HELP

Polish
Locked
User avatar
waldek00
Posts: 181
Joined: 24 Aug 2014 23:14
Location: Pszczyna

12 Nov 2018 23:03

Nie wiem co jest grane,wywala na pasku ładowania.Bez żadnych modów.


User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

13 Nov 2018 08:44

Tyle tylko, że w logu widać, że ci jednak te mody ładuje. Łącznie z mapami. Nowy profil?

User avatar
waldek00
Posts: 181
Joined: 24 Aug 2014 23:14
Location: Pszczyna

13 Nov 2018 10:20

Wczoraj,stwierdziłem żeby zagrać bez żadnych dodatkowych modów [map].Wszystkie zdeaktywowałem żeby pograć na czystej mapie.Tak bym nigdy nie zwiedził wszystkich miast w tak ogromnej mapie jaką miałem.Doszedłem do wniosku by pograć na czystym ETS-e,a potem bym sobie dodał Promodsa.A błąd leży po mojej głupiej stronie ponieważ,podczas gdy miałem poland rebuilding miałem jazdę przez Lębork gdzie się zatrzymałem.Następnie wyrzuciłem tego moda i to był problem wywalania.Następnie wrzuciłem z powrotem ustawienia map jakie było wcześniej i bez problemu zadziałało.Przejechałem się do Warszawy [wywaliłem PR] I tak grę zapisałem.Tylko mnie zadziwia ten fakt, dlaczego przy takim przypadku nie przerzuciło mnie do pierwszego mojego garażu.Problem rozwiązany,a temat można zamknąć.Dzięki za chęć pomocy.Pozdrawiam [ps.lepiej za dużo nie kombinować]

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

13 Nov 2018 13:29

waldek00 wrote:
13 Nov 2018 10:20
Tylko mnie zadziwia ten fakt, dlaczego przy takim przypadku nie przerzuciło mnie do pierwszego mojego garażu
Też jestem zaskoczony, SCS wprowadziło przecież taki "ratunek" lata temu.

Twój problem może być powiązany z pewnym dziwnym błędem jaki odkryliśmy - czasami gdy masz czysty profil i w pewnej chwili postanowisz dodać ProMods (i pewnie każdą inną mapę), może się zdarzyć że zacznie wywalać, tak jak Ciebie. Zatem coś jest na rzeczy i może kiedyś zostanie to rozwiązane, ale nie od nas to zależy.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 34 guests