problem z pobieraniem

Polish
Manewr
Posts: 2
Joined: 25 Nov 2017 02:12

20 Feb 2019 15:19

co to kurwa jest że jeszcze nie zacząłem ściągać a już wypierdala komunikat przekroczono limit a jak chciałem ponowić próbę to pisze że jestem zablokowany naprawcie to do chuja bo nic nie można pobrać a płacić nie zamierzam wystarczy że kupiłem grę
Last edited by bmwGTR on 20 Feb 2019 15:31, edited 1 time in total.
Reason: moved to polish section - please use only english on the main forum

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

20 Feb 2019 16:00

U mnie normalnie pobiera. więc u mnie nie ma takiego problemu. polecam pobierać przeglądarką Firefox.
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

20 Feb 2019 16:03

Manewr wrote:
20 Feb 2019 15:19
co to kurwa jest że jeszcze nie zacząłem ściągać a już wypierdala komunikat przekroczono limit a jak chciałem ponowić próbę to pisze że jestem zablokowany naprawcie to do chuja bo nic nie można pobrać a płacić nie zamierzam wystarczy że kupiłem grę
Kolego troszkę kultury!!

Dawid2849
Developer
Posts: 779
Joined: 28 Jul 2018 12:49
Location: Biłgoraj

20 Feb 2019 16:57

Polecam pobierać przez microsoft Edge, ale troche kultury to jest forum i piszesz z obcymi ludźmi, a nie ze znajomymi przez messenger!

Manewr
Posts: 2
Joined: 25 Nov 2017 02:12

20 Feb 2019 20:25

jak się prawdę piszę albo mówi to hamowanie się tylko przeszkadza niech to naprawią bo można kur*icy dostać co mnie blokują próbuje przez inna przeglądarke

User avatar
cannabinolpl
Posts: 47
Joined: 01 Jan 2017 19:06
Donation rank:

21 Feb 2019 02:34

Chłopaczyno.
1. Nie mieszaj płacenia za grę z płaceniem za możliwość szybkiego pobrania modyfikacji.
2. Zanim klepniesz w klawiaturę, poczytaj, rozejrzyj się i popatrz, w jaki sposób zwracają się tu do siebie ludzie.
3. Wróć, załóż nowy wątek i opisz swój problem NORMALNYM językiem, może wtedy znajdzie się ktoś, kto zechce pomóc.
4. Zanim odpowiesz mi jakimś kolejnym bluzgiem, przeczytaj powyższe.
taki stary, a jeszcze w gierki ciepie... - jeśli zabijesz w facecie dziecko, zabijesz i faceta :)

manytatra21
Posts: 2
Joined: 11 Nov 2019 22:46
Donation rank:

11 Apr 2020 13:23

Ja mam ten sam problem już drugi raz zapłaciłem za ściągnięcie po kilku próbach znika mi link do ściągania i jest napisane że przekroczyłem limit wysyłałem wszędzie wiadomość o pomoc to mnie olewają jestem bardzo zły za takie traktowanie klienta można to nazwać OSZUSTWEM wyłudzaniem pieniędzy. Wcześniej nie było żadnych problemów. PROMODS powinien tym się zainteresować.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

11 Apr 2020 13:34

Weź pod uwagę że są święta i nikt z nas nie siedzi z otwartą skrzynką pocztową, żeby odpowiadać na mejle, jeśli coś tam pisałeś ;) Poza tym wiadomości jest tak dużo, że dokopanie się do Twojej trochę zajmie. Ludzie piszą z najprostszymi problemami, więc robi się niezły spam.

A co do początku posta: "drugi raz zapłaciłem za ściągnięcie po kilku próbach znika mi link do ściągania"
Po jakich kilku próbach? Płatny link jest jednorazowy. Płacisz za możliwość szybkiego pobierania, klikasz, plik się pobiera i koniec. Link jest wykorzystany. Nie możesz z niego pobierać kilka razy (po co miałbyś to robić?).
Nie opisałeś dobrze tego problemu. Jeśli pobieranie przerywa się w trakcie (stąd kilka prób?), to może to wina Twojego neta? Niestabilne WiFi na przykład. Nikt się ostatnio nie skarżył na problemy z tą usługą, więc to raczej nie problem z serwerami u nich.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

manytatra21
Posts: 2
Joined: 11 Nov 2019 22:46
Donation rank:

11 Apr 2020 15:39

Witam. Dziękuję za odpowiedź ale nie ma informacji że tylko raz mogę pobrać tylko że link (nie trwa wiecznie)
IMPORTANT: The Download Links below will expire shortly. You will no longer be able to use these links to receive downloads after that time. Please keep this email for your reference.
Prawda nie dokładnie to opisałem ściągam 100% chcę rozpakować a tam pusto. To gdzie jest problem?

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

11 Apr 2020 17:38

Być może przez krótki czas po pierwszym niepowodzeniu (jeśli pobieranie zostanie przerwane) da się drugi raz, ale ogólnie link jest jednorazowy. Płacisz za zużyty "transfer", nie za nieskończony dostęp.

Masz najnowszą wersję 7-zip? Robiłeś to według poradnika?
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 17 guests