Dziwny błąd - koła naczepy grzęzną w jezdni

Polish
Locked
User avatar
bumbumek
Posts: 708
Joined: 14 Aug 2014 22:46
Location: City of Poznań

22 Dec 2018 01:19

Hejka,

dziś w kilku wybranych miejscach (Francja i UK) miałem przypadki "wtopienia się" kołami naczepy w jezdnię - oczywiście jazda była niemożliwa, a naczepa i truck zaczęły szybko się uszkadzać. Używam DAFa 105 od SCS oraz naczepy KRONE z DLC. Zdarzyło się wam coś takiego? Co ciekawe, jak uruchomiłem ponownie grę, to kawałek takiej drogi mogłem normalnie przejechać...Czy to kwestia jakiegoś moda, czy też problem z mapą?

Nie dodawałem żadnego nowego moda, jedyne co, to przed jazdą zmieniłem felgi przednie i tylne w ciężarówie...

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

22 Dec 2018 10:45

Skąd mamy wiedzieć co jest nie tak, skoro nie podajesz logu?

User avatar
bumbumek
Posts: 708
Joined: 14 Aug 2014 22:46
Location: City of Poznań

22 Dec 2018 11:50

Nie zapodałem logu, bo go całego przejrzałem, i nie było w nim niczego, co mogłoby sugerować błąd tego typu (jedyny błąd w logu miałem od flar, bo używam od dwóch lat tego samego modzika na oświetlenie w kabinie). To jest ten z błędów w grze, który nie zostawia po sobie śladu w logu. Wyczytałem natomiast, że ludzie mieli kiedyś podobne problemy właśnie przy wyborze felg w ciężarówie, a ja wybrałem niestandardowe, tylko od DLC Raven. Stąd też me zapytanie na razie tylko tutaj, czy zdarzyło się wam coś podobnego...

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

22 Dec 2018 14:03

bumbumek wrote:
22 Dec 2018 01:19
Czy to kwestia jakiegoś moda, czy też problem z mapą?
bumbumek wrote:
22 Dec 2018 11:50
Nie zapodałem logu, bo go całego przejrzałem, i nie było w nim niczego, co mogłoby sugerować błąd tego typu
Nie możemy nawet obstawiać żadnego winnego moda, bo nie podałeś logu. Jak mamy zgadnąć? Pytasz czy to wina moda, ale tylko Ty wiesz jakich używasz, a więc możesz jedynie je wyłączać i sprawdzać po kolei czy tak się dzieje nawet bez pewnych modów. Dlatego właśnie log jest zawsze potrzebny, jeśli oczekujesz pomocy (choć nie jest pewne, że ktoś wprost to rozwiąże, bo pewne błędy są rzadkie i spowodowane konkretną kombinacją modów).
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
bumbumek
Posts: 708
Joined: 14 Aug 2014 22:46
Location: City of Poznań

23 Dec 2018 03:00

Zdaję sobie sprawę, że przy problemach tego typu okazanie loga to rzecz święta, natomiast w momencie, kiedy brakuje jakiegoś wpisu ERROR/Warning, jest to zbyteczne. Załadowałem standardowe rimy (gloss) na ciężarówie, i jak na razie jest okej, naczepa nie topi się w jezdni. Chyba faktycznie winowajcą mogły być te rimy od DLC Raven. Jakimś cudem się gryzą z naczepą KRONE.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

23 Dec 2018 13:23

Nie, brak błędów i ostrzeżeń nie oznacza, że log jest zbędny. Może masz złe ustawienie modów, może jakieś ustawienie gry na to wpływa, może brakuje Ci jakiegoś małego fixa itp. itd. Nie próbuj być mądrzejszy, jeśli to Ty szukasz pomocy. Więcej pokory.
Tak czy siak zamykam, u mnie te felgi nie powodują żadnych problemów.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest