pliku...
a wersja ProMods z dostępnym Kaliningradem przestała działać z łatką 1.26.7s
...i miał racje żeby nie grać na ProMods, tylko na Hungary Map (chociaż mi ona nie działa)
w dodatku proszę o usunięcie tego tematu i nie powielanie głupich plotek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 16 guests