Problem z archiwum

Polish
Post Reply
Qubsonx
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2015 09:11

13 Jul 2019 08:28

Witam , mam problem z instalacją promods 2.41. Po pobraniu pierwszego archiwa mam komunikat , że archiwum jest "uszkodzone". Co mam robić ?

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

13 Jul 2019 09:49

Musisz pobrać wszystkie 7 partów. widzisz, ja to ściągnąłem i mogę wszystko wypakować, jak widać. to ty nie znasz się na komputerach, lepiej zapoznaj się z komputerem, pobierz wszystkie party a wypakujesz.

czyli wałkowanie takich pomocy jest bezsensu. Ale Najbardziej musisz zapoznać się z komputerem. pobrać 7 partów. nieznajomość z komputerem to problem.

żeby się ta sytuacja nie powtórzyła

dzięki Jacek4
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

Qubsonx
Posts: 2
Joined: 19 Jan 2015 09:11

13 Jul 2019 10:35

jacek4 wrote:
13 Jul 2019 09:49
Musisz pobrać wszystkie 7 partów. widzisz, ja to ściągnąłem i mogę wszystko wypakować, jak widać. to ty nie znasz się na komputerach, lepiej zapoznaj się z komputerem, pobierz wszystkie party a wypakujesz.

czyli wałkowanie takich pomocy jest bezsensu. Ale Najbardziej musisz zapoznać się z komputerem. pobrać 7 partów. nieznajomość z komputerem to problem.

żeby się ta sytuacja nie powtórzyła

dzięki Jacek4
Widzę , że mam do czynienia z prawdziwym znawcom tematu. Wszystko spoko tylko po co podkreślasz tyle razy , że "nie znam się na komputerach". Nie można już normalnie o coś zapytać ?

jacek4
Posts: 300
Joined: 21 Jun 2016 22:13
Location: Zawiercie, PL
Contact:

13 Jul 2019 11:00

tak, czy siak po prostu pobierz wszystkie 7 partów.

no jaki serwer wybrałeś, jeśli Płatny, to u ciebie musi być problemy z netem, a jeżeli wybrałeś darmowy serwer to co ja, to nie pobrałeś pozostałych 6 partów, zapomniałeś o nich, No ale nie będziesz pamiętał dalej że masz wypakować 7 plików to nigdy nie pojeździsz na tej mapie.

No ale twoja zasługa, no ale jeżeli chcesz na niej pojeździć to musisz pobrać te 6 ostatnie party. no Ale jak chcesz szybko to Pobierz płatnie, innej możliwości nie ma. to gra o życie albo o piekło.
Time to move on the road - Pora ruszyć w trasę - Zeit auf der Straße zu bewegen - På tide å flytte på veien - Время, чтобы двигаться по дороге - Час, щоб рухатися по дорозі

kamilkamil28
Posts: 15
Joined: 13 Mar 2019 15:26
Location: Braniewo (PL)

13 Jul 2019 16:49

Ja pobralem wszystko jak trzeba, i 1 chcem wypakowac i nic mi nie wypakowywuje. Usunelem promodsa, i prosilem o pomoc i nic. Pobralem 1, potem wszystko jak trzeba jak w tutorialu i klikam wypakuj i nic. ;/

Ssimoo
Posts: 491
Joined: 28 Dec 2015 18:50

13 Jul 2019 18:42

Gdybyś zrobił wszystko jak trzeba to by się dało wypakować.

Damian3k1
Posts: 29
Joined: 02 Jun 2019 18:43
Donation rank:

15 Jul 2019 09:49

jacek4 wrote:
13 Jul 2019 11:00
tak, czy siak po prostu pobierz wszystkie 7 partów.

no jaki serwer wybrałeś, jeśli Płatny, to u ciebie musi być problemy z netem, a jeżeli wybrałeś darmowy serwer to co ja, to nie pobrałeś pozostałych 6 partów, zapomniałeś o nich, No ale nie będziesz pamiętał dalej że masz wypakować 7 plików to nigdy nie pojeździsz na tej mapie.

No ale twoja zasługa, no ale jeżeli chcesz na niej pojeździć to musisz pobrać te 6 ostatnie party. no Ale jak chcesz szybko to Pobierz płatnie, innej możliwości nie ma. to gra o życie albo o piekło.
Człowieku, pouczasz innych na temat znajomości komputera a Twoja składnia jest tak prymitywna że rzuca we mnie kamieniami... Kolega możne się i nie zna na komputerach, spytał i się dowiedział. Ty wielki znawco w taki sposób jak się wypowiadasz to i tak tej wielkiej wiedzy nie przekażesz bo 99% osób nie wie co ty bredzisz :) :lol: :lol:

User avatar
Vøytek
Developer
Posts: 10276
Joined: 05 Jan 2014 19:38
Location: Prague, Czech Republic
Contact:

15 Jul 2019 10:05

Kolega jacek to znany troll, miał już kilka banów (każdy coraz dłuższy), ale zawsze dzielnie powraca by dostarczyć nam rozrywki ;)
Radzę go ignorować i po sprawie. Nie mogę usuwać jego postów, bo raczej nie są niezgodne z regulaminem.
Image
Currently working on: various stuff
#1 forum spammer
Enjoying PM since 1.52
YouTube channel [PL]: http://youtube.pl/vooytek



Post Reply

Return to “Polski”

  • Information