Crash i log - prośba o pomoc.

Polish
Post Reply
JohanC1
Posts: 29
Joined: 03 Jan 2017 13:34

17 Jul 2019 11:39

Zainstalowałem ProMods na nowym profilu, dorzuciłem to co zwykle, czyli nawigacje google, ruch od Jazzycata, dodatki SiSiL'a, 50k, DAF'a od Shumi'ego, lato od Grimes'a, itd., jak w logu, i za nic nie mogę dojść gdzie jest konflikt. Wywala mnie całkowicie randomowo do pulpitu, do Hiszpanii od strony morza Śródziemnego nie mogę wjechać w ogóle, a potrafi wywalić mnie nawet podczas odpoczynku w garażu. Ogólnie prośba jest o to, żeby ktoś pomógł ustalić przyczyny błędów w logu, zwłaszcza przyczynę wykrzaczania i "<WARNING> Driver job generation failed." Z góry dziękuję.


Log:
<iframe src="" style="border:none;width:100%"></iframe>

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

17 Jul 2019 11:44

Po co robisz 2 tematy skoro można zrobić tylko jeden temat, po drugie usuń wszystkie mody zostawiając tylko mapy i ruch AI. i dodawaj po kolei aż zacznie wywalać.
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

JohanC1
Posts: 29
Joined: 03 Jan 2017 13:34

17 Jul 2019 12:02

Serio, można tylko jeden? A ja, głupi, myślałem, że dwa tematy, dadzą większy zasięg na youtubie i będzie więcej odpowiedzi na facebooku. :D Co do twojej rady, to chciałem pójść na skróty, ale po namyśle dochodzę do wniosku, że masz rację i raczej lepszej odpowiedzi nie uzyskam, co prawda ustalę jedynie, który mod jest winny, a nie co jest przyczyną, ale tego i tak pewnie nikt by nie wiedział. Tak więc, dzięki za pomoc, temat do zamknięcia.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 29 guests