ProMods 2.40 letöltése

Hungarian
Post Reply
Marcus94
Posts: 2
Joined: 12 May 2019 14:05
Donation rank:

12 May 2019 18:10

Meg vettem a ProMods packokat de nem müködött.. letöröltem aztán az ingyenes verziót ami ugye darabokban van... viszont az első nagy rar file sérült.. két böngészővel próbáltam le tölteni de egyikkel se működött.. szóval a pénzt kérném vissza mert így használhatatlan

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

12 May 2019 20:58

Szia! Ezt sajnálattal olvasom, de a leírásod nem valami informatív.
Marcus94 wrote:
12 May 2019 18:10
Meg vettem a ProMods packokat de nem müködött..
Mi nem működött? A letöltés? Vagy a letöltött archívum kicsomagolása? Elolvastad a telepítési útmutatót?
Ha a letöltéssel kapcsolatban adódott problémád, akkor olvasd át ezt a topikot.
Marcus94 wrote:
12 May 2019 18:10
letöröltem aztán az ingyenes verziót ami ugye darabokban van... viszont az első nagy rar file sérült.. két böngészővel próbáltam le tölteni de egyikkel se működött..
A mod mind a prémium, mind az ingyenes letöltés esetén 7Zip fájlokban érhető el, nem RAR fájlokban. Szóval a kicsomagoláshoz ne WinRAR-t használj, hanem a legújabb 7Zip installert. Az ingyenes letöltés esetén a linkek között van egy File Checker Tool is, ha mindegyik számozott archívumot lekaptad, akkor használd azt, hogy ellenőrizd, jól lett-e letöltve mindegyik fájl. További infókat az ingyenes letöltéssel kapcsolatban itt találsz.
Marcus94 wrote:
12 May 2019 18:10
szóval a pénzt kérném vissza mert így használhatatlan
A pénzt szerintem nem kapod vissza (szerintem, mivel ez ügyben a magyar fórumban nem tudunk segíteni, ebbe a topikba írj ezzel kapcsolatban), mivel a prémium letöltéssel sikeresen letöltötted az archívumot (és tippre szerintem a nagy 7z fájlt is WinRAR-ral akartad kicsomagolni, nem a friss 7-Zip tömörítővel). Prémium letöltés esetén nem a modért, hanem a gyorsabb letöltésért és az egyszerűbb kicsomagolásért fizetsz.
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

Marcus94
Posts: 2
Joined: 12 May 2019 14:05
Donation rank:

13 May 2019 08:13

értem.. akkor megpróbálom a 7zip alkalmazást.. elnézést kérek! a promods-v240.7z.001 fálj letőltése után nem tudta a Winrar megnyitni mert sérültnek jelezte.. egybéként Beta verziójú ETS2-vel is működik?

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

13 May 2019 09:29

Oké, de fontos, hogy ingyenes letöltés esetén kicsomagolás előtt először töltsd le mind a hét számozott fájlt, és a File Checker Tool-t is ugyanazon mappába! Utóbbival tudod ellenőrizni, hogy mindegyik számozott fájlt normálisan töltötte-e le a böngésző. Ha a File Checker Tool nem jelez hibát, akkor csomagold ki a 001-et a legfrissebb 7-Zip változattal. :)
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

13 May 2019 11:43

Marcus94 wrote:
13 May 2019 08:13
egybéként Beta verziójú ETS2-vel is működik?
Bocs, ez kimaradt. Nem, az 1.35-ös bétával nem kompatibilis a mod, csak a jelenlegi 1.34-es változattal.
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image

Totem77
Posts: 1
Joined: 27 Jun 2019 21:07

29 Jun 2019 06:25

Sziasztok!Letöltöttem beraktam modkezelőbe is.Új profil.indítás.Aztán kidob a játékból.Játékot visszaállítottam 1.34-be.Tudtok segíteni?

User avatar
JohnBart
Posts: 895
Joined: 21 Mar 2015 21:14
Donation rank:
Location: Budapest, Hungary
Contact:

30 Jun 2019 10:43

Szia! Game log nélkül nehéz megmondani, mi lehet a baj, én elsőre a következőket tudom javasolni:

1. Ha visszaállítottad a játékot 1.34-re, akkor először tölts be vagy csinálj egy profilt ami nem használ modokat, lépj ki, majd indítsd el ismét a játékot, és add hozzá a profilhoz a ProMods 2.40-et.

2. Ha más modokat is használsz a ProMods-on kívül, akkor ellenőrizd a betöltési sorrendet, illetve hogy azok a modok kompatibilisek-e a játék 1.34-es verziójával. Utóbbit mondjuk maga a Modkezelő is jelzi.

3. Fagyásokkal kapcsolatos hibajelentéseket ide vár a csapat, ha a fentiek nem segítenek, érdemes ott körülnézned vagy indítanod egy topikot, ahol leírod a problémádat és csatolsz egy game.log.txt fájlt is. Azt a /Dokumentumok/Euro Truck Simulator 2 könyvtárban találod meg.
Ex-ProMods tester and ex-Moderator. Translator of the official ETS2 + ATS Hungarian localizations. Ex-Community Beta tester of SCS Software. Retired Admin of RestaCar.hu. Pre-recorded DJ at ETS2 RestaCar Pirate Radio.
Drive safe and be nice! ;)

Image



Post Reply

Return to “Magyar”

  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests