ETS 1.23 güncellemesi hatalar var.

Turkish

Moderator: EG0611

Post Reply
husnupeksu

28 Apr 2016 12:55

PROMODS ekibine öncelikle teşekkür ederim sıradan bir oyunu MOD ların güzellği sayesinde sıkılmadan oynuyoruz.
Fakat son v2.02 güncellemesinde oldukça fazla sorunlar var,polonyada birçok teslimat yapılamıyor(MAL TESLİMAT YERLERİNE GİRİŞ YOK) varşovadan rusyaya geçiş yolunda yanılmıyorsam SCİELCE yolu olması lazım oyundan atıyor ayrıca haritanın birçok yerinde otobanlarda aniden duvara çarpmış gibi görünmez engellere çarparak hasar alıyoruz ve henüz haritanın yarısını bile gezmiş değiliz sanıyorum haritanın geri kalanındada birçok hata vardır ,ayrıca bundan önceki MOD yüklemelerinde tüm MOD lar önceliksiz otomatik kendisi sıralama yaparken bu v2.02 MOD ları öncelik sırasına göre MOD yöneticisine sıralamazsanız bazı yolların yerinden yok olmasona veya haritada kaymalara sebep oluyor,umarım bu sorunlar kısa süre içinde yeni bir güncelleme ile çözülür.
MOD yöneticisinde MOD ları şu şekilde sıraladım umarım bir yanlışlık yoktur.

Promods+rusmap connection
Rusmap package
Rusmap model 2 package
Rusmap model package
Promods definition package
Promods map package
Promods media package
Promods models package 2
Promods models package 1
Promods assets package
Rusmap def package

Promods dorse MOD u ETS1.23 güncellemesi ile uyumlu değil,saygılar.
Image

MYE2001

28 Apr 2016 14:34

Şu sayfadaki hotfix'i indirin, belki sorunlarınızı çözer. http://www.promods.net/viewtopic.php?f=2&t=12277

Bu sayfada mod sırası da var, ona göre modları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca başka mod kullanıyor musunuz? Bir keresinde bir tane Mercedes Actros modu RusMap'ın bozuk yollarında görünmez duvar oluşturuyordu. Biraz garip ama doğru. Diğer tırlarla denediğimde sorun yoktu. Yani hiç beklemeyeceğiniz modlar bile sorun çıkarabilir. O yüzden 1.23 sürümü için modları kullanmanızı tavsiye etmem.

husnupeksu

28 Apr 2016 17:40

Promods ve Rusmod dışında başka mod yok ,ama yinede ne olur ne olmaz diye HOTFİX yamasını indirip kurdum umarım yararı olur.yardımınız için teşekkürler.
Image

husnupeksu

05 May 2016 17:11

HOTFİX i indirip kurdum ,çokta işe yaradı benimle aynı sorunları yaşayanlar varsa tavsiye ederim,oyundan atma ve diğer sorunları çözüyor.
Image

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information