Przesunięte miasta i drogi względem mapy

Post Reply
BeeTrain
Posts: 5
Joined: 24 Apr 2018 16:25

27 Apr 2018 10:47

Witam.

Przeczytałem kilka tematów odnośnie tego problemu, ale to nie rozwiązało problemu. Mam włączone tylko ProMods + Trailer and Company Pack, żadnych innych modów. Jest taka syutacja że np. Szczecin jest centralnie na granicy z Niemcami. Świnoujście już jest na terenie Niemiec, Bielsko - Biała również na granicy jest z Czechami i Cieszyn jest na mapie Czech. Tak jakby wszystkie miasta były przesunięte o jakiś 1 cm w lewo.

EDIT #1
Zacząłem grę w Zamościu, i ograniczenie prędkości w mieście jest 70 km/h , a nie 50km/h

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

27 Apr 2018 11:01

Pokaż zrzut ekranu. Wydaje mi się, że po prostu wymagasz zbyt wiele. Gra jest w skali, więc niektóre miasta są nie do końca na swoim miejscu. A do tego mapa w edytorze jest inna. Tam może pasować, a w grze już niestety nie.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

witalg
Posts: 298
Joined: 03 Oct 2015 17:36
Donation rank:
Location: Lodz

27 Apr 2018 14:38

BeeTrain wrote:
27 Apr 2018 10:47
Witam.

Przeczytałem kilka tematów odnośnie tego problemu, ale to nie rozwiązało problemu. Mam włączone tylko ProMods + Trailer and Company Pack, żadnych innych modów. Jest taka syutacja że np. Szczecin jest centralnie na granicy z Niemcami. Świnoujście już jest na terenie Niemiec, Bielsko - Biała również na granicy jest z Czechami i Cieszyn jest na mapie Czech.

..ustaw taką kolejność, choć przy samym ProMods to nie powinno mieć znaczenia.

- ProMods Trailer & Co. [def company]
- ProMods Trailer & Co. [Company]
- ProMods Trailer & Co. [def trailers replacement] lub [def trailers standalone]
- ProMods Trailer & Co. [Trailer 1]
- ProMods Trailer & Co. [Trailer 2]
- ProMods def
- ProMods map
- ProMods media
- ProMods model 3
- ProMods model 2
- ProMods model 1
- ProMods assets

BeeTrain
Posts: 5
Joined: 24 Apr 2018 16:25

27 Apr 2018 16:15

Vøytek wrote:
27 Apr 2018 11:01
Pokaż zrzut ekranu. Wydaje mi się, że po prostu wymagasz zbyt wiele. Gra jest w skali, więc niektóre miasta są nie do końca na swoim miejscu. A do tego mapa w edytorze jest inna. Tam może pasować, a w grze już niestety nie.
Możliwe, że masz rację. Pierwszy raz instaluję tę modyfikację także nie mam porównania do poprzednich wersji.
A co z prędkościami? Zacząłem grę w Zamościu i ograniczenie prędkości przez miasto mam do 70km/h a nie 50km/h
Attachments
ETS2.jpg
ETS2.jpg (174.29 KiB) Viewed 1972 times

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

27 Apr 2018 16:32

Tak, to wina skali. Te wszystkie tereny były zbudowane przez ekipę PR. Za jakiś czas, gdy doczekają się przebudowy, być może uda się to lepiej upchnąć wewnątrz Polski ;)

Co do błędnej prędkości, pewnie nie tylko tam taka występuje. SCS dopiero niedawno dodało przydatną funkcjonalność do edytora, dzięki której można łatwiej sprawdzić ograniczenia i je poprawić, ale w jeden dzień się tego nie zrobi. Chyba żaden gracz jeszcze tego w Zamościu nie zgłosił, więc nikt z nas na to nie spojrzał. Pewnie w kolejnej wersji będzie dobrze.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

BeeTrain
Posts: 5
Joined: 24 Apr 2018 16:25

27 Apr 2018 16:48

Vøytek wrote:
27 Apr 2018 16:32
Tak, to wina skali. Te wszystkie tereny były zbudowane przez ekipę PR. Za jakiś czas, gdy doczekają się przebudowy, być może uda się to lepiej upchnąć wewnątrz Polski ;)

Co do błędnej prędkości, pewnie nie tylko tam taka występuje. SCS dopiero niedawno dodało przydatną funkcjonalność do edytora, dzięki której można łatwiej sprawdzić ograniczenia i je poprawić, ale w jeden dzień się tego nie zrobi. Chyba żaden gracz jeszcze tego w Zamościu nie zgłosił, więc nikt z nas na to nie spojrzał. Pewnie w kolejnej wersji będzie dobrze.
Okej to dzięki wielkie za pomoc :)

A teraz mam kolejny problem / bug. Wziąłem zlecenie z dwoma przyczepami (oznaczone jako przyczepa przegubowa) i po spawnie w firmie, ciągnik zaczął wariować bo zrespiło go w niewystarczającej odległości od innej przyczepy, wywróciło mnie na bok i mam 10% uszkodzeń :/ A jeśli wybiorę pomoc drogową to "najbliższy" serwis do którego mnie zabierze to La Jonquera - cena 37k i czas 77h :D

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

27 Apr 2018 16:55

Jeśli masz jakieś inne mody, to mogą być winne.

A jak nie, to potrzebne są zrzuty ekranu/filmik + współrzędne tego miejsca i możesz to zgłosić w osobnym wątku ;)
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

BeeTrain
Posts: 5
Joined: 24 Apr 2018 16:25

27 Apr 2018 17:23

Vøytek wrote:
27 Apr 2018 16:55
Jeśli masz jakieś inne mody, to mogą być winne.

A jak nie, to potrzebne są zrzuty ekranu/filmik + współrzędne tego miejsca i możesz to zgłosić w osobnym wątku ;)
Nie mam nic innego oprócz mapy i trailer & company pack od pro mods.
A co do błędu już założyłem nowy profil bo to i tak początek był także już nie mam jak zrobić SS ani video



Post Reply

Return to “Błędy - zgłoszenia”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 21 guests