Problem z wczytaniem gry PM + RM

Locked
CiociaTheBest
Posts: 2
Joined: 28 Dec 2018 15:34
Donation rank:

15 Jul 2019 21:39

Dzień dobry,
podczas wczytywania gra wyłącza mi się nie wczytując do końca. Pobrałem nowe PM 2.41 i RM 1.9.0 (Sergey061, potem próbowałem też wersję 1.8.1.2 gmtavares), próbowałem różnych kolejności (które znalazłem w internecie) w Mod Manager ale zawsze gra mi się wyłącza przed pełnym wczytaniem. Najpierw, zanim się dowiedziałem że SR 7.8.0 jest niekompatybilne, gra wyłączała się gdy pasek ładowania załadował się do około 1/5 długości. Gdy usunąłem SR, gra wyłącza mi się po zniknięciu się ekranu ładowania ale przed kompletnym załadowaniem się tego menu gdzie są opcje Jazda, Firma, Ciężarówki, Garaże itd. (nigdy wcześniej ze starymi wersjami nie miałem takiego problemu). Oprócz modów na mapy mam jeszcze 4 mody na samochody, które nigdy wcześniej nie sprawiały mi problemu z wcześniejszymi wersjami ProMods, RusMap i Southern Region (bo tylko takie mapy miałem, raz spróbowałem jeszcze z Paris Rebuild). Jednym z moich modów na samochody jest Skoda Superb (głównie nią jeżdzę) z warsztatu steam (ta co jest na TruckersMP). Gdy spróbowałem wczytać grę bez tego moda, gra wyłączyła mi się po załadowaniu się połowy paska ładowania. Już naprawdę nie wiem co może być przyczyną tego, więc piszę na waszym forum. Poniżej przesyłam link do game.log, bo ja się na tym kompletnie nie znam. Chociaż myślę, że może to być związane z tym modem na Skodę patrząc po końcówce mojego game.log. Więc jeśli to byłaby wina tego moda, to co mam zrobić (bo tą skodę mam ustawioną jako pojazd którym obecnie jeżdżę)?

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeśli powód jest jakiś oczywisty lub był już taki temat na forum ProMods (chociaż przeszukiwałem stronę chyba dokładnie :))

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

15 Jul 2019 22:47

Widocznie ten mod nie jest zaktualizowany.
Cofnij wersję gry, wczytaj profil, sprzedaj Skodę, ustaw inną ciężarówkę na swój główny pojazd, zaktualizuj grę i powinno śmigać.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

CiociaTheBest
Posts: 2
Joined: 28 Dec 2018 15:34
Donation rank:

16 Jul 2019 09:54

Udało się (chociaż trochę roboty było :))
Dziękuję bardzo i pozdrawiam



Locked

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests