ProMods 2.45 has been released. It runs on game version 1.36 and requires ALL map DLCs. It is not compatible with open beta 1.37.

Please note that due to the COVID-19 pandemic, we are sadly unable to expand our server capacity as per usual and the free download servers are likely to be overwhelmed upon release. Please be kind and patient or use the paid service for a better experience.

Desynchronizováno

Czech/Slovak
Post Reply
Merrin

22 May 2018 06:22

Zdravím,

máte prosím někdo taky stejný problém jako já? Mám ETS 2, všechny DLC, Promods + RusMap, jiné mody. Hra origo samozřejmě.
Když jsem si vzal včera zakázku z Italie do Anglie, tak jsem narazil na problém, když jsem chtěl vlakem odjet do Anglie. Vybral jsem místo a dal jsem odcestovat. A pak se mi zobrazila zpráva Desynchronizováno. A byl jsem zase na tom vlaku. Auto nereaguje na zatáčení, takže jsem hru musel vypnout a znovu zapnout. Pak jsem to zkusil znovu a opět stejný problém.

Snad ten problém z toho, jak jsem to napsal, pochopíte :)

Děkuji předem za Vaší pomoc.

Qixiwi
Donation rank:

22 May 2018 13:13

S tímto problémem jsem se nesetkal, takže Vám nedokážu poradit. S takovými problémy je nejlepší se obrátit na administrátory v anglické sekci fóra: Obsah fóra --> General -->Troubleshooting & support --> Gameplay issues. Počítejte taktéž s tím, že administrátoři budou potřebovat váš game.log.txt.
I like trucking, I like Europe, so that's why I love ProMods!

Merrin

23 May 2018 09:56

Nelze synchronizovat postup s world of trucks.

Post Reply
  • Information