Zasto scs ne zeli radit Hrvatsku i cijeli balkan...

Slovenian/Croatian/Serbian
User avatar
Master_of_the_roads
Posts: 368
Joined: 10 Sep 2015 14:21
Location: Bernardin

12 Sep 2018 11:11

I ja se s time slažem, Promods u narednom izdanju dodaće i Crnu Goru, BiH te malo Albanije za početak, uradiće puno bolje, kvalitetnije i mnogo pre SCS-a, sigurno. :D

SIngerica
Posts: 1
Joined: 25 Oct 2018 13:56
Donation rank:

30 Oct 2018 11:39

Najpre pozdrav svima. Slazem se sa vama u potpusnoti. Verovatno im se ne isplati da prave DLC za Balkan jer ima malo korisnika koji su legalno kupili igricu. Ja sam kupio i nisam zalio pare, zato sto je igra super i nema nikakvih bagova (pucanja verzije i slicno) takodje redovno kupujem i sve ostale DLC-ove. Mene interesuje kako da skinem PROMODS i Balkan mod i da li ce mi ona raditi na varziji koji trenutno imam. Mislim da je 1.32.2.1 tako nesto. Gde i kako da skinem i da igra lepo radi bez pucanja i bagovanja. Inace iz Novog Sada sam i ono sto sam gledao na youtube kanalima raznih igraca Novi Sad je poprilicno realno odradjen. MOlio bih sve ljude dobre volje da me nekako upute i daju detaljnje isntrukcije kako da skinem zadnju verziju PROMODS-a i Balkan kako bih moje igranje upotpunosti zadovoljivo. Hvala na tome. Naravno, voleo bih kada bi se napravila neka mapa u kojoj ima veci gradovi Ex-Yu pa Grcke, Turske i Rusije. TO bi bilo bas lepo i zanimljivo da bude cela Evropa tu. Takodje kada bi bila i Spanija, Lisabon to bi bilo srvarno super. Mada evo gledam najave, bice uskoro DLC sa delom Rusije. Jedva cekam da ga kupim i probam

Micho014
Posts: 17
Joined: 25 Dec 2016 13:19

30 Oct 2018 17:41

Za instalireat novi verziju PROMODS-a otvori ovaj link: https://www.promods.net/viewtopic.php?t=3852
Tu imas sve upute za kako instalirati i adzurirati mapu, zao mi je ali project Balkans ne radi sa Promods 2.31 :(

Lurix
Posts: 4
Joined: 05 Feb 2018 17:55
Location: Germany

17 Jul 2019 12:29

Zato sto zivimo sa ovih prostora, ima dosta malo igraca a i ako izbace DLC znace da ce 99% igraca tog DLC biti ballkanci a 99% balkanca ce je crackovati tako da im se ne isplati.

slavica123
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2018 22:02

15 Aug 2019 21:30

ja bih volio da dodaju još naših gradova recimo našice, vukovar vinkovce i osijek da povežu viroviticu metković i pulu da ubace.Dobro bi bilo da ubaceBosnu od gradova Banja luka mostar Livno Brčko Orašije .Od Srbije Bačka Palanka Šid i Sombor ali bi trebali ubacit granični prijelaz ilok zbog B Palanke i Tovarnik zbog Šida ko se slaže sa ovim

Krajisnik05
Posts: 44
Joined: 10 Jul 2017 14:57

16 Aug 2019 16:24

sad izbacuju dlc crno more rumuniju bugarsku tursku. i tamo se krekuje kao ovde pa opet urade dlc.

User avatar
brainiac
Posts: 1766
Joined: 09 Oct 2015 20:40
Donation rank:
Location: Belgrade, Serbia

19 Aug 2019 07:09

Ne znam za vas, meni je drago što SCS nije uradio bivšu Jugoslaviju jer nikad neće biti bolje od onog što je do sad uradio i što će uraditi Promods.
Working on San Diego map, 2:5 scale: www.promods.net/viewtopic.php?f=48&t=25293
I NEED HELP for:
- landscape
- details
- signage and
- company advisors (which companies to put where)



Post Reply

Return to “Slovenščina/Hrvatski/Cрпски”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 6 guests