Otsin kaardi spetsialisti (world map)

Estonian/Latvian/Lithuanian
Post Reply
User avatar
aare-r
Posts: 12
Joined: 04 Dec 2014 16:55

13 Oct 2015 12:38

Tere,

otsustasin otsida selle foorumi kaudu kedagi, kes oskab lahti seletada kaardirakenduse zoom toimimise.
Nimelt tegin kaardi mis hõlmab korraga nii Promods; RusMap ja Russian open, kuna kasutan neid mode korraga. Jutt käib siis kaardist mis avaneb M klahvi alt.
Nagu aru saan peab kaart olema ülesse ehitatud ühest terviklikust kaardist "map.dds" ja neljast erinevast tükist "map0.dds"; "map1.dds"; "map2.dds"; "map3.dds"
Hädas olen järgnevaga:
1. Kui määran suurele, maksimum kaardile piirid, camera_limits_min ja camera_limits_max, siis peale esimest zoomi enam kaart servadeni ei liigu. Tuleb välja, et kaardi piirid tuleb määrata kuidagi väga palju suuremad, lausa nii suured, et välis vaates on võimalik sõita kaardi piiridest kaugele välja.
2. Kui panen map0, 1, 2, 3.dds failideks sama kaardi mis ka map.dds, siis esimesel zoomil nihkub kaart õigest koordinaadist kõrvale ja päris kõvasti.
3. Olen tähele pannud, et teistel kaartidel on suurused 2048x2048. Enda versiooni olen teinud lausa 3500x3500. Kas kaardi suurus peab jääma 2048 piiridesse?
Eelneva kohta siis lihtne küsimus. Kuidas saada see asi toimima? Kas kaardi lõikumise või mingite koordinaatide määramise kaudu game_data.sii failis.

Päikest kõigile

Aare

User avatar
aare-r
Posts: 12
Joined: 04 Dec 2014 16:55

15 Oct 2015 10:21

Leidsin hetkel rahuldava lahenduse versiooni 0.1 jaoks ;)
Kellel huvi on võib proovida.
Road atlas ProMods1.9+RusMap1.5.2+Russian open spaces v2.3 vol-0.1

Modide install prioriteet on oluline
Ülevalt alla
Road atlas
Snow terrain fix
Rusmap
Promod
Russian open
Last edited by aare-r on 17 Oct 2015 21:08, edited 1 time in total.

User avatar
martinusK
Posts: 1593
Joined: 16 Aug 2014 07:46
Location: Tallinn, Eesti Vabariik
Contact:

16 Oct 2015 19:58

Proovin, kui tekib võimalus :)

palun jää siia foorumisse rohkemaks kui selleks üheks postituseks. mul üksi siin igav :lol:
ProMods developer for Estonia Image
Currently working on another bit of Estonia, you'll see it in the Euromir thread soon enough



Post Reply

Return to “Eesti/Latviešu/Lietuvių”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 9 guests