Problem z uruchomieniem gry

Polish
Post Reply
Adam2778
Posts: 3
Joined: 01 Sep 2017 21:32

22 Jun 2018 20:20

Dzień dobry :). Problem z uruchomieniem gry wygląda tak że mam Promods 2.27 oraz do tego trailer company, Rusmap 1.8 i Poland Rebulding 2.2 ustawiam pliki w menadżerze modów tak jak w pewnym filmie na YT i gdy gra się wczytuje to wyskakuje mi błąd z niekompatybilnością plików. Posiadam wygenerowany plik def. Na poprzedniej wersji ETS 2 1.30 i na Promods 2.26, Ruspmap i Poland Rebuldning wszystko działało jak należy a teraz jak chciałem zaktualizować promods by był kompatybilny z najnowszą wersją gry to mi nie działa. Ktoś wie dlaczego???? Proszę o pomoc.


Google translation:
Good day. The problem with running the game looks like I have Promods 2.27 and to this trailer company, Rusmap 1.8 and Poland Rebulding 2.2 I set the files in the mod manager as in a movie on YT and when the game loads, I get an error with incompatibility of files. I have a generated def file. On the previous version of ETS 2 1.30 and on Promods 2.26, Ruspmap and Poland Rebuldning everything worked as it should be and now as I wanted to update the promods to be compatible with the latest version of the game it does not work for me. Does anyone know why ???? Please help.
Last edited by adgjl on 22 Jun 2018 22:23, edited 1 time in total.
Reason: Please use English in the main forums. If you only speak Polish use google translate or go to the Polish subforum.

User avatar
Trucker2223
Moderator
Posts: 6604
Joined: 16 Apr 2017 13:17
Donation rank:

22 Jun 2018 20:46

Only english on main forum. You can speak in polish over here: https://www.promods.net/viewforum.php?f=25
No. 4 forum spammer

No Support via PM!!

ProMods Senior Beta Tester since 2.30
ProMods Moderator since 1. January 2019

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

23 Jun 2018 08:45

Siema. Pokaż log + screeny jak masz ustawione modyfikacje - to raz. Dwa - spróbuj odpalić samego PM bez innych modyfikacji - może być to nowy profil. Jak ruszy to masz pewność, że to nie wina PM. Wtedy dodawaj po kolei nastepne mody w odpowiedniej kolejności i zobaczysz, która modyfikacja robi kuku.

Adam2778
Posts: 3
Joined: 01 Sep 2017 21:32

24 Jun 2018 01:05

Oke, już na szczęście rozwiązałem zrobiłem tak jak kazałeś czyli najpierw odpaliłem "czystego" PM a potem dodawałem kolejno i zauważyłem że po prostu mam złą wersje Rusmap bo gdzieś tam przeczytałem (nie pamiętam gdzie) że wersja się nie zmienia no i tyle wyszło :D :lol: . Wielkie dzięki za pomoc. A tak przy okazji to mam jeszcze jedno pytanie czy ty też masz taką dziwną mapę (z RM i PB) że masz np. Łebe na morzu Szczecin w Niemczech a Brest w Polsce?????

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

24 Jun 2018 08:41

Nie używam PB, ale w myśl zasady - nie znam się, ale się wypowiem :E - pewnie wina leży po stronie PB - u mnie przy PM, PR, RM, SR, ROP nie ma przesunięcia na mapie.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 42 guests