WIELKA prośba o małą pomoc

Polish
neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

20 Mar 2018 17:57

Witam. Mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś sposób na ściszenie dźwięków otoczenia słyszanych w kabinie?? (mam tu na myśli dźwięki mijających nas aut, pociągów itp itd).
Chcę to zrobić ponieważ wrzuciłem ostatnio modyfikację poprawiającą grafikę, która niestety zmienia przy okazji wygląd doradcy drogowego, mapy, a nawet zmieniło mi się logo firmy. No ale to jakoś tam przejdzie. Niestety przy okazji dźwięki otoczenia stały się dużo głośniejsze. jeździ się teraz jak z opuszczonymi szybami co nie jest fajne. Więc jeżeli jest jakaś opcja żeby te dźwięki wyciszyć to bardzo proszę o pomoc.

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

21 Mar 2018 09:49

neophyte0p wrote:
20 Mar 2018 17:57
Witam. Mam takie pytanie. Czy istnieje jakiś sposób na ściszenie dźwięków otoczenia słyszanych w kabinie?? (mam tu na myśli dźwięki mijających nas aut, pociągów itp itd).
Chcę to zrobić ponieważ wrzuciłem ostatnio modyfikację poprawiającą grafikę, która niestety zmienia przy okazji wygląd doradcy drogowego, mapy, a nawet zmieniło mi się logo firmy. No ale to jakoś tam przejdzie. Niestety przy okazji dźwięki otoczenia stały się dużo głośniejsze. jeździ się teraz jak z opuszczonymi szybami co nie jest fajne. Więc jeżeli jest jakaś opcja żeby te dźwięki wyciszyć to bardzo proszę o pomoc.
Też mam tą modyfikacje. Jest super.
Masz w WorkShop "Sound Fixes", pobierz , zainstaluj jako pierwszy mod od góry, i jest ok.

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

21 Mar 2018 11:46

Mam pobrany "Sound Fixes Pack". Dodałem nad tą modyfikacją i nad to jeszcze dodałem "Closed truck window with insulation (quiet)" lecz nadal jest głośno :( Praktycznie nic się nie zmieniło.
Może ja po prostu źle to robię??
Ogólnie zależy mi na tym żeby te dźwięki były tak słyszane jak bez żadnych modyfikacji. Czy w ogóle jest to możliwe??

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

21 Mar 2018 12:29

neophyte0p wrote:
21 Mar 2018 11:46
Mam pobrany "Sound Fixes Pack". Dodałem nad tą modyfikacją i nad to jeszcze dodałem "Closed truck window with insulation (quiet)" lecz nadal jest głośno :( Praktycznie nic się nie zmieniło.
Może ja po prostu źle to robię??
Ogólnie zależy mi na tym żeby te dźwięki były tak słyszane jak bez żadnych modyfikacji. Czy w ogóle jest to możliwe??
Zrezygnuj z tego zamykanego okna .
Mod graficzny pod dźwięki.

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

21 Mar 2018 12:33

Attachments
FOTO 1.jpg
FOTO 1.jpg (82.98 KiB) Viewed 1362 times

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

21 Mar 2018 13:00

Dzięki. W takim razie wyrzucę to zamknięte okno i zobaczymy.

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

21 Mar 2018 13:07

Aha. "witalg" Biorąc pod uwagę link który wrzuciłeś to różni się nieco rozmiarem od mojej
https://ets2.lt/en/new-graphic-textures ... egetation/
Czy to coś zmienia??

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

21 Mar 2018 14:06

neophyte0p wrote:
21 Mar 2018 13:07
Aha. "witalg" Biorąc pod uwagę link który wrzuciłeś to różni się nieco rozmiarem od mojej
https://ets2.lt/en/new-graphic-textures ... egetation/
Czy to coś zmienia??
Tak wiele, naprawia błędy tej wersji co masz , też miałem tą wersje,ale na początku , i dźwięk miałem ok.
Zmień na moją wersje.
Różniej ccleaner i wyczyść wszystko.
Oczywiście pobierz tą darmową wersje.
http://www.instalki.pl/programy/downloa ... eaner.html

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

21 Mar 2018 17:16

Podmieniłem tą modyfikację na Twoją wersję "witalg" Sound Fixes dałem na samą górę i nadal jest tak jak było. No prawie tak jak było bo zmieniło się tło w nawigacji i teraz prawie nic na niej nie widać ;)
Raczej wrócę do wersji którą miałem na początku i co najwyżej za jakiś czas odpadnie mi lewe ucho ;)
Tak czy inaczej wielkie dzięki za pomoc. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł jak to ogarnąć to niechaj napisze.

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

22 Mar 2018 21:06

Czy na prawdę nikt nie zna jakiegoś sprytnego rozwiązania aby wyciszyć te dźwięki do takiego poziomu jak bez modyfikacji?? Tak ogólnie jeszcze powiem że to tak trochę nie fajnie że modyfikacja która ma na celu poprawę grafiki w pewnym sensie wymusza na graczu jakieś dodatkowe zmiany w grze, które nie koniecznie są mile widziane i jak w moim przypadku słyszane. No ale takie pretensje to już raczej do autora, a nie tutaj (przepraszam ale musiałem to z siebie wyrzucić ;) ).



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: Saint34 and 4 guests