ProMods 2.16 Bazı Bölgelerde Oyundan Atıyor

Turkish

Moderator: EG0611

MYE2001

03 Aug 2017 06:07

crezzyiso wrote:
02 Aug 2017 17:56
elitegamer0611 wrote:
26 Jul 2017 20:25
crezzyiso wrote:
26 Jul 2017 18:18

Konuyu doğru şekilde okuyup anlamanızı isterim..
İyi peki git bildiğin gibi yap ve 200 küsür modunla oynamayı dene ama gene de crash'ların önüne geçemezsin.
Arkadaşım bunun mod ile alakası yok bazı yorumları okudum herkes haritadan şikayetçi olduğundan haritadan kaynaklı hatalar olduğunu öğrendim geçen de oyunun başına geçip dediğim yerlerden sorunsuz geçtim 2.17 sürümü ile artık oralarda ki hatalar giderilmiş diğer yandan sistemime güveniyorum bu yüzden bütün modlarım aktif olup tıkır tıkır çalışmaktadır tekrar belirteyim konuyu doğru şekilde okuyup anlamanızı isterim lütfen lüzumsuz yorum yapmayın saygılar..
Oyundan atmaların başka modlardan dolayı olup olmadığını öğrenmenin nihai yolu oyundan atan yerleri bir de sadece ProMods etkinken denemek ki zaten bugları sadece ProMods kullanılan bir profille rapor etmeniz gerek ideal olarak. Bunun harici oyundan atmalar Berlin veya Barcelona gibi büyük şehirlerde değil de daha küçük şehirlerde gerçekleşmiş o yüzden sisteminden değildir muhtemel. 2.17'de zaten sorununuzu çözmüşsünüz zaten demek ki sorun diğer modlarınızdan kaynaklı değilmiş. Ama yine de hangi modun ne yapacağı belli olmuyor, tahmin edemeyeceğiniz sorunlar ortaya çıkabiliyor. Mesela Mercedes tır modu ile RusMap'da tırı sürerken bozuk yollarda görünmez duvarlar oluşuyordu, başka tırla sürdüğümde aynı yolu bir sorun yoktu. Tır moduyla RusMap'daki yolların birbirleriyle sorun çıkaracağı insanın ilk başta aklına gelmiyor.

crezzyiso

17 Dec 2017 09:00

soneryilmaz1907 wrote:
02 Aug 2017 18:33
ya konu dışı olacak kusura bakmayın ama bende de öyle çok takılıyor ki artık sinirlerim bozulmaya başladı, özellikle ispanya tarafında oyun bazen o kadar takılıyoki sanki 2gb ram 128 mb ekran kartı olan bi makinedeymişim gibi, takılmasının sebebi nedir bilen varmı?

sistemim şu şekilde geforce gtx 950m ekran kartım var 16 gb ram var ddr3 i7 işlemcim var, bir bilen varsa birşey diyebilir mi?
Promods kapsamlı bir harita modu olduğundan iyi sistemleri bile zorlarken orta yollu sistemleri doğal olarak ezip geçiyor ya da sistem iyi olduğu halde atma oluyor ise zaten harita da bir sorun olduğundandır o da zaman ile bir fix çıkarıp hallediyorlar fakat işin kötü tarafı olan zamana oluyor düzeliyor fakat epey bir zaman kaybı yaşadıktan sonra..
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬♡♥̷̥̑ஜCILGIN♥̷̥̑PiYANiSTஜ♥̷̥̑♡▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Post Reply

Return to “Türkçe”

• Information