Problem z niedawno zakupionymi DLC (Mighty GriffinTP, XF Tuning Pack, Actros TP, Goodyear Tyres Pack )

Polish
Post Reply
arek.win
Posts: 2
Joined: 22 Dec 2019 19:16

26 Jan 2020 16:12

Witam!
Otóż zakupiłem niedawno 4 DLC: Mighty GriffinTP, XF Tuning Pack, Actros TP, Goodyear Tyres Pack. Sprawa wygląda następująco iż grając na singlu są dostępne do użycia a już grając przez multi one nie widnieją. Przekopałem tutejsze Polskie forum ale nie znalazłem podobnej odpowiedzi. W Steamie również widnieje informacja o zakupionym i zainstalowanym DLC jak i w menadżerze modów na singleplayerze, problem pojawia sie tylko podczas gry na multi na obu serwerach (tym zwykłym jak i promods). Podczas jazdy widać brak np grilla u innych graczy co jest dość irytujące. Czekam na pomysły od Was i jak rozwiązać ten problem.
Pozdrawiam, A.

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

26 Jan 2020 16:52

A jesteś pewien, że te DLC i rzeczy z nich, są dopuszczone do MP? Moim zdaniem wątpliwe. W końcu co z graczami, którzy nie posiadają tych dodatków?

User avatar
elot360PL
Posts: 240
Joined: 04 Oct 2014 17:18
Location: Bytom (Poland)

26 Jan 2020 17:18

1. Skoro problem dotyczy multiplayera to czemu nie zadasz tego pytania na forum multiplayera?
2. @Ssimoo Nie, dodatki wizualne zawsze są jak najbardziej dostępne, jeżeli jakiś gracz nie ma dodatku to po prostu ich nie widzi i ma właśnie dziurawą ciężarówkę (W końcu jak ma mu się wczytać zawartość której nie ma komputerze)

Generalnie opis twojego problemu brzmi irracjonalnie, jakim cudem ma tobie nie działać DLC na multiplayerze skoro multiplayer nie zmienia nic w grze? Zastanawia mnie wzmianka o tym że widzisz DLC w menadżerze modów...

Mniejsza z tym, zdecydowanie szybciej otrzymasz pomoc tam niż tutaj: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/56-pomoc/
Don't worry boys. Captain the useless ex developer is here!

Currently working on: NOTHING (As always)

arek.win
Posts: 2
Joined: 22 Dec 2019 19:16

26 Jan 2020 19:34

@Ssimoo
Tak jestem pewien bo na stronie są podane DLC które gra obsługuje.
@elot360PL
Miałem na myśli przeglądarkę dodatków, w miejscu gdzie są profile do wyboru. Temat do zamknięcia poszukam tam gdzie pisałeś. Dzięki.



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 20 guests