Chmura steam cloud vs zapis gry

Polish
Post Reply
MruczekOnline
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2019 09:08

16 Jan 2019 09:13

Siemanko, odkąd pojawił się steam cloud, gdy tworze profil w Euro Trucku to w moich dokumentach już się nie tworzy folder profiles, czy to oznacza , że jak np zrobie reinstalacje systemu i zaloguje się steamem to już będzie zapis mojego profilu ? do tej pory np żeby nie tracić zapisu gry robiłem back up na pendrivie , rozumiem że to już nie jest konieczne ? Miłego dnia życzę

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

16 Jan 2019 10:21

Odpuść sobie "Steam cloud". Na pewno będą z tym problemy jak będzie przez Ciebie zmieniana wersji gry, ,jak zechcesz grać na 'becie" itd. Chyba że to wszystko będziesz robił na nowym profilu , tak myślę.
Pendrive, albo dysk zewnętrzny pewny , ja zostałem przy tej wersji.

MruczekOnline
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2019 09:08

16 Jan 2019 11:01

witalg wrote:
16 Jan 2019 10:21
Odpuść sobie "Steam cloud". Na pewno będą z tym problemy jak będzie przez Ciebie zmieniana wersji gry, ,jak zechcesz grać na 'becie" itd. Chyba że to wszystko będziesz robił na nowym profilu , tak myślę.
Pendrive, albo dysk zewnętrzny pewny , ja zostałem przy tej wersji.
dziękuje za sugestie :) właśnie mam nowy profil od nowa, dlatego byłem ciekaw opini, pozdrawiam

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

16 Jan 2019 11:21

Te pliki ponoć i tak siedzą w jakimś tam folderze na dysku (logujesz się do chmury, zapis się pobiera, grasz, wyłączasz, zapis się wysyła, ale pewnie i tak zostaje na dysku). W ten sposób możesz grać na kilku komputerach bez przenoszenia zapisu ręcznie, a jak komp padnie, to zapis może i będzie uratowany - ale jak duża jest na to szansa? Ja wolę mieć kontrolę nad plikami, mieć je tam gdzie zawsze. Wszystko jest kwestią "gustu" ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

MruczekOnline
Posts: 7
Joined: 16 Jan 2019 09:08

16 Jan 2019 11:44

Vøytek wrote:
16 Jan 2019 11:21
Te pliki ponoć i tak siedzą w jakimś tam folderze na dysku (logujesz się do chmury, zapis się pobiera, grasz, wyłączasz, zapis się wysyła, ale pewnie i tak zostaje na dysku). W ten sposób możesz grać na kilku komputerach bez przenoszenia zapisu ręcznie, a jak komp padnie, to zapis może i będzie uratowany - ale jak duża jest na to szansa? Ja wolę mieć kontrolę nad plikami, mieć je tam gdzie zawsze. Wszystko jest kwestią "gustu" ;)
też właśnie wole mieć na pendrive, zawsze pewniej .



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 4 guests