ProMods bez Francji

Polish
Locked
Ponionek
Posts: 3
Joined: 14 Aug 2017 16:50

15 Aug 2017 04:44

Witam. Przedwczoraj kupiłem grę. Wczoraj naszlo mnie by pobrać moda rozbudujacego Polske. Zobaczylem że potrzebuje dlc polski i skandynawi, no okey kupiłem. Wieczorem pobieram pro mods pierw z darmowych serwerów i pierwszy wkur... bo po 1,5h pobierania archiwum nie działa. Pobieram drugi raz i to samo. O 23 niemiłosiernie zdenerwowany płacę 1$ i pobieram paczke ktora o dziwo działa. Instaluje grzecznie, po czym w grze pokazuje że mod niekompatybilny z powodu braku viva la śmietnik. Powstaje moje pytanie czy i gdzie mogę pobrać wersję bez Francji.

User avatar
Volleybal4life
Moderator
Posts: 7804
Joined: 01 Jun 2014 15:49
Donation rank:
Location: Reeuwijk, South Holland, The Netherlands
Contact:

15 Aug 2017 05:35

Nie mamy najnowszej wersji ProMods bez potrzeby korzystania z DLC Francji.

Możesz przełączyć się na ETS2 1.26 i używać ProMods 2.12. Ale dużo za dużo.
Spamming the forum since June 2014
Weekly driving vids

Some say, I'm addicted to ETS2. But then I say. No, it's ProMods, it's a way of life.
No. 3 forum spammer!

You want a game map?
You get a game map! (ETS2 (WIP))
You get a game map! (ATS (WIP))

Ponionek
Posts: 3
Joined: 14 Aug 2017 16:50

15 Aug 2017 06:59

Dobra kupiłem Viva la ... Takie dodatkowe pytanie jest jakaś szansa uruchomić ProMods na Multiplayer? Jest może jakiś poradnik albo ktoś może opisać, ponieważ nie mam rozbudowanej mapki na multi. Z kumplem jak grałem przedwczoraj to miał na multi kurs do Ostrołęki więc chyba się da :)

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

15 Aug 2017 09:24

Ponionek wrote:
15 Aug 2017 06:59
Dobra kupiłem Viva la ... Takie dodatkowe pytanie jest jakaś szansa uruchomić ProMods na Multiplayer? Jest może jakiś poradnik albo ktoś może opisać, ponieważ nie mam rozbudowanej mapki na multi. Z kumplem jak grałem przedwczoraj to miał na multi kurs do Ostrołęki więc chyba się da :)
Na "mp" nie ma możliwości zastosowania żadnych modyfikacji , map tym bardziej.Tylko oryginał map zostaje Ci do zabawy.

Ponionek
Posts: 3
Joined: 14 Aug 2017 16:50

15 Aug 2017 11:02

To zrobił mnie w ciula że ma kontener do Ostrołęki ...

Dzięki za pomoc można zamknąć. :)



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests