Ulepszenie Suwałk,Augustowa

Polish
Post Reply
PendaK
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2018 20:21

20 Oct 2018 09:09

Witam, proszę o ulepszenie miasta Suwałk i Augustowa dlaczego? Niby jest obwodnica z Suwalk do Augustowa itd, ale nie ma drogi nr 8 do Augustowa z suwałk. I jest strasznie pusto np w Suwałkach na ul. Pułaskiego nie ma fragmentu gdzie jest Mcdonald. I jako iż na Pułaskiego u was jest rondo to tam możecie dodać wjazd do ulicy reja.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 Oct 2018 12:09

Wiesz na czym polega skala 1:19? Cud że w ogóle zmieściło się tyle ile jest.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Horizon™
Developer
Posts: 2131
Joined: 06 Sep 2014 11:53
Location: Lithuania

20 Oct 2018 12:34

Jako deweloper Suwałk i Augustowa jestem smutny, że nie jesteś zadowolony z mojej pracy w północno-wschodniej Polsce.

Suwałki - To już duże miasto, które starałem się reprezentować tak dobrze, jak tylko mogłem, jednak skala mapy 1:19 nie pomaga; Mogę dodać obwodnicę Suwałk, jednak z tego, co wiem, zostanie ona zbudowana dopiero w 2019 roku, dlatego nie mogę tego zrobić, bo muszę jeszcze wiedzieć, jak to będzie wyglądać; Nie mogę też dodać każdego sklepu lub ulicy ze względu na skalę mapy, co powoduje, że kompresuję miasto i robię tylko najbardziej rozpoznawalne lub potrzebne części miasta, ponieważ nie ma miejsca na więcej ulic lub sklepów.

Stara DK8 (Augustów - Suwałki) - Możliwe jest wykonanie tej drogi, jednak obecnie cały międzynarodowy towar przechodzi przez S61 (przyszłą obwodnicę Suwałk) i nowe odcinki obwodnicy Augustowa (nowa DK8 z Augustowa do Suwałk przez S61) więc nie została uwzględniona, ale mógłbym dodać drogę, która wymagałaby rekonstrukcji Augustowa, dlatego nie jest to obecnie priorytetem.
Post is proudly delivered by Horizon's Logistics
Image
Roaming through desert

Developer of Lithuania
Developer of Kazakhstan
Developer of Iraq

PendaK
Posts: 2
Joined: 28 Mar 2018 20:21

21 Oct 2018 10:18

Bardzo dziękuje za odpowiedź mapa mi bardzo się podoba. Jednakże brakuje mi drogi nr 8, ulicy reja. Proszę spróbuj chociaż dodać to np na rondzie
Image tam gdzie strzałka będzie się jechać z pułaskiego na reja albo prosto do drogi nr 8. Nie bardzo jestem obeznany z tą skalą jak to dziala? Czy da się to jakoś ominąć czy w przyszłości ets2 pozwoli bardziej rozbudowywać miasta? Bardzo szanuję twój wkład i że to mi przypomina Suwałki. Bardzo prosze popróbuj



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 15 guests