ratunku. wywala.

Polish
User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 18:38

Zgłupiałem już.
Zmieniłem kompa, a ściślej wróciłem do pierwotnego, na którym promods + rusmap + project balkans działały mi bez zarzutu.
Obecnie wgrałem promods 2.2, rusmap 1.7.4, poprawny plik definition, najnowszy road connection i... [autocenzura]. Wywala w połowie ładowania, niezależnie, czy próbuję uruchomić stary profil, czy zupełnie nowy.
Pomocy. Co jest nie tak?
Oto log:

EDIT: próbowałem zarówno z Project Balkans, jak i bez - skutek jest ten sam.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Nov 2017 19:19

Jesteś pewien, że pliki nie są uszkodzone?
ProMods bez RusMap działa?
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 19:30

No właśnie zamierzam spróbować, za chwilę dam znać o efektach.
Pobierałem ProMods na innym kompie, na którym działało, i zgrałem wypakowane pliki na kompa, z którego pochodzi ten log. Może w tym jest problem?
EDIT. Z samego ProMods wywala dokładnie w tym samym punkcie. Spróbuję pobrać jeszcze raz i dam znać o efektach ponownie.
Gra jako taka uszkodzona nie jest - bez modów działa, w wersji online działa takoż.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Nov 2017 20:45

Zatem pokaż screenshot folderu mod, tak żeby było widać wszystkie pliki PM i ich rozmiar (PPM -> Widok -> Szczegóły).
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 21:27

mod screen.jpg
mod screen.jpg (101.68 KiB) Viewed 1772 times
plik DEF został ściągnięty w wersji bez używania rusmap celem sprawdzenia samego promods. Podczas próbowania z rusmap oczywiście używałem stosownego pliku def, dla pewności zresztą pobranego ponownie.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

12 Nov 2017 21:40

Masz zły plik Road-Connection. Najnowszy nie ma w nazwie "v128".
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 21:46

Gdyby to chodziło tylko o road connection, promods bez innych modów działałoby, a z niego (przy wyłączonych pozostałych modach) też wywala, więc to nie ten trop jest.
EDIT. podrzucisz linka do tego najnowszego roadconnection tak na wszelki wypadek? Dzięki.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

12 Nov 2017 21:48

Rozmiar plików jest w porządku...

Odpal weryfikację plików gry na Steam / przeinstaluj grę. Jeśli to nie pomoże, to nie wiem. Nikt jeszcze nie zgłaszał takiego problemu, więc nie znam konkretnego rozwiązania.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 21:52

Rzecz w tym Voytek, że gra sama w sobie działa. Działa w wersji bez modów, działa poprzez TruckersMP w wersji online, buja się bezproblemowo.
Spróbowałem pobrać promods jeszcze raz i wrzucić nowe, te świeżo pobrane pliki - może i faktycznie podczas przenoszenia między kompami coś po drodze się zjadło, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne. No ale spróbuję.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

12 Nov 2017 22:06

Pobrałem promods jeszcze raz.
Działa.
Nic nie rozumiem. Najwyraźniej pliki jakimś dziwnym sposobem uszkodziły się podczas przenoszenia między kompami. Tak czy siak działa. Temat do zamknięcia, dzięki za pomoc :)
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 40 guests