Page 1 of 1

Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 19:56
by MurzynekB4MBU5
Witam.
Piszę odnośnie problemu, którego nie znalazłem jeszcze w internecie. Mianowicie chodzi o problem z ładunkami z WoT. Przykładowe zlecenie z firmy w Gdańsku, do firmy z Warszawy, (która nie jest na oryginalnej mapie od SCS), po dojechaniu na miejsce rozładunku, wyświetla się komunikat o problemie z lokalizacją. Teraz wywodzi się pytanie, skąd mam wiedzieć, czy firma jest w oryginalnej lokalizacji mapy SCS, czy takowa firma leży na uboczu, dodana przez ProMods. Sytuacja ta dzieje się na modyfikacji TruckersMP, na single nie sprawdzałem, ponieważ tam nie grywam. A rynek ładunków się nie opłaca na TruckersMP, gdyż zawsze jest spóźnienie na miarę +9k dni. Proszę o odpowiedź, ponieważ ta irytująca sytuacja, odejmuję pełnię satysfakcji grania na TruckersMP z modyfikacją ProMods. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. :)

Re: Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 20:25
by Dawid2849
Najlepiej mieć osobny profil do robienia zleceń z WoTa, bo nawet jeden milimetr różnicy między firmą na mapie SCSu i PM psuje kompatybilność.

Re: Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 20:40
by MurzynekB4MBU5
I co wtedy da osobny profil, skoro nie będę mógł i tak grać na TruckersMP z ProMods, ponieważ ani zlecenia normalne i zlecenia z WoT, po prostu nie działają.

Re: Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 21:18
by Ssimoo
Rozwiązanie jest proste - albo WoT albo PM. Nie wiem na co liczysz - mapa PM jest totalnie przebudowana względem vanila map, więc logiczne, że nie będą działać zlecenia z WoT na PM.

Re: Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 22:16
by MurzynekB4MBU5
Liczyłem na ewentualne rozwiązanie problemu, którego nie znam. Myślałem, że możliwe jest jednak scalenie WoT z PM, bo przecież ludzie grają i coś wozić muszą. Logiczne może i jest to dla kogoś, kto cokolwiek wie, o tych grach. Dla mnie to jest chwilowa odskocznia od rzeczywistości i logiczne takie problemy dla mnie nie są. :)

Re: Ładunki z WoT

Posted: 12 Jan 2020 23:33
by Vøytek
SCS nie udostępniło żadnego narzędzia, które pozwoliłoby nam to naprawić.
Zresztą, te zlecenia są tak nudne i bezsensowne, że nie wiem po co je brać zamiast zwykłych w grze :lol: Chyba że ktoś lubi się bawić w statystyki na stronie.
Robię je tylko gdy są eventy i jest to droga przez mękę, głównie przez ograniczenie prędkości. Ale co kto lubi.

Sugestia dwóch profili jest rozwiązaniem, które od lat działa dla innych graczy - gdy chcesz pograć na PM, odpalasz jeden profil. Gdy chcesz porobić zlecenia z WoT, odpalasz drugi profil, bez modów. Nic prostszego :)

Re: Ładunki z WoT

Posted: 13 Jan 2020 13:46
by MurzynekB4MBU5
Oooo, dziękuję za objaśnienie. :))