Czy potrzebuję wszystkich DLC?

Polish
Locked
dziadekbasuwamod
Posts: 8
Joined: 04 Aug 2017 00:36

19 Nov 2017 17:07

Witam, posiadam Euro Truck SImulator 2 jedynie z dodatkiem Going East. Chciałbym się dowiedzieć czy koniecznie potrzebuję dodatków Skandynawia i Vive La France do prawidłowego działania ProMods. Nie chciałbym inwestować kolejnych pieniędzy w owe dodatki, a widzę, że mod wymaga wszystkich. Czy jest możliwość zagrania z tą modyfikacją posiadając jedynie Going East? Z góry dzięki.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

19 Nov 2017 21:52

Możesz pobrać bardzo starą wersję ProMods, co wiąże się z cofnięciem wersji gry o wiele wersji i pozbawienie się różnych rzeczy w samej grze, nie mówiąc już o terenach na naszej mapie (czy innych mapach, które też wszystkie wymagają tych DLC).

Polecam kupić te dodatki jak najszybciej, bo niedługo wyjdą Włochy i łączna kwota jeszcze wzrośnie. Dla mnie czy innych "starszych" graczy nie będzie problemem wyłożyć 60 złotych ale 100+60 to już niefajna kwota na jeden raz. Ceny tak sobie wybrałem na oko ale myślę, że mój przekaz jest klarowny. Ja gram od dawna, miałem więc przywilej kupowania każdego DLC osobno, i te kilkadziesiąt złotych rocznie to żaden problem. Natomiast dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę i musi nadrobić wszystkie DLC, kwota rośnie z każdym rokiem (choć dodatki trochę oczywiście tanieją od dnia wydania).
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

dziadekbasuwamod
Posts: 8
Joined: 04 Aug 2017 00:36

20 Nov 2017 14:20

No dobra rozumiem. Chyba jednak będę musiał kupić te dodatki, oczywiście po zakupie jednego będę musiał poczekać miesiąc czy dwa. A czy obowiązuje jakaś kolejność ich zakupu? Tzn. czy, np. moge najpierw kupić Vive La France, a potem Skandynawie?

User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

20 Nov 2017 14:34

Ważne abyś miał wszystkie. Nieważne jak i kiedy.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 Nov 2017 14:56

Skandynawia jest już trochę stara, więc ciężko oceniać, ale Francja jest warta swojej ceny i Włochy też będą, zapewniam ;)

SCS umieściło sporo nowych modeli w podstawie gry, więc może DLC Włochy nie będzie od razu wymagane przez naszą mapę, zatem będzie można je spokojnie kupić za kilka miesięcy, nawet jeśli użyjemy nowych modeli na mapie. Oczywiście DLC samo w sobie doda też inne, używane pewnie bardziej na południu państwa i gdy zaczniemy używać tych modeli, DLC będzie już konieczne.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

dziadekbasuwamod
Posts: 8
Joined: 04 Aug 2017 00:36

20 Nov 2017 19:46

Dobra wszystko już wiem. Dzięki wam za pomoc. Temat można zamknąć



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 8 guests