ProMods nie chce się odpalić

Polish
Post Reply
fragusiek
Posts: 8
Joined: 04 Oct 2019 16:20

08 Oct 2019 17:28

Po kupieniu dodatków: Krone,Schwarzmuller,Heavy Cargo Pack

ProMods nie chce się odpalić, tworzyłem nowy profil i nic.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

08 Oct 2019 17:32

DLC z naczepami/ładunkami nie są wymagane do PM. Tak samo malowania. Tak na logikę ;)

Poza tym, co to znaczy, że "nie chce się odpalić"? Nowy profil nie jest potrzebny.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

08 Oct 2019 17:53

Tak na logikę - reset ekonomii = reset mapy (GPS'u, bo ładunki nowe porozmieszczać po firmach) więc zapewne wisi na pasku ładowania. Czyli to, co 90% uzyszkodników uważa za zwiechę ;p

fragusiek
Posts: 8
Joined: 04 Oct 2019 16:20

09 Oct 2019 21:45

Vøytek wrote:
08 Oct 2019 17:32
DLC z naczepami/ładunkami nie są wymagane do PM. Tak samo malowania. Tak na logikę ;)

Poza tym, co to znaczy, że "nie chce się odpalić"? Nowy profil nie jest potrzebny.
Jakbym nie wiedział, że DLC z naczepami/ładunkami nie jest wymagane do ProMods ale kupiłem je sobie aby skompletować je do VS'ki w której jestem..

"Poza tym, co to znaczy, że "nie chce się odpalić" - Otóż taki, że się nie odpala wcześniej Nowy Profil ProMods ładował się z jakieś 2-4 minut max, teraz gdybym odpalił nowy profil ładowało by się to z 30 minut bez skutku..

"Nowy profil nie jest potrzebny" - Szkoda, że gdy chciałem odpalić wcześniejszy profil ProMods na którym miałem 3 lvl to nagle nie chciał się on odpalić i się zepsuł..

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

09 Oct 2019 22:33

No to pokaż log. Może nie czekasz wystarczająco długo. Po zmianie modów/aktualizacji gry ładowanie na słabych kompach trwa nawet pół godziny, jak nie więcej. U mnie są to około 2 minuty, później już kilka sekund.

Nie ma takiej opcji, że PM (czy inny mod) psuje profil. Kiedyś zdarzały się takie przypadki, ale SCS dodało różne usprawnienia, które zapobiegają takim problemom. Poza tym, wystarczy wczytać backup.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest