ProMods 2.26 niekompatybilny

Polish
Kondzio98
Posts: 2
Joined: 18 May 2018 11:46

18 May 2018 17:10

Witam pobrałem dziś promods i w menadżerze piszę, że jest niekompatybilny z grą. Wersja gry 1.31.2.2s + dlc going est , scandinavia, vive la france, italia

bazyl651
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2014 12:12

18 May 2018 18:40

Aktualny promods nie jest jeszcze kontatybilny z wersją gry 1.31.2.2s :-(. Na nowszą wersję trzeba poczekać trochę. Przywrócić musisz wersję gry do 1.30.

Pan Brat
Posts: 17
Joined: 18 May 2018 20:53

18 May 2018 21:22

Przy okazji się podepnę pod ten temat. Kupiłem właśnie ściąganie całego jednego pliku (tego moda za 1$) i okazuje się, że niue jest kompatybilny czyli jak wyjdzie update moda to chyba nie musze znowu placic? tylko bede mogl znowu ściągnąć i jak tak to gdzie ten link do ściągnięcia wszystkiego naraz dostanę?

Kondzio98
Posts: 2
Joined: 18 May 2018 11:46

18 May 2018 22:01

Podziękował

koper007
Posts: 154
Joined: 26 Feb 2017 19:36
Location: Toruń
Contact:

18 May 2018 23:08

Pan Brat wrote:
18 May 2018 21:22
Przy okazji się podepnę pod ten temat. Kupiłem właśnie ściąganie całego jednego pliku (tego moda za 1$) i okazuje się, że niue jest kompatybilny czyli jak wyjdzie update moda to chyba nie musze znowu placic? tylko bede mogl znowu ściągnąć i jak tak to gdzie ten link do ściągnięcia wszystkiego naraz dostanę?
Tak to jest jak się nie chce czytać i rozglądnąć po forum. W zakładce Compatibility jest wszystko ładnie opisane jaka wersja na jaką aktualizację. Jak wyjdzie update projektu czyli wersja 2.27 to jeśli wybierzesz opcję płatną to musisz zapłacić ponownie za każdą kolejną wersję ProMods. Ale masz też darmową opcję w bodajże siedmiu częściach. Także jest wybór.
Image

Game Version 1.36.2.55s with ProMods 2.45
DLC: Schwarzmuller Trailer Pack Heavy Cargo Pack Going East Vive La France Scandinavia Italia
PC: i5-7600K 3,8GHz, Zotac GeForce GTX 1060 6GB

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

18 May 2018 23:31

Zapłaciłeś za pobranie wersji 2.26 na wersję gry 1.30. Możesz bez problemu na razie cofnąć wersję na Steamie i po prostu grać zanim wyjdzie 2.27. A jak szkoda Ci drugi raz tych paru zeta za szybsze pobieranie, to po prostu pobierz za darmo i z głowy ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Pan Brat
Posts: 17
Joined: 18 May 2018 20:53

19 May 2018 13:56

Dlaczego mój komentarz został usunięty??? Halo?

Pan Brat
Posts: 17
Joined: 18 May 2018 20:53

19 May 2018 14:02

Skoro został usunięty mój post to daje ten sam

Po pierwsze tak jak mówiłem szkoda, że robicie wszystko pod hajs bo jednak można by było dać link, który byłby aktywny 1 tydzień, gdyż patch może wejść w każdej chwili. Tak samo linky do darmowych pobrań zostały specjalnie dane na host, z którego bardzo wolno się ściągają, a są darmowe hosty dużo lepsze (a wiadomo hajs musi się zgadzać dlatego taka, a nie inna decyzja). Ale są w innych miejscach Wasze mody, więc trudno już więcej płacić nie będę.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

19 May 2018 14:16

Pan Brat wrote:
19 May 2018 14:02
Po pierwsze tak jak mówiłem szkoda, że robicie wszystko pod hajs bo jednak można by było dać link, który byłby aktywny 1 tydzień, gdyż patch może wejść w każdej chwili.
Link aktywny jeden tydzień? To znaczy? Można się mniej więcej spodziewać kiedy wyjdzie patch. A poza tym... 1 dolar? Nie oszukujmy się, ile to jest?
Link jest jednorazowy. Nie my to hostujemy. Płacisz dolara za zużyty transfer, nie możemy sobie pozwolić na fundowanie każdemu graczowi pobierania...
Pan Brat wrote:
19 May 2018 14:02
Tak samo linky do darmowych pobrań zostały specjalnie dane na host, z którego bardzo wolno się ściągają, a są darmowe hosty dużo lepsze (a wiadomo hajs musi się zgadzać dlatego taka, a nie inna decyzja)
Kiedyś były na zippyshare, dzięki czemu można było szybciutko pobrać. Niestety, nasi mili rodacy zaczęli te linki z dziwnych powodów zgłaszać i byliśmy zmuszeni postawić własne serwery, by udostępnić graczom możliwość pobierania za darmo. Te serwery kosztują mnóstwo kasy, mod jest darmowy, a więc tylko zysk z reklam jest w stanie to ufundować w jakiś sposób. Prędkość musi być ograniczona, by każdy miał szansę pobrać z taką samą prędkością (i w ogóle mógł się dobić do serwera). Gdy pojawia się nowa wersja, nasz admin dorzuca dwa dodatkowe serwery, dzięki czemu cała infrastruktura wytrzymuje większe obciążenie niż inne hostingi, już nie wspominając o Sharemods które po prostu pada w parę chwil przy takiej ilości wejść. Jest jeszcze MEGA, ale przy takiej ilości transferu nie stać nas na wykupienie planu który by to obsłużył, proste (a i tak linki z każdego hostingu mogłyby być zdjęte, co na pewno by Cię nie ucieszyło, gdybyś akurat chciał pobrać mapę...). To jedyny w pełni stabilny sposób. Ja sam pobierałem wszystkie wersje PM z darmowych serwerów, zarówno dawniej z zippy jak i teraz z naszych i nigdy nie miałem z tym problemów. Pewnie, godzinkę trzeba odczekać, ale w tym czasie spokojnie można pobrać inne mody, zjeść obiad czy zrobić cokolwiek innego. I ile razy się to robi? Raz na parę miesięcy...

Jeżeli masz pod ręką serwer, który wytrzyma takie obciążenie i pozwoli wszystkim pobierać za darmo z prędkością światła, to chętnie skorzystamy!

Mam nadzieję, że nie będę musiał tego tłumaczyć po raz setny ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Pan Brat
Posts: 17
Joined: 18 May 2018 20:53

19 May 2018 16:21

Okej na pw podeśle link do hostow za free i dużo lepszych :)

I tak ps nie usuwajcie postów bo wcześniej napisałem dłuższego posta, a Wy ot tak sobie go usuwacie? Krytyka boli czy na jakiej zasadzie ma to działać?



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 32 guests