Mapa Potrzebnych Zmian (MPZ)

Polish
User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

23 Nov 2017 21:41

Nie ma takiej opcji ;)

Gdyby taki błąd istniał, to ktoś z nas by go napotkał/inny gracz by go napotkał/ktoś z SCSu też mógłby tak mieć... I byłoby to na pewno szybko naprawione.
Zatem, jeśli komuś nie działa, to robi coś źle. Siedzę tu już tyle czasu, że zdążyłem zauważyć jak nikt nie czyta instrukcji ani wskazówek innych ludzi (mam teraz na myśli instalację modów i crashe gry z tego powodu). Jasne, ja sam rzadko szukam wskazówek, zazwyczaj umiem sobie na kompie poradzić naprawdę ze wszystkim. Jednak czasami natkniemy się na kwestię, która jest nieintuicyjna, a wtedy wystarczy chwilę pogooglować i robić wszystko według poradników i będzie śmigać.
Albo stworzyć temat na forum i razem to rozwiążemy. Ale już po tym, jak wszystko inne zawiedzie. Modowanie gier to nie bułka z masłem. Trzeba sobie wiele razy radzić samemu, bo często jakaś tematyka w ogóle nie jest opisana, bo sami jesteśmy w niej pionierami. Nic nie jest podane na tacy i takie rozwiązanie niczego nie uczy. Najpierw trzeba samemu kilka godzin się pomęczyć na różne sposoby, a jak naprawdę jesteśmy w lesie, to pytamy ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Ment08
Posts: 38
Joined: 28 Jul 2016 10:11

24 Nov 2017 07:02

A pytanko. Planujecie Poprad i Zakopane?
Confused in map creationship :?

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

24 Nov 2017 13:18

Na Słowacji nic się teraz nie dzieje, więc ciężko powiedzieć.
Zakopane pewnie kiedyś będzie.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests