[Pokec] Česko-Slovenské forum!

Czech/Slovak
User avatar
Peterson
Posts: 759
Joined: 07 Jul 2014 18:45
Location: Bratislava/Zvolen

25 Jan 2017 15:56

Prvá je mapa, potom truck. Hlavne si skontroluj, či máš verziu pre ETS, alebo ATS (aj keď ak si to dával cez Workshop, tak by to malo byť v pohode).
Peterson logistics - We think, you pay, it's that simple.

ImageImage
Image
My WoT profile.

User avatar
Radek77
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2017 07:23
Location: Cheb

25 Jan 2017 19:58

Peterson wrote:
Radek77 wrote:Ahoj jsem zde nový a ani nevím jestli píšu o správné sekce.. Takže se raději i předem omlouvám jestli to zde nemá co dělat. Chtěl jsem se zeptat prosím Vás jestli nikdo neví o funkčním modu na osvětlení kabiny.
Väčšinou tie dobré módy majú už vstavané svetlo, stačí ho len kúpiť u dealera, Volvo FH od ohaha, či Scania od RJL, alebo rôzne vytunené módy, ktoré nájdeš na ets2mods.lt (tak by to malo byť, proste Google). Aj si vyberieš farbu, etc.

Presly, aký je problém? Nejdú spolu? Lebo Aradeth nie je nekompetentný brazilec, takže by to malo byť bez problémov, mne to fungovalo normálne, a to mám až priveľa módov.
Díky dal jsem mod Scania od RJL. Je fakt super. Ale nějak nemůžu rozsvítit to světlo uvnitř.Nainstalovaný ho mám ale na ''O'' stejně nejde spustit.
Nevíš co s tím prosím ?

User avatar
Peterson
Posts: 759
Joined: 07 Jul 2014 18:45
Location: Bratislava/Zvolen

25 Jan 2017 21:46

To neviem, tie svetlá nepoužívam, skús pozrieť v oficiálnom vlákne na SCS fóre, alebo v readme. Ak ho máš kúpené a nahodené v trucku, tak by nemal byť problém, skôr mám pocit, že sa zapne spolu so stretávacími svetlami, ale ako vravím, nepoužívam to svetlo.
Peterson logistics - We think, you pay, it's that simple.

ImageImage
Image
My WoT profile.

User avatar
Radek77
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2017 07:23
Location: Cheb

26 Jan 2017 10:34

Peterson wrote:To neviem, tie svetlá nepoužívam, skús pozrieť v oficiálnom vlákne na SCS fóre, alebo v readme. Ak ho máš kúpené a nahodené v trucku, tak by nemal byť problém, skôr mám pocit, že sa zapne spolu so stretávacími svetlami, ale ako vravím, nepoužívam to svetlo.

Tak jsem se vrtal v nastavení graf.karty (NVIDIA GeForce GT 635M )v noťasu a přišel jsem na to že ona jí sama při startu nějak optimalizuje a bylo to jen blbé nastavení ve hře. Už to svítí jak má. Díky za rady a tip na Scania T Mod v2.1 ta je fak super.

Ještě jsem se chtěl zeptat tohle je funkční mod nebo nějaká recese ?
https://www.youtube.com/watch?v=tAuQpb2aZPo

User avatar
ZelvaCZ
Posts: 1970
Joined: 10 Aug 2014 11:53
Location: Příbram, CZ

28 Jan 2017 14:14

To je montáž, na tom kanále jich je spousta :D

User avatar
Radek77
Posts: 6
Joined: 24 Jan 2017 07:23
Location: Cheb

28 Jan 2017 19:46

ZelvaCZ wrote:To je montáž, na tom kanále jich je spousta :D
Já si taky myslím že to asi nejde ale zarazilo mě tohle.

Code: Select all

http://ets2-wiki.ru/raznye-mody-dlya-euro-truck-simulator-2/117-ets-2-mod-amusing-hands-zabavnye-ruki.html
A pak už jsem si tak jistý nebyl.

DrRamoray
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2015 10:25
Donation rank:

04 Feb 2017 12:54

ZDAREC...určitě píšu špatně,ale snad mi nikdo nevynadá...mám problém s posledníma up datama...stáhl jsme si všech 7 souborů + jeden základní...bohužel mi hra padá..už jsem snad zkoušel všechno...všechny důležitá dlc mám...včetně francie...dokonce mi to vypisovalo,že mi chybí promods,i když jsem jej měl...samo sebou i zaškrtaný...jsem z toho hodně špatnej....37 level slušná firma:)) a ted tyhle problémy...rozbaluju pomocí 7 zip...ten základní jsem zkoušel i rozbalit,což si myslím je špatně..to znamená...ten pouze nakopíruju do modu + rozbalim těch 7 ....děkuju když tak za info...Miloš

User avatar
Peterson
Posts: 759
Joined: 07 Jul 2014 18:45
Location: Bratislava/Zvolen

04 Feb 2017 15:46

Riadil si sa návodom na stránke? Máš aj iné módy? Nekoliduje ti Promods s inou mapou? Je tu priveľa premenných, tak sem aspoň pridaj log
Peterson logistics - We think, you pay, it's that simple.

ImageImage
Image
My WoT profile.

DrRamoray
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2015 10:25
Donation rank:

07 Feb 2017 11:36

ahoj....tak já nemám promods poprvé a tak doufám,že se při instalaci nic neměnilo...s jinou mapou?ale to mi nevypisuje že mi to chybí,při načítání pozice...pokud bys měl chut to semnou vyřešit,nabízím timeview.....děkuju zatim...

DrRamoray
Posts: 8
Joined: 28 Jun 2015 10:25
Donation rank:

07 Feb 2017 17:01

už vyřešeno....zlobil tam jeden mod...počasí..:))) uf...vyřešeno k spokojenosti....



Post Reply

Return to “Čeština/Slovenčina”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests