Pobranie v 1.91

Polish
Locked
Franz_90
Posts: 1
Joined: 31 Jan 2015 23:38
Donation rank:
Location: Zielona Góra

28 Jul 2015 16:58

Witam. Otóż jestem bardzo rozczarowany. Kilka miesięcy temu założyłem tutaj konto i pobrałem jedną wersje ProMods'a za którego zapłaciłem żeby pobrać (pomijam fakt że nie zagrałem ani razu nie wytestowałem bo przerwałem przygode z ETSem w oczekiwaniu na ATS lecz niemoge sie doczekać nowej gry). Teraz chciałem na nowo pobrać i to nową wersje tą 1.95 i znowu zapłaciłem za pobranie (również pomijam fakt że wyrzuciłem dolara w błoto bo wersja działa tylko z DLC Skandynawia i twórcy promods myślą że tym samym zwiększą sprzedawalność tegoż DLC? Ja napewno nie wywale 17 euro na niewielkie dlc).
Ok sedno sprawy: postanowiłem że pobiore wersje 1.91 (ostatnią która nie wymaga DLC) ale niemoge jej pobrać w jednym kawałku tylko partami na 4 podzielonymi ;/ dlaczego? wydałem 2 razy kase i jestem i tak w czarnej dupie ;/ druga sprawa że jest do pobrania plik def lecz jak mam go sobie wygenerować dla wersji 1.91? ten do pobrania jest już gotowy i może mieć np ustawienia inne niż ja chce.

User avatar
ScuL
Founder
Posts: 10594
Joined: 31 Jul 2013 23:51
Location: Auckland, New Zealand

29 Jul 2015 00:48

Społeczność ETS2 stale się rozwija, a ponad 95% wszystkich użytkowników są wyświetlane zarówno produkty DLC.

Wersja 1.91 jest stary, wersji i dlatego nie ma aktualizacji i korzyści, które są równe dla użytkowników, którzy przebywają uptodate z ostatnich aktualizacjach.
Jeśli chodzi o dolara jest ładunek transakcji skompensować pasma serwera wymagane. Z ponad 170.000 pliki do pobrania ruch danych jest ogromna.
Innymi słowy, aby rozwiązać swój problem, jedyne co można zrobić, to trzymać się z postępów, jakie czyni rozwój i ETS2 uzyskać zarówno DLC.
I am Image Dutch living in Image New Zealand and I speak Image EN Image DE Image SE Image FR
Image

RadolSzczecin
Posts: 404
Joined: 24 Oct 2013 15:57

29 Jul 2015 07:26

@Franz_90

Wersja 1.91 jest do pobrania bez żadnych opłat.
Z tego co sprawdzałem, wystarczy poczekać z odliczaniem i kliknąć w odnośnik w prawym górnym rogu "SKIP AD"
Pliki mapy ze względu na rozmiar są faktycznie podzielone na części - wymogi serwisu zippyshare odnosnie rozmiaru archiwum.

Wersja 1.95 wymaga DLC Skandynawia gdyż te tereny mapy promods w tej wersji, zostały zastąpione wydanym dlc.
Ponadto na innych terenach mapy coraz częściej będą używane wszelkie nowe modele i prefaby pochodzące z wydanego dlc.
Wymaga to posiadania w/w dodatku - Dokłądne wymagania co do działania mapy zawsze są podawane i nie powinno to być jakąś niespodzianką.

Co do pliku 'def' faktycznie do tej wersji jest już tylko dostępny jeden plik ustawiony domyślnie.
Generowanie tego pliku w różnych konfiguracjach jest dostępne tylko dla bieżącej wersji mapy.

Gdybyś miał jakieś problemy - pisz - postaram się pomóc.
Ze swej strony zachęcam do zakupu obu dlc, gdyż z dużym prawdopodobieństwem a nawet napewno - wersja 2.0 będzie wymagała obu DLC.

Wymóg posiadania DLC ma jakby trzy podłoża:
Po pierwsze: Nie musimy upychać dodatkowych MB-ów modeli , prefabów i innych rzeczy w i tak już w dość duże rozmiary plików mapy.
Po drugie: Mogło by to zostać uznane przez SCS za propagowanie piractwa - każdy miałby dostęp za darmo do zrobionego przez nich DLC.
W konsekwencji mogło by to doprowadzić do małej 'wojenki' - a nieraz po prostu możemy liczyć na małą pomoc kogoś z kręgu SCS-u
Po trzecie - Było by to przecież krzywdzące dla tych, którzy zakupili legalnie dodatki DLC.

User avatar
volan123
Posts: 2005
Joined: 12 Apr 2014 19:06
Donation rank:
Location: Ruše, Štajerska, Slovenia

29 Jul 2015 15:26

Scul, ty mówisz po polsku albo jest to Google Translate? :P
Founder of Project Balkans (formerly known as Slovenia map project)

Our thread
My Youtube channel
Facebook page
For more info, please PM me!

User avatar
ScuL
Founder
Posts: 10594
Joined: 31 Jul 2013 23:51
Location: Auckland, New Zealand

30 Jul 2015 00:57

Google Translate :)
I am Image Dutch living in Image New Zealand and I speak Image EN Image DE Image SE Image FR
Image



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 7 guests