Nowe DLC w drodze

Polish
Post Reply
User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

19 Mar 2019 23:25

I to chyba podobnych rozmiarów co Bałtyk. SCS zapuściło teaser i ludzie od razu odgadli, że to Bułgaria. Czyli prawdopodobnie będzie co najmniej 5 krajów. Nieważne z której strony pociągną.

jasiekk99
Posts: 20
Joined: 06 Oct 2014 15:54

20 Mar 2019 00:34

Z tego co mówili w SCS to większe niż Bałtyk. Ma to być największe DLC mapowe dotychczas. Ja jestem optymistą i stawiam na to, że będą wszystkie brakujące kraje leżące na południe.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

20 Mar 2019 13:34

To byłoby bardzo optymistyczne. Nałóżmy sobie Bułgarię i na przykład Rumunię (bo przecież jakoś do tej Bułgarii trzeba dojechać z aktualnej mapy SCSu, a widziałem też że niektórzy w komentarzach sugerowali Rumunię i wrzucili filmik pokazujący przejazd takiego wozu, jak w teaserze, właśnie w tym państwie) na poprzednie DLC:
Image
(Bułgaria - niebieski, Rumunia - czerwony, Serbia - różowy)
I zostaje część Łotwy do przykrycia innym krajem, powiedzmy że Serbią. Skoro jednak ma być większe, to może jeszcze jakieś czwarte państwo?
Zobaczcie jak dużo przykrywa Rumunia - w zasadzie całą Estonię + część Finlandii i Rosji dostępne w DLC, a na dodatek całą Zatokę Fińską, czyli obszar w którym nic nie ma w grze, a w nowym DLC musiałby zostać wypełniony drogami i miastami.
Zatem realistycznie patrząc, może Bułgaria z Rumunią i ewentualnie jakieś małe państwo do tego. Nie doceniacie wielkości tych państw w porównaniu ze znacznie mniejszymi Litwą, Łotwą i Estonią ;)

Innym połączeniem z aktualną mapą byłaby na przykład Słowenia - ale jeśli wtedy chcecie dotrzeć do Bułgarii, to potrzeba też Chorwacji i Serbii. Wtedy jednak ten cały "korytarz" na południe Chorwacji byłby dziwny, więc trzeba też dorzucić Bośnię i może Czarnogórę... A wtedy jest już tego za dużo. Dziwnie byłoby w takim wariancie pominąć Rumunię i później wydać ją w osobnym DLC. Poza tym, ja osobiście wrzuciłbym przy takim wariancie jakieś ładne chorwackie wybrzeże, a nie taki zwiastun jaki otrzymaliśmy.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

jasiekk99
Posts: 20
Joined: 06 Oct 2014 15:54

20 Mar 2019 14:15

Porównywałem sobie wielkości tych map i wydaje mi się, że zbliżoną wielkość do BTBS miałyby wszystkie państwa na południu pomijając Grecję i Rumunię. Także możliwe, że zostałyby uzupełnione w kolejnym DLC gdzie mielibyśmy na przykład Rumunię, Mołdawię i jakiś kawałek Ukrainy. Grecja mogłaby zostać dodana po prostu w którymś update'cie bo nie jest jakaś duża. Jeszcze inna opcja to u cięcie po kawałku Rumunii oraz Bułgarii. Jak widać zresztą po poprzednich DLC, SCS stosuje takie praktyki. W każdym razie to i tak tylko takie gdybanie bo być może SCS jednak rzucił się na głęboką wodę i będzie wszystko, no może poza Mołdawią.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests