Impresii despre harta Promods 2.0.

Romanian
User avatar
Rocar 512E
Posts: 2189
Joined: 28 Aug 2014 07:10
Location: Bucureşti, Muntenia, România

25 Dec 2015 10:04

Aici o sa postam impresii, comentarii despre harta Promods 2.0
Include:
Padborg, Rødbyhavn (port), Aarhus, Herning, Holstebro, Viborg. Rebuilt: Aalborg, Hirtshals, Frederikshavn, Autostrada E45
Gävle, Haparanda, Karlstad, Kristianstad, Sundsvall, Söderhamn, Södertälje (Fabrica Scania si Pista de teste). Reconstruite: Stockholm, Linköping
Helsinki, Turku (port), Kuopio, Varkaus, Jyväskylä, Mikkeli, Tampere, Lahti, Hämeenlinna, Porvoo, Joensuu, Kemi, Kärsämäki, Napapiiri (Cercul Arctic), Oulu, Pori, Rovaniemi, Tornio, Vantaa, Viitasaari. Rebuilt: Turku, Helsinki, Kuopio
Le Mans, Lorient, Caen, Cherbourg (port), Le Havre, Rouen, Poitiers, Brest, Rennes, Nantes, Angers, Tours, Orléans, Bordeaux, Bayonne, Pau, Limoges, Toulouse
Flensburg, Burg auf Fehmarn (port), Rostock (port), Oberhausen, Bad Oeynhausen, completely rebuilt northwest, northeast, south (Bayern/Bavaria). Added: Ulm. Rebuilt: Köln, Frankfurt, München, Berlin, Magdeburg
Croydon, Portsmouth (port), Wick, Inverness, Oban, Fort William, Hull (port), Chelmsford
Zwolle, Imbunatatiri la Amsterdam, Rotterdam
Antwerp
Vaduz
Basel
New Brennerautobahn & Karawankentunnel. Rebuilt: Innsbruck, Salzburg
Genova, Modena, Parma, Vicenza, Bologna
Irun, San Sebastián/Donostia
Andorra la Vella
Tallinn, Pärnu, Tartu, Valga, Narva
Valka, Rīga, Ventspils (port)
Kaunas, Panevėžys
Reykjavík, Reyðarfjörður, Seyðisfjörður, Keflavík Airport, Akureyri, Höfn, Vík, Blönduós, Borgarnes, Akranes, Hólmavík. (Reconstruite 100%)
Reconstruite: Klaksvík, Tórshavn
Ljubljana, Maribor
Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Cieszyn, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kielce, Koszalin, Krosno, Nowogard, Opole, Ostrołęka, Piła, Płock, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sanok, Siedlce, Suwałki, Świnoujście, Zamość. Rebuilt: Szczecin, Wrocław, Łódź, Lublin, Warszawa
Imbunatatite: Košice
Imbunatatite: Szeged
Arad, Bacău, Baia Mare, București, Cluj-Napoca, Constanța, Craiova, Oradea, Piatra Neamț, Satu Mare, Sibiu, Timișoara
Bălți, Chișinău
Русе (Ruse)
Мукачеве (Mukacheve), Ужгород (Uzhhorod)
Aceasta versiune necesita Scandinavia DLC si Going East DLC ca sa functioneze.
Last edited by Rocar 512E on 26 Dec 2015 10:27, edited 1 time in total.

ets2romaniaolt
Posts: 24
Joined: 22 Jan 2015 17:27
Location: Slatina Judetul Olt

25 Dec 2015 18:51

bine lucrat dar e o problema ma scoate din joc la oradea,arad

User avatar
Rocar 512E
Posts: 2189
Joined: 28 Aug 2014 07:10
Location: Bucureşti, Muntenia, România

26 Dec 2015 01:25

Oradea, Arad si Timisoara sunt cunoscute ca au probleme.

radu21
Posts: 9
Joined: 05 Nov 2013 20:55
Donation rank:

26 Dec 2015 10:12

Arad si Timisoara da crash la joc ce pot face

User avatar
Rocar 512E
Posts: 2189
Joined: 28 Aug 2014 07:10
Location: Bucureşti, Muntenia, România

26 Dec 2015 10:24

Nu mergi acolo! Sunt niste probleme cu prefaburile!

User avatar
DubLuV
Posts: 142
Joined: 03 Feb 2015 21:47
Donation rank:
Location: Romania
Contact:

26 Dec 2015 17:38

Da, am dat si eu sa vin in Romania, am intrat fix in Timisoara, la intrare in oras dinspre Ungaria jocul a dat crush, este de la mine, sau va veni un fix ceva ?
Image
ProMods Language Translator

Image

ets2romaniaolt
Posts: 24
Joined: 22 Jan 2015 17:27
Location: Slatina Judetul Olt

26 Dec 2015 17:57

DubLuV wrote:Da, am dat si eu sa vin in Romania, am intrat fix in Timisoara, la intrare in oras dinspre Ungaria jocul a dat crush, este de la mine, sau va veni un fix ceva ?
va fi un fix in viitorul apropiat cred .ca si eu am patit la fel(oradea si arad) si cica si cluj ar avea bug-uri

Aleexx
Posts: 16
Joined: 13 May 2015 18:47

26 Dec 2015 22:09

Mai bine a-ti face in versiunea asta 2.0 un fix cu Timisoara-Arad,pentru ca sincer acum e cam greu pt noi deabia asteptam harta si a-ti scos-o cu bug fix la tara noastra,mai bine a-ti incerca sa remediati problema si sa reuploadati promods 2.0. In rest n-am nimic de comentat, e super. Incercati sa remediati,mult noroc.

User avatar
Rocar 512E
Posts: 2189
Joined: 28 Aug 2014 07:10
Location: Bucureşti, Muntenia, România

27 Dec 2015 11:56

Am reusit sa fac asta la Bacau :lol: :
Image
Aveti Grija! Aceasta trecere la nivel este in drum spre Piatra Neamt! Procedati cu 5 Km/H :lol:

ets2romaniaolt
Posts: 24
Joined: 22 Jan 2015 17:27
Location: Slatina Judetul Olt

27 Dec 2015 17:44

@michael rosen
mai e inca una in drum spre piatra neamt(nu asta unde ai postat tu) cu 2 linii neelectrificate



Post Reply

Return to “Română”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests