Nietypowo

Polish
neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

02 Mar 2019 15:55

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam taką dość bardzo nietypową sprawę. Otóż zapewne wielu z Was korzysta z modów "EVR" Bardzo zależy mi na dźwiękach do Actrosa MP3 od EVR. Niestety nie mam opcji ich zakupu ponieważ nie posiadam konta bankowego i w związku z tym nie mam żadnej możliwości zapłaty. Jeżeli ktoś byłby tak dobry i wspaniałomyślny i podarował mi wyżej wymienione dźwięki będę dozgonnie wdzięczny, a w zamian mogę dać dźwięki EVR do Actrosa MP4 które dostałem jakiś czas temu w prezencie.
Wiem że moja prośba jest z góry skazana na niepowodzenie i wyśmianie przez niektórych, ale co tam. Spróbować zawsze można.

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

05 Mar 2019 19:52

Nikt się nie zlituje?? Nikt nie pomoże??

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

05 Mar 2019 22:06

neophyte0p wrote:
02 Mar 2019 15:55
zapewne wielu z Was korzysta z modów "EVR"
Myślę, że to może być totalnie błędne przekonanie i jesteś po prostu jedyną osobą, która z tych modów korzysta, inaczej zapewne ktoś by się odezwał. Ewentualnie po prostu te osoby nie zauważyły wątku. Ja pierwsze słyszę ten skrót/pseudonim. Może spróbuj na forum SCSu albo na naszym forum, ale po angielsku, wtedy zasięg zapytania jest większy ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

05 Mar 2019 22:43

Vøytek wrote:
05 Mar 2019 22:06
neophyte0p wrote:
02 Mar 2019 15:55
zapewne wielu z Was korzysta z modów "EVR"
Myślę, że to może być totalnie błędne przekonanie i jesteś po prostu jedyną osobą, która z tych modów korzysta, inaczej zapewne ktoś by się odezwał. Ewentualnie po prostu te osoby nie zauważyły wątku. Ja pierwsze słyszę ten skrót/pseudonim. Może spróbuj na forum SCSu albo na naszym forum, ale po angielsku, wtedy zasięg zapytania jest większy ;)
Myślę że wielu z zaglądających korzysta z tych modów choćby z takiego powodu że "EVR (Engine Voice Records) tworzy chyba najlepsze dźwięki do ciężarówek (i to nie jest moja opinia). W moim przypadku problemem jest to że są one płatne i nie chodzi mi o to że żal mi kasy bo to zaledwie 2 euro. Problem jest taki że po prostu nie posiadam możliwości wykonania zapłaty. Nie chcę też prosić kogokolwiek o "prezent" dlatego też proponuję uczciwą wymianę. Potrzebuję dźwięków do Actros'a MP3, a w zamian oferuję Actros'a MP4, które dostałem w prezencie urodzinowym w pakiecie z Beyond the Baltic Sea.

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

06 Mar 2019 17:49

To, co chcesz zrobić, to nie jest uczciwa wymiana, tylko piractwo. Life is brutal, sorry.

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

06 Mar 2019 17:54

Ssimoo wrote:
06 Mar 2019 17:49
To, co chcesz zrobić, to nie jest uczciwa wymiana, tylko piractwo. Life is brutal, sorry.
Piractwo?? No tego to bym nie powiedział.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

06 Mar 2019 19:14

Wejście w posiadanie płatnego przedmiotu bez płacenia jest w pewnym sensie piractwem, a przynajmniej kradzieżą, nie wiem jak to nazwać w przypadku takiego moda.
Nieistotne czy te mody są dobre czy nie - istotne czy są popularne, a na razie nikt się tutaj nie zgłosił, co może (ale oczywiście nie musi, przynajmniej na razie) oznaczać że jednak mało kto z nich korzysta. Albo po prostu nikt nie jest chętny na takie numery. Ja pierwsze słyszę o tym modzie i to rzecz zupełnie zbędna dla mnie, bo i tak słyszę tylko muzykę gdy gram, silnik może by się przebijał na zewnętrznej kamerze ;) Zresztą, prawie nie gram, cały ewentualny czas na rozgrywkę idzie na modding, a tam silnika już tym bardziej nie słyszę, poza chwilami gdy coś testuję.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

07 Mar 2019 11:56

Nie zgadzam się z tymi opiniami, ale to nie oznacza oczywiście że mam rację, a Wy się mylicie bo może właśnie jest odwrotnie i to ja nie mam racji. Moim zdaniem o piractwie w tym wypadku można było by mówić gdybym posiadał daną modyfikację i udostępnił ją gdzieś dla ogółu za free. Kradzież?? To też raczej za dużo powiedziane bo w takim wypadku jak napisał Vøytek każdy prezent można było by traktować jako kradzież. Ale przecież każdy ma prawo do własnego zdania na każdy temat.

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

07 Mar 2019 16:41

Jeśli autor moda decyduje, że jest on płatny, to znaczy, że chce dostać zapłatę za swoja pracę/czas poświęcony na tworzenie go. Dostałeś jeden w prezencie - super, tutaj nie mam żadnego ale. ALE jeśli udostępnisz go dalej - to już jest pewien rodzaj piractwa - rozpowszechniasz coś, co nie jest TWOJĄ własnością. Wniosek - AUTOR moda, który ma do niego wszystkie prawa, nie zarobi. To samo jest przy tej wymianie - ktoś kupił modyfikację i miałby ją rozpowszechnić. Znowu - autor nie zarobi. Rozumiesz już?

neophyte0p
Posts: 31
Joined: 10 Mar 2017 20:48
Donation rank:

07 Mar 2019 17:52

Ssimoo wrote:
07 Mar 2019 16:41
Jeśli autor moda decyduje, że jest on płatny, to znaczy, że chce dostać zapłatę za swoja pracę/czas poświęcony na tworzenie go. Dostałeś jeden w prezencie - super, tutaj nie mam żadnego ale. ALE jeśli udostępnisz go dalej - to już jest pewien rodzaj piractwa - rozpowszechniasz coś, co nie jest TWOJĄ własnością. Wniosek - AUTOR moda, który ma do niego wszystkie prawa, nie zarobi. To samo jest przy tej wymianie - ktoś kupił modyfikację i miałby ją rozpowszechnić. Znowu - autor nie zarobi. Rozumiesz już?
Rozumiem Cię doskonale. Jednak tak do końca nie zgadzam się z Tobą, co oczywiście nie oznacza że nie masz racji.
Hmm może jednak wrzucenie tutaj tego tematu nie było najlepszym pomysłem, ale cóż. Spróbować zawsze można ;)



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 3 guests