Mapa Potrzebnych Zmian (MPZ)

Polish
Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

22 Nov 2017 16:44

Witam.

To są propozycje zmian, które:
[*]są pilne - bez nich mapa wygląda absurdalnie
[*]przydałyby się
[*]umiliłyby grę.

Image
Image
Image

Z szacunkiem dla ProMods,
Ment08
Last edited by Ment08 on 23 Nov 2017 08:33, edited 1 time in total.
Confused in map creationship :?

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

23 Nov 2017 07:10

Niech każdy dodaje swoje mapy, jak chce.
Alesund umieściłem w złym miejscu.
Confused in map creationship :?

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

23 Nov 2017 13:53

Madryt, E4 i E6 będą [ kiedyś ], ale co do Ukrainy - w chwili obecnej nikt nią się nie zajmuje.
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

23 Nov 2017 16:57

Uważam że Ukraina jest chyba najpotrzebniejsza. Wiem że nikt tym się nie zajmuje ale jak dla mnie wystarczył by jakiś „tymczasowy” Lwów, Kijów i może coś jeszcze. Mogły by być to nawet jakieś „gotowce” od SCS niemające nawet nic wspólnego z „realem’ ale to pozwoliłoby na połączenie i przejazd z polski dalej na wschód.

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

23 Nov 2017 17:22

I tu pojawia się pewien problem. Po co robić coś fikcyjnego na mapie ProMods kiedy utrzymuje się w miarę realna mapa przy tej skali. Szkoda czasu na stawianie byle czego, żeby tylko było. Lepiej od razu zrobić dobrze, żeby tylko robić poprawki niż potem przerabiać wszystko ku realistycznej mapie. Jeśli już według mnie to miło by było widzieć całą Polskę wykonania ProMods. A poza tym pozostaje czekać na kolejne wersje, które na pewno będą przynosić jakieś nowości. Już i tak mapa jest spora dla tych co jeżdżą normalnie 90km/h, a z pewnością będzie większa.
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

23 Nov 2017 18:24

Bez kozery +1 dla was, też jednak uznałem, że Ukraina się przyda, gdyż prawie nie ma jej nowoczesnych mapek! A w szczególności trasa Kiszyniów-Naddniestrze-Odessa-PL.
Rebulit Śląska i Czech też się przyda. A także Zakopiec i Poprad 😉
Confused in map creationship :?

1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

23 Nov 2017 20:13

koper007 wrote:
23 Nov 2017 17:22
I tu pojawia się pewien problem. Po co robić coś fikcyjnego na mapie ProMods kiedy utrzymuje się w miarę realna mapa przy tej skali. Szkoda czasu na stawianie byle czego, żeby tylko było. Lepiej od razu zrobić dobrze, żeby tylko robić poprawki niż potem przerabiać wszystko ku realistycznej mapie. Jeśli już według mnie to miło by było widzieć całą Polskę wykonania ProMods. A poza tym pozostaje czekać na kolejne wersje, które na pewno będą przynosić jakieś nowości. Już i tak mapa jest spora dla tych co jeżdżą normalnie 90km/h, a z pewnością będzie większa.
Traktując tą sprawę w ten sposób to jeszcze przez następnych 10 lat w miejscu Ukrainy będzie „czarna dziura”.
Wiem że postawienie sprawy w ten sposób to tylko półśrodek ale chyba to jedyne realne rozwiązanie. Zrobienie takiego obszaru jak Ukraina z dokładnością/jakością jaką prezentuje PM to robota dla kilku osób przez kilka lat , a raczej nie ma na to widoków. Zrobienie Ukrainy, czyli kilku tras pozwoliło by na połączenie drogowe PM z przecież dobrze wykonanych map SR i RM.

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

23 Nov 2017 20:30

No faktycznie. W szczególności, to jak zaprezentujemy Donieck? Jako ruiny czy jako miasto? Lwów wystarczy na razie. Póki co jesteśmy skazani na "aglomerat"(MarioMap)

Zbaczając z drogi, co z Katalonią?
Confused in map creationship :?

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

23 Nov 2017 21:14

1PL-Scoot wrote:
23 Nov 2017 16:57
Uważam że Ukraina jest chyba najpotrzebniejsza. Wiem że nikt tym się nie zajmuje ale jak dla mnie wystarczył by jakiś „tymczasowy” Lwów, Kijów i może coś jeszcze. Mogły by być to nawet jakieś „gotowce” od SCS niemające nawet nic wspólnego z „realem’
Droga wolna, masz edytor pod ręką jak każdy inny gracz. Kwestia chęci ;)

Nikt nie będzie u nas robił takiej fuszerki, myślę że kolega koper007 dobrze to wyjaśnił. Nawet zrobienie tego na odwal zajmie sporo czasu. Poza tym... Zrobienie czegoś byle jak też wymaga umiejętności i odwagi. Nikt z nas nie byłby w stanie zaprezentować graczom byle jakiej pracy. Albo postara się z całych sił i ograniczy go jego kreatywność czy technologia, albo nie zrobi tego wcale. Proste.
Na dodatek, jak jedna czy dwie osoby zaczną teraz się bawić w taką pseudo-Ukrainę, to inne państwo zostanie bez dewelopera. A każdy kierunek jest wyczekiwany przez graczy.

Mapę na odwal może zrobić każdy z was, nawet jeśli nie czujecie "powołania", sklejając jakieś gotowce. To w sumie dobry trening, zaznajomienie się z edytorem i tak dalej. Nikt od was nie będzie wtedy wymagał żadnej jakości i realizmu. ProMods ma już pewną renomę, gracz wie czego się spodziewać i na pewno nie chce czegoś zrobionego na kolanie.

A inna sprawa - Ukraina i tak nie powstanie dalej na wschód od Kijowa, z racji konfliktu, o którym wszyscy wiedzą. Priorytetem ProMods nie jest zrobienie dróg, które dadzą innym mapom połączenie. Szczerze mówiąc, to w ogóle nie jest żaden priorytet. Inne mapy są tworzone w różnych miejscach w Europie i twórcy tych map muszą jakoś to połączyć z nami, z RusMap czy z czymś tam (jeśli chcą).

A progres w Hiszpanii jest coraz większy, cierpliwości. W 2.3 będzie sporo do pojeżdżenia w tym obszarze.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

23 Nov 2017 21:17

No fakt... A jak komuś nie działa edytor albo nie zapisuje?
Confused in map creationship :?



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 19 guests