[Diskuse] DLC Francie

Czech/Slovak
Post Reply
Kortez
Posts: 60
Joined: 28 Dec 2015 06:00

18 Feb 2016 17:22

http://blog.scssoft.com/2016/02/vive-la-france.html

Cau! Tak co na to rikate? :-) Na jednu stranu je fajn ze pribude spoustu novych objektu, ale zase na druhe strane je skoda, ze tu budeme mit dve kvalitni mapy od Kutcheka a ted i od SCS, pokud teda chteji pokryt celou Francii jak jsem to pochopil... Jsem zvedavy jak se to nakombinuje a trochu me mrzi ze s tim asi bude zase spoustu prace a zbrzdi to dalsi "promods" expanzi do dalsich oblasti :-) At uz to je jak to je, je aspon hezke videt ze ETS2 porad zije :-)

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

18 Feb 2016 22:05

Vypadá to fakt dobře, na první pohled lepší i než Skandinávie :)
Každopádně plán je opačný, než u DLC Skandinávie - Kutchekova Francie by měla zůstat základem a do ní bychom potom dosazovali jednotlivé části, o kterých usoudíme, že jsou kvalitnější, než ty, co jsou teď v našem modu.
Jestli bude součástí i Côte d'Azur (Marseille, Nice atd.), tak je to jedině dobře, protože už nebude třeba ho stavět od nuly.

A ty obrázky jsou vážně super. Moc se mi líbí, že to opravdu vypadá jako venkov :) a ty domy jsou krásně udělaný.

Kortez
Posts: 60
Joined: 28 Dec 2015 06:00

19 Feb 2016 10:28

Tak jestli je to tak, ze zakladem zustane Kutchekova mapa, tak je to super, byla by skoda o to vsechno prijit, zvlast kdyz je to v takove kvalite... A jen se doplni jizni pobrezi :-) I kdyz stejne si myslim ze od SCS nebude mit cote dAzur takovou stredomorskou atmosferu jako treba Port Vendres od Kutcheka, spis pocitam s dalnici + prumyslove zony u vetsich mest.

Vyhodu bude ze se budou dat pouzit "jiznevypadajici" modely coz urcite pomuze rychlejsi expanzi na jih :-)




Post Reply

Return to “Čeština/Slovenčina”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests