problem z plikami do instalacji brak pliku .exe

Polish
Locked
kacper9765
Posts: 3
Joined: 14 Apr 2015 15:33

25 Dec 2015 19:00

Pobrałem wszystkie 6 plików do z darmowego pobierania 5x200mb i 1x 49mb i pliki sa w formacie plik 001- plik 006
co zrobić
1.PNG
plik 1 próbowałem otworzyć w winrar
1.PNG (12.09 KiB) Viewed 1651 times
?
Attachments
1.PNG
plik 1 próbowałem otworzyć w winrar
1.PNG (12.09 KiB) Viewed 1651 times

RadolSzczecin
Posts: 404
Joined: 24 Oct 2013 15:57

25 Dec 2015 23:03

Pliki wypakujemy używając programu 7-Zip lub WinRar w wersji 5.21 (sprawdzałem na jakiejś wersji portable)
Wskazujemy pierwszy plik , ten z inną ikoną i wypakujemy.

Pamiętajmy o wygenerowaniu pliku 'def'

Kolejność plików:

def
map
media
model1
model2
assets

lub najbardziej wskazana kolejność:

def
media
assets
model1
model2
map

Rozmiar wszystkich plikow po wypakowaniu to 4,25 GB
Generalnie 'def' ma być dodawany jako pierwszy, a plik 'map' raczej jako ostatni.

jujus
Posts: 3
Joined: 07 Apr 2014 09:40

26 Dec 2015 11:34

Macie takie problemy, bo ProMods nic nie napomkną o mapce RadolaSzczecin czyli o PR.
Powinno być wspomniane coś o tym jakieś zdjęcia w ekranie ładowania gry, a tu nic wstyd.
Przecież to jest ogromny wkład w modowanie gry.
Proszę o poprawę tego w następnej łatce poprawiającej błędy,
ponieważ to jest ogromny błąd brak tych rzeczy , o których pisałem wyżej.

aliens
Posts: 75
Joined: 13 Dec 2015 22:36

26 Dec 2015 13:05

ProMods v2.00 (1.22 Compatible Edition)


NOTE:
If you have downloaded this mod from an alternative location than our official promods website (www.promods.net) please report it to us immediately at [email protected]
This is a breach of our creative license and action will be taken. THANKS.

MOD DESCRIPTION:
We're breaking records again. This time our update contains 68 new cities and 8 new countries. The German ARP project is now covering nearly three quarters of the country and Scandinavia has nearly been fully restored.
Poland Rebuilding has also been integrated in this release and Iceland the Faroe Islands have been fully restyled with new assets.

Content: NEW IN 2.00:
- Denmark: Aarhus, Herning, Holstebro, Viborg. Rebuilt: Aalborg, Hirtshals, Frederikshavn, E45 motorway rebuilt
- Sweden: Gävle, Haparanda, Karlstad, Kristianstad, Sundsvall, Söderhamn, Södertälje (Scania plant and demo centre). Rebuilt: Stockholm, Linköping
- Finland: Joensuu, Kemi, Kärsämäki, Napapiiri (Arctic Circle), Oulu, Pori, Rovaniemi, Tornio, Vantaa, Viitasaari. Rebuilt: Turku, Helsinki, Kuopio
- France: Toulouse
- Germany: ARP northeast, south (Bayern/Bavaria). Added: Ulm. Rebuilt: Köln, Frankfurt, München, Berlin, Magdeburg
- United Kingdom: Chelmsford
- Austria: Rebuilt: Innsbruck, Salzburg
- Spain: Irun, San Sebastián/Donostia
- Andorra: Andorra la Vella
- Estonia: Narva
- Latvia: Rīga, Ventspils (port)
- Lithuania: Kaunas, Panevėžys
- Iceland: Akranes, Hólmavík. (Iceland has been fully rebuilt)
- Faroe Islands: Rebuilt: Klaksvík, Tórshavn
- Poland: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Cieszyn, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kielce, Koszalin, Krosno, Nowogard, Opole, Ostrołęka, Piła, Płock, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sanok, Siedlce, Suwałki, Świnoujście, Zamość. Rebuilt: Szczecin, Wrocław, Łódź, Lublin, Warszawa (full integration of Poland Rebuilding)
- Slovakia: Improved: Košice
- Hungary: Improved: Szeged
- Romania: Arad, Bacău, Baia Mare, București, Cluj-Napoca, Constanța, Craiova, Oradea, Piatra Neamț, Satu Mare, Sibiu, Timișoara
- Moldova: Bălți, Chișinău
- Bulgaria: Русе (Ruse)
- Ukraine: Мукачеве (Mukacheve), Ужгород (Uzhhorod)



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 19 guests