Jaka kolejność i jaki mod?

Polish
Post Reply
maxon
Posts: 5
Joined: 25 Jan 2016 19:13

25 Jul 2019 06:45

Czołem koledzy,

Potrzebuję podpowiedzi z Waszej strony.
W codziennych trasach korzystam z modów Promods (maps, trailers + accessories) + Jazzycat (wszystkie) + D.B. Creation (A.I mod, Essentials, Rain) <-- ładowane w takiej kolejności.
Mam problem z modami zmieniającymi fizykę jak np D.B Creation Realistic Truck Physics. Po wrzuceniu tego moda na góre wszystko niby działa dopóki nie najade na krawężnik lub jakiś próg. Kabinę dosłownie łamie w pół jak przy potężnym wypadku?

Orientujecie się, co robię źlę, może inny mod na poprawę fizyki jazdy? Bo mój truck nawet przy potężnym ładunku jedzie jak osobówka :-)

Dzięki

Damian3k1
Posts: 29
Joined: 02 Jun 2019 18:43
Donation rank:

25 Jul 2019 08:32

Ostatnio na ets2.lt/en pojawiła się mod na fizykę "Incredible Realistic Physics Mode". Wrzuciłem go na samą górę i było średnio - przy 60 km/h wynosiło z pasa ruchu, na rondzie lekkie dodanie gazu to poślizg- ogólnie jakbyś jechał zestawem po lodzie wiec aż przesada. Zrzuciłem go na sam koniec i jest git, poprawiła się przyczepność w zakrętach ale wszystkie ruchy kabiny pozostały. Oczywiście wszystkie nierówności w drodze wyczuwalne na kierownicy ( o ile masz forcefeedback ) i widoczne na kabinie. Zostaje z nim dłużej :D

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

25 Jul 2019 15:21

Ja używam flexible truck physics w wersji 1,8, ta miała fajne, dośc miękkie zawieszenie kabiny, co mi się spodobało. Dodatkowo teraz wspomagam ją ustawieniami miękkości zawieszenia i zawieszenia kabiny w ustawieniach gry i przyjemnie buja kabiną podczas jazdy.

maxon
Posts: 5
Joined: 25 Jan 2016 19:13

25 Jul 2019 19:51

Panowie, a co w kwestii hamowania i przyśpieszania, bo mój truck działa nierealnie.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 12 guests