Problem z kierowaniem ciężarówką

Polish
Locked
Merowing
Posts: 3
Joined: 09 Oct 2015 09:56
Donation rank:

09 Oct 2015 14:43

Witam, wczoraj wieczorem na spróbowanie ściągnąłem sobie z neta ETS2 z wszystkimi DLC, pograłem trochę i bardzo mi się spodobało. Zacząłem więc szukać modów do mapek, zobaczyłem że jest coś takiego jak ProMods więc to ściągnąłem, wgrałem no i jak się potem okazało 1.98 działa tylko z najnowszym patchem gry więc nie myśląc długo zakupiłem ETS2 z Going West i Scandinavia na Steam. Wgrałem ProMods i również ten wygenerowany plik co go się tam generuje na dzień dobry ale mam problem, wczoraj jak sobie tak grałem w nocy na próbę to sterowało mi się fajnie ciągnikiem. Gram na padzie od X360, kierownica widać było że chodzi ciężko, sama nie odbijała i ogólnie fajnie było a teraz po wgraniu ProMods kierownica szaleje, lekkie wychylenie gałki powoduje natychmiastowy skręt kół i kierownicy, a jak na próbę zacząłem ruszać gałką w prawo i lewo na maxa to rozkołysałem naczepę tak że stanąłem w poprzek drogi. Co zrobić żeby prowrócić do tego co było wczoraj jak grałem? Żeby ta kierownica chodziła tak jak naprawdę.

Nemmm21
Posts: 127
Joined: 25 Dec 2013 14:09
Donation rank:
Location: near Krosno, Poland

09 Oct 2015 18:20

Po patrz w ustawieniach kontrolera

Mam pad od x360 (gram na Logitech G25) więc na osobnym savie moge popatrzeć
Logitech G25 + GamePad Xbox360
All DLCs without National Flags

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

09 Oct 2015 22:30

Też mi się tak zdarzyło i głównie z tego powodu przestałem grać na padzie. Ustawiłem sobie wszystko i śmigało, jednak za trzecim czy czwartym uruchomieniem gry drążek zaczął szaleć i nic nie pomagało (a tak szczerze, to długo się z tym nie bawiłem i powróciłem do klawiatury oraz myszki :D)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

Merowing
Posts: 3
Joined: 09 Oct 2015 09:56
Donation rank:

10 Oct 2015 12:44

Już sobie z tym poradziłem, w ustawieniach kontrolera trzeba ustawić Klawiatura + Xbox 360 Controller i potem niżej ustawić jako rodzaj kontrolera Pad, Joystick, bo domyślnie ustawia się Kierownica i dlatego takie jaja wychodzą.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

10 Oct 2015 13:24

Bardzo możliwe że tak się u mnie też stało.

Dobrze że problem rozwiązany :)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 17 guests