[PM 2.20+PR 2.0] Crash na wjeździe do Gdańska od strony Elbląga

Polish
1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

29 Oct 2017 21:05

BruceD wrote:
29 Oct 2017 20:44
Bo może inni nie musieli tamtędy się przeprawiać i nic o tym błędzie nie wiedzą?
Nie zrozumiałeś, w takiej konfiguracji jaką podałem gra się nie uruchamia. Po kilkuminutowym wczytywaniu profilu gra się zawiesza i wychodzi do pulpitu. A błąd z promem o którym pisał Voytek wynika z odczytania logu. Ten błąd jest chyba tylko u mnie bo inni twierdzą że przy takim ustawieniu map w menadżerze gra im się odpala a nawet "hula" :P

Pozdrawiam

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

29 Oct 2017 21:48

Taki błąd nie występuje przy próbie użycia promu. Tego typu konflikty crashują grę zawsze w trakcie wczytywania profilu, BruceD ;)

Nie wiem, nie używam PR, więc nie mam pojęcia o co może chodzić.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek

User avatar
BruceD
Posts: 425
Joined: 22 Apr 2016 02:12
Donation rank:
Location: Lublin

29 Oct 2017 22:36

Dobra, nie wiedziałem :P

1PL-Scoot
Posts: 57
Joined: 20 May 2017 11:29
Donation rank:

30 Oct 2017 19:39

Znalazłem fix do Poland Rebuilding o nazwie: PLR2.0_PM2.20_RM1.7.4_v128_roadconnection.scs, który trzeba wstawić za PM22_RM_v128_roadconnection.scs. Jeszcze nie sprawdzałem ale ten fix naprawiwć ma błędy w połączeniu map.

Pozdrawiam

Edit:
Ps. Niestety fix nic nie dał. Postanowiłem zrobic inaczej. Utworzyłem mowy profil i na nowym profilu wstawiłem tylko mapy, gra uruchomiła się bez problemów. Później dodawałem partiami po kilka modów. Jak to zwykle bywa dopiero po dodaniu trzech ostatnich (z dwudziestu kilku) gra się „wywaliła”. Jak się okazało błąd powodował mod (nigdy by go o to nie podejrzewał) na ekonomię pod nazwą „Yet Another Economy Mod for Promods” (podałem nazwę bo może komuś ta informacja się przyda).
Idąc za „ciosem” zainstalowałem dodatkowo ItalyMap i o dziwo gra się uruchomiła i nie było żadnych błędów (kiedyś wywaliłem ItalyMap bo przy zoomowaniu mapa strasznie się „rozjeżdżała” a dodatkowo Irlandia i Islandia wchodziły na Anglię).

User avatar
Ruhisu
Posts: 81
Joined: 21 Feb 2014 16:05
Donation rank:
Location: Bydgoszcz, PL

06 Nov 2017 00:22

Ja mam podobną sytuację

Wczoraj po raz pierwszy przejechałem się z Warszawy do Trójmiasta i wszystko było ok do czasu aż nie podjąłem transportu w Gdyni bo w momencie kiedy wpakowałem się na prom, gra dostała crasha. Uznałem jednak że jest to wina modów z którymi zrobię po prostu porządek ale to jak Polska została genialne przedstawiona sprawiło że założyłem sobie nowy profil tylko pod swobodną jazdę jakiś zmodowanym sedanem. Myślałem że czysty profil z najpotrzebniejszymi modami do zabawy nie będzie sprawiać żadnych problemów. Poza jednym modem na naczepy nie instalowałem żadnych customowych ciągników siodłowych, tylko promods, PR, sound fixes pack etc. Pełna lista modów w profilu poniżej:



Dziwi mnie ta sprawa bo najpierw spokojnie dojechałem do Gdańska A1 i potem S7 a od wczoraj za każdym razem jak dojeżdżam do bramki między A1 a S7, dostaję crash, nawet na nowo przygotowanym profilu.
My screenshots corner - viewtopic.php?f=16&t=20627&start=10
Currently Driving:
ETS2: SCANIA R500
ATS: Kenworth K200
Maps: ProMods 2.25 + Poland Rebuild Reworked 2.1 + RusMap 1.8 + Paris Rebuild + Project Balkans



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 1 guest