Samoistne przerywanie zleceń

Polish
Locked
majkelson777
Posts: 2
Joined: 30 Dec 2014 11:08

29 Jun 2017 20:15

Witam,

Mam bardzo nietypowy problem, ale liczę , że ktoś się z nim spotkał(choć nie znalazłem takiego tematu).

Grałem w ETS w wersjach od 1.17-1.22. Zawsze używałem wszystkich popularnych modów i nigdy nie miałem żadnego problemu z grą. Później miałem rok przerwy,zobaczyłem jednak na steamie, że są jakieś nowe DLC i postanowiłem zagrać ponownie. Zainstalowałem więc wersję 1.27 , pobrałem wszystkie mody i wydawało mi się, że wszystko działa sprawnie, ale napotkałem na przedziwny błąd. Z góry zaznaczę, że nie ma znaczenia czy mam włączone mody czy nie, więc to nie ich wina. Otóż w trakcie zlecenia po kilku/kilkunastu minutach niezależnie od miejsca na mapie gra "przerywa" mi zlecenie. To znaczy gra wraca do trybu "swobodnej jazdy', a zlecenia jakby nigdy nie było... Sprawdzałem LOG gry z którego wynika, że nie ma żadnych błędów w nim,natomiast zauważyłem, że dokładnie w momencie przerwania zlecenia(lub tuż przed nim) tworzy się AUTOSAVE. I mam wątpliwości, czy tworzy się przez to, że gra uznaję zlecenie za ukończone, czy jest to "standardowy" AUTOSAVE i to właśnie z jego powodu zlecenie się "zawiesza".

Jestem ciekawy,czy ktoś się z czymś takim spotkał i może zna rozwiązanie. Gra oczywiście oryginalna.

Pozdrawiam.

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

29 Jun 2017 20:37

majkelson777 wrote:
29 Jun 2017 20:15
Gra oczywiście oryginalna.
Pokaż log i jakiś dowód, że faktycznie kupiłeś grę ;)

Problem który masz wynika właśnie z zabezpieczenia antypirackiego.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

majkelson777
Posts: 2
Joined: 30 Dec 2014 11:08

30 Jun 2017 07:15

Faktycznie miałeś rację! Pobrałem jeszcze raz wszystko ze steama. Zainstalowałem DLC najnowsze i działa(chyba), bo tylko 20 minut zlecenia wykonałem. W poprzedniej wersji musiałem scrackować plik .exe bo nie uruchomiała się gra,ale przeinstalowałem pliki przez steam i to chyba rozwiązało problem.Dzięki za pomoc! Jednak 40 zł za Francję nie poszło na marne :)

Temat do skasowania.



Locked

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 5 guests