Šta, kako...

Slovenian/Croatian/Serbian
User avatar
bratogo
Posts: 171
Joined: 04 Sep 2013 17:42
Donation rank:
Location: Srbija / Beograd

06 Jul 2015 18:51

Ovim se zahvaljujem celokupnoj ekipi ProMods-a kao i adminstratorima na podrsci i ostalih jezika, hvala vam.

Da odma predjem na pitanje, posto je ovo po meni naj bolja mapa za ETS2.

- Gde i kako prijaviti greske na mapi?
- Da li ce to ovde u ovom delu foruma biti tema za prijave greske?
Kod prijava gresaka podrazumeva se slika greske i lokacija greske (pokretanjem tastera F11 i tako dalje)

Inace ja igram ProMods 1.95 + Rus Map 1.5 +Pol. Rebuild Map 1.96, i mogu sve zajedno da vas pohvalim na predivnim mapama.
Za sada toliko...
Veliki Pozdrav...
:D
Last edited by bratogo on 08 Apr 2017 22:15, edited 1 time in total.

User avatar
volan123
Posts: 2005
Joined: 12 Apr 2014 19:06
Donation rank:
Location: Ruše, Štajerska, Slovenia

06 Jul 2015 18:57

Pozdrav z Slovenije! :D

Ja ne znam tak dobro srbski :P

Greske se prijavi tu: http://www.promods.net/viewforum.php?f=29 Samo u engleskom jeziku ;)
Founder of Project Balkans (formerly known as Slovenia map project)

Our thread
My Youtube channel
Facebook page
For more info, please PM me!

User avatar
bratogo
Posts: 171
Joined: 04 Sep 2013 17:42
Donation rank:
Location: Srbija / Beograd

06 Jul 2015 19:02

Hvala na brzom odgovoru, i pozdrav iz Srbije.
Znaci standardno na Engleskom, posto igram ovu kombinaciju sa tri mape i presrecan sam kako je spojeno mada ima gresaka na sve tri mape za sada naisao kod Pro mods-a znak na putu...

User avatar
scaniac
Posts: 96
Joined: 25 Mar 2015 00:21

05 Aug 2015 00:46

bratogo: ajde, nije to ništa, ja sam na scsovoj skandinaviji našao znak na putu, i to ne na beta verziji, živ čovek greši, tako je uvek bilo, i biće
volan123: vidim da ti u potpisu piše da radiš mapu Slovenije, i da uključuje delove hrvatske, dal je to za promods, ili neka neovisna mapa, u kojoj razmeri je radiš, moja ekipa i ja pravimo mapu Srbije, za sad je napravljen manji deo, otprilike 11 gradova, Beograd, Novi Beograd, Zemun, Pančevo, deo Čačka i ostali gradovi niz Ibarsku magistralu do Novog Pazara
Image

User avatar
volan123
Posts: 2005
Joined: 12 Apr 2014 19:06
Donation rank:
Location: Ruše, Štajerska, Slovenia

05 Aug 2015 17:05

Google translate: Rade li vi u mjerilu 1:19?

EDIT: Do you work in scale 1:19?

EDIT #2: Could you send me some pics of your work? ;)

EDIT #3: Btw, is your map standalone or not?

Another note from grega: Ako ova vaša mapa nije "standalone" i da ima standarde na kojima mi radimo, nadam se da ćemo sarađivati tekom našeg progressa prema hrvatskim teritorijama.
Founder of Project Balkans (formerly known as Slovenia map project)

Our thread
My Youtube channel
Facebook page
For more info, please PM me!

User avatar
scaniac
Posts: 96
Joined: 25 Mar 2015 00:21

06 Aug 2015 11:16

mapa je standalone, ne nadovezuje se ni na jednu mapu, dakle samo Srbija, razmera je ogromna, otprilike razmera kao Mađarska mapa, što se tiče same mape, mapa je veoma realistična i vrlo detaljna, imali smo podršku ogromnog auditorijuma iz same Srbije, koji su nam pomagali u izradi mape, u vidu snimaka određenih puteva koji su nam trebali, mapa je momentalno u zastoju, pošto je kolegi koji konvertuje mapu na najnoviju verziju potrgan kompjutor, sama mapa ima specifičan AI saobraćaj, ubacili smo traktor u AI, i još neke aute koji se većinom voze po Srbiji
p.s. možeš slobodno da odgovoriš na slovenski, ja ga razumem relativno dobro, al neznam pisat
Image

User avatar
volan123
Posts: 2005
Joined: 12 Apr 2014 19:06
Donation rank:
Location: Ruše, Štajerska, Slovenia

06 Aug 2015 12:07

Vidim, da ti i tvoja ekipa ima "ono što treba" :P ovaj opis kojeg si dao, pravi vaš rad vrlo interesantan :D ovo sa AI isto tako, super ideja :D. Jedina šteta je ta da je ovo standalone :( dakle naša mapa je u 1:19 i radimo na tome, da ćemo bit deo promodsa. Al ja imam neko ponudu za vas :P. Promods će se tekom 2016 godine sigurno širiti na balkan. Mi (ja kao mapper i volan123 kao radnik na def fajlovima) smo dobili ponudu, i isto tako je bilo u našim planima - da napravimo Zagreb. Ako bude dovoljno dobar, ići ćemo u promods. (Isto tako uzeli so naš grad u Italiji, Udine.... Novo mesto je na putu da ga uzmeju). Naći ovaj progress će se desiti, po planovima, tekom 2-3 meseci. Posle Zagreba radit ćemo i na ostalih hrvatskih gradova. Nekde u roki jedne godine će ovaj progress stići na granice sa Srbijo (na severu). I ovde vidim ja vaš potencial, da radimo zajedno. Al na vama je, da dok se ovo desi, nekako se pripremite na 1:19 mjerilo i tako dalje. Ako prihvaćate ovo, bilo bi super? :D
Pozz, i ispričavam se na mom srpskom jeziku :(
Founder of Project Balkans (formerly known as Slovenia map project)

Our thread
My Youtube channel
Facebook page
For more info, please PM me!

User avatar
scaniac
Posts: 96
Joined: 25 Mar 2015 00:21

11 Aug 2015 02:00

eo da ti kažem odmah i iskreno, bez uvijanja, naša Srpska mapa stoji na 1.16 verziji, lik koji se bavi def fajlovima nema vremena da prebaci na 1.19, zbog svojih nekakvih privatnih obaveza, ja se u samo stvaranje mape i te def fajlove ne razumem, ja sam zadužen ako treba neki 3d objekat, ili neko vozilo za AI saobraćaj, to je bio moj deo posla, ovo što se tiče promods mape, lepo to zvuči da se promods mapa širi na balkan, kad već SCS neće, eo sad su napravili Szeged i Pecs, maltene su nam u dvorište došli, al sumljam da će da idu dalje, ovo što se tiče sardanje, nemogu ti ništa obećati, ja ću razgovarati sa dečkima, pa ću javiti ovde, i bilo bi dobro, ako imaš fejs da komuniciramo preko fejsa, mnogo je lakše, ja ovde na forum dolazim retko
Image

User avatar
bratogo
Posts: 171
Joined: 04 Sep 2013 17:42
Donation rank:
Location: Srbija / Beograd

18 Aug 2015 21:54

Boga mi ovde se lepo krenulo sa raspravom. Što se tiče mape Srbije ona je u fazi izgradnje, trenutno je verzija: 1.10.01 Beta kreatori mape su: Wile E. Coyote, Debeli, Ksrele, Spider.r0ot i Deutzpower, mapa je rađena u razmeri 1:3.
@ scaniac ovaj zadnji predpostavljam da si ti (Deutzpower)?
scaniac wrote:bratogo: ajde, nije to ništa, ja sam na scsovoj skandinaviji našao znak na putu, i to ne na beta verziji, živ čovek greši, tako je uvek bilo, i biće
Znam ja to, ko radi taj i greši nije to nikakav problem ali sam mislio da prijavim greške čisto da se mapa dovede do perfekcije.
:D

Jakov1522
Posts: 136
Joined: 03 Mar 2015 14:11
Location: Somewhere in Continental Croatia

05 Sep 2015 12:27

''ERROR''CANT''READ''MESSAGE''
Last edited by Jakov1522 on 06 Sep 2016 12:33, edited 1 time in total.
Developing an addon for ProMods! Find it here: viewtopic.php?f=37&t=28921



Post Reply

Return to “Slovenščina/Hrvatski/Cрпски”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests