Promocje na gry SCS

Polish
User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

10 Mar 2018 19:11

Jak tak będziesz wybrzydzał to na końcu nic nie kupisz.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

10 Mar 2018 20:15

Tak, nieraz mają ustawione Stany itp. Nie ma to żadnego znaczenia.
Image
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Krashang
Posts: 94
Joined: 25 Dec 2017 19:47

11 Mar 2018 09:47

BruceD wrote:
10 Mar 2018 19:11
Jak tak będziesz wybrzydzał to na końcu nic nie kupisz.
Lepiej nie kupić niż kupić jakiś podejrzany key :( No ale chyba będę musiał zaryzykować

Krashang
Posts: 94
Joined: 25 Dec 2017 19:47

11 Mar 2018 15:49

Dobra, mam już i Promods i VLF i korzystając z okazji spytam tu żeby wam jeszcze bardziej nie zaśmiecać forum :D
Czy spadki FPS dla tego moda są normalne? Gra dosć znacznie zwolniła, szczególnie w miastach.
Prędzej czy później powstanie wersja PM wymagająca Italii, podobnie zresztą jak prędzej czy później gra dostanie jakiegoś patcha - w jaki sposób mogę zatrzymać aktualną wersję gry, wyłączyć aktualizacje? Wybrać public beta 1.30 czy temporary 1.30?
Czy wygląd mapy po wybraniu rynku zleceń można zmienić sobie na stary?
I czy są na mapie jakieś obszary lepiej lub gorzej zaktualizowane? Słyszałem że Barcelona jest kiepsko zoptymalizowana, lecz nic poza tym.
Z góry dziękuję za cierpliwość i pomoc!

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

11 Mar 2018 16:27

Generalnie wszystkiego na mapie PM jest więcej, także spadki wydajności mogą się zdarzać. W zależności od konfiguracji sprzętu będą lub nie będą zauważalne.
Póki co nic nie musisz zmieniać w opcjach. Jak pojawi się wersja 1.31 i będzie niekompatybilna z obecnym PM - dopiero wtedy wybierz sobie temporary 1.30.
Można - w opcjach.
Co do ostatniego pytania - patrz punkt pierwszy. Większe skupiska miejskie.

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

11 Mar 2018 16:27

Krashang wrote:
11 Mar 2018 15:49
Czy spadki FPS dla tego moda są normalne? Gra dosć znacznie zwolniła, szczególnie w miastach.
W dużych miastach, np. w Bilbao czy Barcelonie którą wymieniłeś spadki FPS są normalne. Poza dużymi miastami u mnie spadki nie występują. Tak jak wspomniał Ssimoo to też zależy od sprzętu który masz.
Krashang wrote:
11 Mar 2018 15:49
Prędzej czy później powstanie wersja PM wymagająca Italii, podobnie zresztą jak prędzej czy później gra dostanie jakiegoś patcha - w jaki sposób mogę zatrzymać aktualną wersję gry, wyłączyć aktualizacje? Wybrać public beta 1.30 czy temporary 1.30?
Wtedy najlepiej kilkasz temponary 1.30. Żeby nie korzystać z wersji beta, klikasz BRAK - nie uczestnicz w becie lub coś takiego.
Krashang wrote:
11 Mar 2018 15:49
I czy są na mapie jakieś obszary lepiej lub gorzej zaktualizowane? Słyszałem że Barcelona jest kiepsko zoptymalizowana, lecz nic poza tym.
Najgorzej tak jak pisałem jest w Barcelonie i w Bilbao, poza tym nie zdarzają się takie tereny "przymulające".
Krashang wrote:
11 Mar 2018 15:49
Czy wygląd mapy po wybraniu rynku zleceń można zmienić sobie na stary?
Nie rozumiem co masz na myśli. Położenie mapy ( jej obrócenie ) czy samą mapę w tle?
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

Krashang
Posts: 94
Joined: 25 Dec 2017 19:47

11 Mar 2018 16:38

Więc tak, po wrzuceniu moda cofnęło mnie do garażu w Warszawie i dość mocno odczułem różnice w wydajności (przeraźliwe lagi), po wyjechaniu z miasta chodziło płynnie kilka sekund po czym klatkowanie i znowu płynnie. Koniec końców ustawiłem opcje graficzne na niskie, ale na dłuższą metę mnie to nie satysfakcjonuje bo naczepy, ściany i drzewa wyglądają fatalnie. Czy aż taki spadek wydajności jest normalny? Dodam, że wcześniej jeździłem swobodnie w nocy po miastach Skandynawii z opcjami średnie/wysokie, a momentami nawet ultra (warunki pogodowe). Czy jest jakiś sposób żeby to ładnie zoptymalizować - tak żeby dało się grać i zarazem nie miało się wrażenia pykania w moda do 18 WOS? :D
Jeśli chodzi o mapę to chodzi mi o sam jej wygląd - mówię jednak tylko o tej po wybraniu rynku przesyłek, bo ta normalna wygląda jak wyglądała.

Samym ProMods jestem oczarowany, zwłaszcza że autobahny przestały być nudne i powtarzalne - nie chciałbym przenosić się znów na podstawową wersję gry, dlatego kombinuję jak tu usprawnić gameplay. Zastanawiam się również nad tym, z jak wielką dokładnością wykonany został wasz mod a Rusmap. Na Białorusi i Rosji nie miałem żadnego z opisywanych przeze mnie problemów. Z drugiej strony, Promods kipi od szczegółów, a animowane telebimy bardzo miło mnie zdziwiły

Także bardzo proszę o pomoc, bo pierwsze wrażenie z moda jest niesamowite i nie chciałbym z niego rezygnować

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

11 Mar 2018 19:06

Animowane telebimy są od Poland Rebuilding.
Do tej mapy w tle istnieje kilka modów które ją zmieniają ;)


RusMap ma ciekawy klimat ale pod ogólnym względem jakości wykonania, to zupełnie inna mapa.
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022

Krashang
Posts: 94
Joined: 25 Dec 2017 19:47

11 Mar 2018 19:25

Akurat jeśli chodzi o Poland Rebuilding to nie wgrywałem tego oddzielnie, a po prostu użyłem waszego moda - najwyraźniej PR było w nim zawarte :)
Co masz na mysli mówiąc że Rusmap to zupełnie inna mapa pod względem jakości wykonania?

Przy okazji, naprawdę proszę o pomoc w ogarnięciu ustawień pod Promods - tak mi się spodobało że nie w smak mi zrezygnować, będę walczył byle tylko osiągnąć płynną rozgrywkę :)
Pozdrawiam

User avatar
mateush05
Posts: 1339
Joined: 24 May 2015 18:48

11 Mar 2018 19:33

Kiedyś PR było zawarte w ProModsie, teraz PR to oddzielny projekt a telebimy są od nich ;)

Krashang wrote:
11 Mar 2018 19:25
Co masz na mysli mówiąc że Rusmap to zupełnie inna mapa pod względem jakości wykonania?


Tutaj mam przykład z mojego filmiku. Widać różnicę po przekroczeniu granicy rosyjskiej. Widać zupełnie inny styl wykonania.

A co do ustawień - być może zależy to od sprzętu. Z tego co widziałem to masz 7 letni komputer. Pokaż specyfikację twojego komputera i log z gry.
Last edited by mateush05 on 11 Mar 2018 19:38, edited 4 times in total.
Junior beta-tester 21.06.2018 - 02.2022



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 38 guests